او همچنین معادن تجارب خود را از گام گذاشتن در انفرادی خود را حرفه ای. پس از 10 سال به عنوان یک شرکت رقصنده با جیمز سیول باله که در آن او به نام یکی از “25 رقصندگان به تماشای” در مجله لینکلن در زمان برخی از زمان به تدریس در دانشگاه و کار به عنوان یک هنرمند انفرادی.

وجود دارد برخی از بازدید و نتواند در طول این سفر. “من تا به حال نشان می دهد در شهر که در آن پنج نفر آمد به یکی از اجراهای” او به یاد می آورد. “آن زمان بسیار عاطفی و استقامت.”

او تا به حال یک بحران در Austin, تگزاس, خود ارضایی, عملکرد “زرق و برق باغ.” “من درون منفجر چرا که این ایده از انتظار” او می گوید.

لینکلن اعتماد به نفس بود که در یک نقطه کم. “در آن زمان بسیاری از احشاء به کسی که هیچ کس می دانست که” او می گوید. “من می شد به گذشته فرد و من تنها هنرمند انفرادی. در آن زمان من باور نمی کنم.”

جالب اینجاست که حتی اگر او فکر کرد که او تا به حال شکست خورده لینکلن یکی از ارزشمندترین و با ملاحظه نظرات او تا کنون دریافت کرده و پس از نشان می دهد.

در حال حاضر لینکلن می خواهد به بررسی چگونه او می تواند به رشد از این تجارب است.

لینکلن توسعه, آخرین کار خود را بیش از حداز طریق Cowles جدید تولید اتاق برنامه باز پیشنهاد پروژه. “من زمین بود که من می خواستم به یک انفرادی برای خودم. این اولین قطعه من این ساخته شده و وجود دارد یک دسته کامل از چیزهایی که من هرگز قبل از انجام داده اند.”

در قطعه لینکلن licks یک میکروفون و لمس افراد در مخاطبان است. “شاید زدن یک میکروفون است که شیطان هر چند من به طور خاص در تلاش برای تحریک مردم عاطفی گردابها,” او می گوید. “باید وجود داشته باشد ارزش به کسی گفت:” من شما را بشنود. من شده است وجود دارد. شما تنها نیستید.'”

بخشی از فرایند آموزش برای صدور گواهینامه به عنوان یک مربی یوگا, جایی که او یاد گرفته در مورد احساسی بافت اسکار. “من یاد گرفتم از طریق یوگا به طلب بازخورد; هر دو مثبت و فرصت برای رشد,” او می گوید.

در طول سری خود را در Cowles لینکلن در اصل برنامه ریزی شده برای انجام سه رویداد. اما او قادر به انجام آخرین نیم ساعت نشان می دهد او به عنوان پاره خود را در عضلات پشت ساق پا-است که اتصالات با توجه به این موضوع را نشان می دهد.

این یکشنبه لینکلن انجام خواهد شد این قطعه را به طور کامل در دو لایحه سری در Bryan-دریاچه کاسه. نشان می دهد را شامل می شود یک کار توسط Venus De Mars با او همکاری قبلا.

اگر شما بروید:

بیش از حد
برایانت-دریاچه کاسه
3 بعد از ظهر روزهای یکشنبه از طریق فوریه 23
$15;
پیدا کردن بلیط در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net