که در آن است. این کل داستان است.

…خوب نیست کل داستان.

گذشته سه و نیم سال herm n. crab برادران پیتزا در خدمت Southdale بازار خریداران و همکار مرکز کارکنان, در خانه, پیتزا, calzones ها و کوفته در حالی که آنها خیره معتبر Speak & Spell هیجان زده به دیوار. هنگامی که رستوران ها مجبور شدند به اتاق ناهار خوری در ماه گذشته صاحب ناتانیل Dahlman تا به حال به فکر می کنم سریع می باشد.

“من همیشه یکی به مقابله با یک وضعیت در خلاق ترین و جالب ترین راه ممکن است می گوید:” Dahlman. در حالی که Southdale خود را بسته به herm n. crab وارنر بوده و مجاز به ادامه فعالیت از طریق “تحویل” (به طور مستقیم از طریق herm n. crab و خدمات شخص ثالث) و منظقه وانت (واقع بین P. F. chang’s و کارخانه کیک پنیر).

“این چیزی است که از یک فرصت برای ما برای رسیدن به منطقه در اینجا در ادینا و بلومینگتون به جای دست زدن به بازار ترافیک” او همچنان ادامه دارد.

اما علاوه بر ارائه دست ساز ایتالیایی تخصص با مواد تازه Dahlman می دانست که او نیاز به پیدا کردن و ارائه سرگرم کننده برای مشتریان.

را وارد کنید: Darth Vader.

“بسیاری از مکان ها انجام شد پیتزا چرخش کیت بنابراین من شروع به فکر کردن در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را منحصر به فرد تر.”

برای $10, مشتریان دریافت همه چیز آنها نیاز به خود را پیتزا در خانه: خمیر برای پوسته, روغن زیتون, سس و پنیر و پپرونی. اما آنها همچنین می توانید خود را بسیار خود را پیتزا چرخش کلاس به بوت. به عنوان بخشی از تجربه Dahlman برنامه زوم جلسه که در آن او نشان می دهد که هنر پرتاب خمیر و تهیه پیتزا کامل در حالی که های برخی از ایمنی بسیار مهم قوانین قابل اجرا برای پیتزا به عنوان به خوبی به عنوان هر چیز دیگری در جهان در حال حاضر.

“قبل از ما شروع, ما رفتن را از طریق تمام قوانین” او توضیح می دهد. “شستن دست های خود را نمی, لیسیدن انگشتان دست خود را, هیچ مزه پنیر در حالی که شما در حال قرار دادن پیتزا با هم. چیزهای شبیه به آن.”

و انگیزه برای اضافه کردن استاد از سمت تاریک به مخلوط ؟ پسر خود را به طور طبیعی.

Sure, it's kinda hard to see through the mask, but do you think The Master of the Dark Side lets that get between him and a perfect toss?

مطمئن شوید که آن را نیمه سخت برای دیدن از طریق, ماسک, اما آیا شما فکر می کنم استاد تاریک اجازه می دهد که بین او و کامل بازی شیر یا خط? Herm N. Crab برادران پیتزا

“پسر من بود با من در رستوران یک روز انجام مدرسه خود را آنلاین و من به او گفتم که به نوبه خود بر روی وب کم و من در پروفایل این کاربر Vader ماسک و کمی آموزش برای کودکان و نوجوانان” Dahlman می گوید. “من به آنها نشان داد که چگونه می توان پیتزا با استفاده از زور و تصمیم گرفت که خواهد بود بسیار سرگرم کننده را برای مشتریان بیش از حد.”

Dahlman درست بود. در چند هفته گذشته او در حال حاضر میزبانی چندین شخصی زوم جلسات فردی برای خانواده ها و بچه ها در تمام سنین است. اما سخت ترین تست بعد اتفاق خواهد افتاد این هفته است.

“ما باید یک خانه سالمندان برای یک امضا این هفته,” او می گوید. “شما حدود 30 سالمندان و همه آنها به آپارتمان خود را به طوری که کارکنان در حال رفتن به تحویل پیتزا کیت و همه آنها در حال رفتن به ثبت نام در همان زمان [برای] یک کلاس است.”

خوشبختانه برای کسانی که می تواند خود را پریشان بد حضور و عالی قدرت Vader اختیاری است بخشی از تجربه است.

“من شروع به خاموش با رفتن به ‘استاد’ به مردم نشان می دهد که چگونه به چرخش پیتزا در ابتدا, اما آن را سخت برای دیدن از طریق ماسک پس من آن را خاموش و انجام بقیه از کلاس خودم.”

با تشکر برای اسپویلر ناتانیل.

در حالی که Dahlman شده است برگزاری زوم کلاس فقط برای چند هفته ایده پیتزا چرخش کلاس چیزی است herm n. crab وارنر بوده است “حول” در اطراف در حالی که برای.

“قبل از همه از این [Coronavirus! قرنطینه! عبور حیوانات!] من انجام شده بود پیتزا چرخش جشن تولد” Dahlman می گوید. “فرزند می شود یک کلاه سرآشپز و یک صحن و سپس ما را به بچه ها پنج در یک زمان و به آنها نشان می دهد چگونه به چرخش خود استفاده کرد.”

Dahlman فکر می کند که هنگامی که ماندن در خانه به پایان می رسد منظور او اضافه شده و قرار گرفتن در معرض اضافی تاکید بر takeout و تحویل در واقع ممکن است کمک به رشد کسب و کار و حتی بیشتر. او حتی ممکن است در برخی دیگر از دوستان معروف برای کمک به او را نگه دارید تا با تقاضا است.

“من اخذ شده است بسیاری از نظرات و سوالات بنابراین شاید من باید برای اضافه کردن برخی از شخصیت های جدید,” او می گوید. “Cookie Monster, the Swedish Chef از Muppets من حتی به عنوان دختر خوشگل از زیبایی و هیولایی در صورتی که که بچه ها می خواهید برای دیدن ساخت پیتزا استفاده کرد.”

اثبات یک بار دیگر که همه قهرمانان فصل capes. اما برخی از انجام آنها ممکن است همچنین پیتزا.

بازدید herm n. crab برادران پیتزا را به منظور شخصی پیتزا کیت و برنامه تعریف پیتزا حول زوم جلسه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de