“آیا شما یک آرزوی مرگ?” می پرسد یک کارمند جوان.

“بله.”

شنیدن پاسخ من شانه ای بالا انداخت شانه های او را در راه است که بدون شک ما هر دو می دانستند که مراسم تشییع جنازه این بود. وقتی که من پرسید: اگر من ممکن است یک جفت دستکش برای رفتن با من منظور از بال مرغ, او سرش را تکان داد. “شما فقط باید برای مردن مثل یک مرد” او آهی کشید. من دستور داد هام را از شیر من ترجیح گذشته زمینی نوشیدنی در غیاب بوربن.

این Seppuku بال نیاز به 24 ساعت قبل پرداخت در صف مقابل و دستور ممکن است تنها پس از خوار ثابت کرده است تحمل خود را با به پایان رساندن هر پنج D-نقطه “عقرب لانه خرگوش و غیره” بال. برای اولین بار از این پیش نیازها عملی است; بال باید prepped خارج از ساعات منظم نگه می دارد که از کشتار با گاز به بیرون رستوران و یا باعث آسیب بدنی به هر کسی که در نزدیکی به اندازه کافی رنج می برند و خشم خود را در حالی که آماده سازی آنها. با توجه به اینکه ترتیب شما می توانید درک دوم پیش نیاز: سرد پا شایع هستند با بال این داغ.

من تا به حال آن را احساس خودم به عنوان ماشین بینی راه خود را در اطراف منحنی I-94 و سنت پل ناپدید از من یکدفعه در اولین سفر ما به D-نقطه برای مرحله نهایی مسابقات با عقرب لانه خرگوش و غیره. اعصاب من بودند و بر لبه آن نبود فقط من مادام العمر ترس از حومه. به عنوان یک عاشق, تند, wings, من می خواهم به حال تعدادی از D-نقطه بیشتر تنبیه, طعم, از El Loco برای چابک کاخون Rougarou. اما من تا به حال هنوز به دیدار عقرب لانه خرگوش و غیره و عمیقا تهدید آمیز Seppuku همیشه وجود داشته و بیشتر به عنوان یک نظری گزینه از چیزی است که من به احتمال زیاد برای همیشه خودم را از طریق. ظاهرا من تنها نیستم در این نگرش خود حفظ; چندین بار اعضای هیات ذکر آنها هرگز دیده می شود هر کسی سفارش Seppuku.

بهترین راه برای لذت بردن از یک شب در D-نقطه است که با یک گروه از دوستان که می خواهم برای به اشتراک گذاشتن. بهترین راه برای لذت بردن از یک شب در عقرب لانه خرگوش و غیره است که با یک گروه از دوستان که می خواهم برای به اشتراک گذاشتن و همچنین عدم وجود یک کلمه امن. ما جمع آوری در اطراف گسترش کامل. شادی با من در حال حاضر در نام: گوگرد devil’s Paradise, Scorpion King, سیاه زهر و وحشت دکتر جادوگر. توصیف هر یک از این با استفاده از مفاهیم سنتی از عطر و طعم پروفایل بیهوده است هر چند گوگرد است که به خصوص کباب خوشمزه با سس راست تا آن را بخورد سلامت عقل خود را. در حالی که هر مطمئنا تا عطر و طعم—شیطان در بهشت بعد از ظهر میوه و چای به عنوان برگزار می شود شیطان را به عنوان مثال—تعریف مشخصه از هر اثر کافی کپسایسین در بدن و ذهن است.

Meet Brimstone, aka "the devil's barbecue."

دیدار با گوگرد با نام مستعار “شیطان کباب.” آلما گوزمان

در منی او سال 1985 کتاب بدن در, درد, Elaine Scarry می نویسد: “درد نمی کند به سادگی مقاومت در برابر زبان اما به طور فعال آن را از بین میبرد.” به عنوان دوستان و من ساخته شده راه خود را از طریق بال توصیفی تعبیر شکست را به بدوی monosyllabics ، grunts و تاکید کرد بازدم-استنشاق شبیه به Lamaze تکنیک مستقر در هنگام زایمان. ما عرق ما گریه ما spasmed. در یک نقطه من خودم را باد در به خصوص تند و زننده سیاه زهر قبل از گاز گرفتن به آن را به عنوان اگر این امر خنک Scovilles به چیزی بیشتر و مهربان است. پس از غواصی به مالش خشک, Witch Doctor به راحتی ترین سادیستی از لانه خرگوش و غیره را denizens ما پیشی گیرد و با خشونت و لرز که چند دقیقه به طول انجامید و بومى ما پوشیدن ما کت زمستان در داخل خانه. من باقی می ماند مطمئن نیستید اگر ما تا به حال توسعه یافته بال ناشی از تب یا دچار شوک فیزیکی.

که چیزی که با درد: در حالی که ما در پیوند با به اشتراک گذاری تجربه به عنوان یک گروه از درد و رنج است که آن را تجربه کرده است به صورت جداگانه. همه ما رایت به تنهایی. به عنوان کپسایسین شات کوره در رفته و هشدار به مغز من—که ترکیب عجیب و غریب از تحریک و گرما و درد و لذت مغز در پاسخ با باز کردن اندروفین floodgates یک ضد درد پاسخ در تلاش بیهوده برای نگه دارید تا با من لجبازی ارسال مقاله. من احساس سر و صورت فرش با بیش از یک و نه ناخوشایند سوزن سوزن شدن قبل از اینکه چند دقیقه از نزدیک به کل جدایی; سر من شناور بیش از جدول به یک دیدگاه که از آن به شادی کردن در گرند حماقت از آن همه است.

قبل از خروج ما قرار داده شده منظور و پرداخت می شود برای من Seppuku به “لذت” سه شب رو. من به خانه رفتم به خواب و سعی من بهترین سطح را به فکر می کنم از آنچه وحشت من می خواهم در آورده خودم. من جرات درک که امشب یورش صرفا گرم تا عمل ؟ به عنوان اگر در پاسخ گوز خود را ارائه دارد از هولوکاست.

Seppuku همچنین به عنوان شناخته شده Harikari شد مراسم خودکشی تمرین در دوران فئودالی توسط سامورایی توسط تعداد کمی از افسران در طول جنگ جهانی دوم و به ویژه توسط درخشان نویسنده (و دیوانه ملی) Yukio Mishima که در سال 1970 seppuku بود botched و مرضی امر متعهد پس از similary botched و مرضی تلاش خود را برای رهبری یک کودتای نظامی از طرف امپراتور (سربازان علاقه مند بودند).

در seppuku به زودی-به-می شود-مرحوم فرو کوتاه تیغه را در شکم برش از چپ به راست. این می تواند منجر به مرگ با از دست دادن خون اما بیشتر به طور معمول این درد طاقت فرسا است که در آن نقطه فردی سیگنال دوم خود را که وظیفه سر بریدن آنها. کامل سر بریدن انجام شده است در یک سکته مغزی و برگ سر هنوز هم متصل شده توسط یک بیت از پوست و بافت. آن در نظر گرفته شده است محترم مرگ است.

زمانی که من به مقابله کارکنان در D-نقطه ای که من رسیده برای من Seppuku آنها واکنش نشان می دهند بسیار راه مردمی در واکنش به پیر میشیما را سیاست, بهترین خلاصه به عنوان “خوب است که مجنون اما رفتن من حدس می زنم.” وجود پمپ و نه شرایط. ما نمی ویژه تی شرت و یا یک جدول. و به صداقت, من آن را دوست دارم. انسان از مرگ در خاک و فروپاشی; چرا باید توانایی و تمایل به تحمل غیر قابل تحمل ادویه علامت گذاری به عنوان هر یک از ما به عنوان متفاوت است ؟ من پیدا کردن یک صندلی در پشت اتاق احاطه شده توسط نزدیک ترین دوستان است. یک سرور می آید توسط حمل سبد خرید من از درد در طول بازو از صورت خود را. “می شود که مرگ بال؟”

در مقابل من جا چهار تا شش بال. آن را سخت به بگویید که دقیقا. بال در حال غرق در تار مانند ویسکوزیته که از آن نور همیشه فرار کنند. بیش از آن که سطح پرتقال و فلفل قرمز پودر و دانه کت امده گوشت.

از آن زمان به شیرجه رفتن تیغه.

بهترین (و بدترین) گرم ساخت. این یکی متفاوت است. نیش سنگین در خشک پودر حمله دهان و پشت گلو کاهش صدای من به خس خس. اما درد واقعی خود را طول می کشد زمان. من مجرای گوش و صورت و گردن و دست و بازو و پشت گردن من احساس می کنم مثل سطح پایین شوک الکتریکی. من بریده بریده نفس کشیدن مثل یک ماهی کشیده بر روی عرشه یک قایق. من دمای بدن افزایش می یابد و پس از آن قطره. به عنوان با قبل از آن کمتر داغ بال من احساس می کنم من سر جدا و شناور به سمت بالا به سمت سقف کوتاه متوقف شد توسط پوست هنوز نگه داشتن آن (فقط به سختی) متصل شده است. محترم مرگ است.

البته من واقعا نمی میرند. من خوردن دو بال و یک گاز از یک سوم قبل از پرتاب در حوله. من حریص gulps از بطری شیر یک دوست قاچاق در و منتظر رایت به محو خالص اندروفین پس از حزب. رانندگی خانه من داخل در حال حاضر شروع به نوبه خود بر من. این یک یادآوری است که فردا را در واقع وارد آوردن با آن پس از این مراسم و همچنین به عنوان یک بازگشت به شغل که خرد ما روزانه و هر چه وحشت ما بزرگ, گنگ قابلیت ها در فروشگاه برای ما. و اگر چه من نمی رسیدن به من, مرگ من در تأیید این یک چیز را به خودم: من باید از این ظرفیت برای تحمل و قدرت.

D-نقطه
7129 10th St N, اوکدیل
651-730-7768

بیشتر از مینه سوتا ادویه موضوع…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im