لوقا فلمینگ است که متهم به قتل زن 47 ساله در خانه اش در سال 1999. DNA کارشناس برنامه ریزی شده است برای شهادت دادن.

ساراسوتا — 2 روز محاکمه 39 ساله لوقا فلمینگ است که به اتهام قتل عمد و تجاوز جنسی با یک سلاح همچنان چهارشنبه با شهادت از صحنه جرم ،

این دادگاه برگزار شد قاضی لین N. Silvertooth قضایی مرکز در ساراسوتا.

فلمینگ است که متهم به تجاوز و قتل زن 47 ساله دبورا Dalzell در تاریخ 29 مارس سال 1999 در خانه اش در مستعمره مراتع زیربخش — در زمان بی ثمر کول د ساس جامعه در دست ساخت است.

یک تحقیق دریافتند که حداقل یک نفر به دست آورد ورود به Dalzell خانه ایستاده در یک استخر پمپ منظمی برش یک پنجره روی صفحه نمایش و بالا رفتن از شش پای دیوار برای ورود به منطقه استخر که آیا بیرونی ورودی. مزاحم پیدا Dalzell در اتاق خواب خود را که در آن صحنه جرم کارشناسان می گویند او به طرز وحشیانه ای کتک دهان با جوراب و تجاوز جنسی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

Dalzell بدن پیدا شد برهنه سامانه در بیش از استاد وان حمام با سر او را زیر آب فرو رفته.

DNA در شکل مایع باقی مانده بود توسط قاتل و وارد ترکیب DNA شاخص سیستم اما هیچ مظنون شدند و تا کنون یافت.

دادستان شهادت چهارشنبه Adrian دیوار یک صحنه جرم تحلیلگر در ساراسوتا کانتی کلانتر, که تست باکال سواب و شواهد DNA در لباس های موجود در صحنه.

دیوار گفت: پیشرفت در تکنولوژی DNA رهبری کلانتر, به اکنون می توانید یک تجاوز جنسی کیت به دلیل وجود داشته است پیشرفت در آزمایش ژنتیک. این آزمایشگاه معتبر انجام تجزیه و تحلیل DNA برای سازمان های اجرای قانون وکلای مدافع و نهادهای دولتی است.

آینده شاهد خواهد بود که یک DNA متخصص از خارج از کشور خواهد شد که شهادت از طریق تلفنی.

فلمینگ بود که به اتهام باتری داخلی در سال 2002 در زندگی بیشتر جرم و جنایت-زندگی رایگان. او اخیرا به تنهایی زندگی می کنند در شهرستان Pinellas.

در مورد در آمد و در سال 2016 حدود 17 سال پس از Dalzell مرگ هنگامی که نمونه DNA به دست آمده از مایع منی جمع آوری شده در طول Dalzell را کالبد شکافی شد مورد استفاده برای ایجاد یک مشخصات ژنتیکی مظنون است. Parabon NanoLabs پیش بینی مظنون به حال پوست قهوه ای برای چشم زیبا و سیاه و سفید و یا قهوه ای ،

پیشرفته پزشکی قانونی ابزار است که غیر قابل تصور از دو دهه پیش مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد یک تصویر ترکیبی از فلمینگ است که محققان نسبت به گذشته مظنون به توسعه منجر می شود و مصاحبه با افراد دیگر مورد علاقه.

کارآگاهان ساخته شده است یک درخت خانواده با بیش از 800 شعبه از داوطلب نمونه و یک geneological پایگاه داده است که مرتبط با فلمینگ به قتل Dalzell.

دستیار دادستان هنری جکمن یک بخش برای رئیس دولت اوباما گفت: این مسابقه آنقدر دقیق است که تنها “یک نفر در یک sextillion” می توانست یک مسابقه است.

یکی از این افراد بود که فلمینگ برادر یوسف بود که یک جنایت کار محکوم در حال حاضر در CODIS پایگاه داده. یکی دیگر از بازی بود Flemin پسر بود که دو سال در زمان Dalzell مرگ است. آنها حکومت را ترک فلمینگ به عنوان مظنون است.

مقامات فلمینگ و متهم او را با قتل و تجاوز به عنف — اتهامات عنوان شده علیه مجازات به زندگی در زندان است. دادستان به دادگاه اطلاع داد قبل از هیئت منصفه انتخاب آنها را نمی خواهد به دنبال مجازات اعدام در تعداد قتل یک تصمیم است که به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به محاکمه برای خانواده عزادار کرد.

در روز سه شنبه Jackman, تحویل, باز کردن اظهارات و دستیار دادستان کارن Fraivillig سوال شاهد است که شامل: Dalzell خواهر پگی خار; KMC-Telecom co-worker Joel Seimer و معاونین کلانتر و پزشکی قانونی تحلیلگران.

خار و Seimer گفت: دادگاه در مورد Dalzell فعالیت های شب قبل از مرگ او و جستجو کوره در رفته با خانواده و همکاران روز بعد زمانی که قابل اعتماد و دوست داشتنی Dalzell نشان نمی دهد به کار می کنند. بدون هیچ نشان می دهد کارهایی برای Dalzell سابق ماساچوست وکیل و یک حسابدار در KMC مخابرات.

خار و سپس Seimer رفت و به Dalzell خانه برای پیدا کردن او اما او جواب نداد ، آنها peeked داخل کاهش پنجره در صفحه نمایش و متوجه خانه او بود و چپ چپ. Seimer به نام رئیس خود را, و سپس 911.

Deputers انجام یک “رفاه بررسی” کلانتر سروان. دبرا Kaspar شهادت در روز سه شنبه. او در گشت تنها زمانی که او اعزام به صحنه است. او و دوم ورود معاون وارد Dalzell خانه از طریق یک پنجره باز و او را مرده Kaspar به دادگاه گفت.

بابی شاو سابق کلانتر صحنه جرم تکنسین تجزیه و تحلیل صحنه و گفت منصفه که آن را به نظر می رسد وجود داشته است یک مبارزه است. یک ریخته کیسه ورزشگاه ژولیده تخت خونین پتو و هم پاشید نوار مجرای داشت و در Dalzell اتاق خواب. شب او ایستاده بود چپ چپ شاو گفت.

دبورا Dalzell ساراسوتا قتل محاکمه روز 2: a @SarasotaSheriff صحنه جرم تحلیلگر و متخصص DNA از اسکاتسدیل آریزونا در حال شهادت بود ، #DNATrial https://t.co/RmVWcvA54z

— Carlos R. Munoz (@ReadCarlos) 26 فوریه سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im