چند دهه پس از ” مرد مرده راه رفتن,’ خواهر هلن Prejean هنوز مبارزه برای عدالت اجتماعی و پایان دادن به مجازات اعدام

“من cocooned شده شده,” او می گوید. آن نبود تا سال 1982 هنگامی که او نقل مکان کرد و به سنت توماس پروژه مسکن در نیواورلئان به کار با فقرا که چشم او باز شد به امتیاز سفید. او متوجه “شما نمی تواند غیر سیاسی در یک دموکراسی چرا که اگر شما را در هر چیزی که شما در حال حمایت از وضعیت موجود. و این یک موضع سیاسی را.”

به زودی او شروع متناظر با پاتریک Sonnier یک قاتل محکوم به اعدام و در نهایت به همراه او به مرگ از اعدام با صندلی الکتریکی. “من از این که اعدام مجلسی و من فقط رفت “این است نه انجیل عیسی مسیح’,” او می گوید. “و در آن زمان وجود نداشت بسیاری از مقامات کلیسا در تمام که شد صحبت کردن در مورد مجازات اعدام. اما من می دانستم که آنچه که من به چشم دیده بود.”

او احساس نامیده می شود شاهد این “بسیار محرمانه مراسم پشت دیوارهای زندان” و نوشت: یک کتاب, Dead Man Walking, در مورد تجارب خود را مشاوره Sonnier و دیگری اهل بیت رابرت لی ویلی در انتظار اعدام هستند.

خواهر هلن اذعان می کند او در بیش از سر خود را. او نمی داند هر چیزی در مورد مجازات اعدام قبل از تماس با Sonnier. اما او می گوید: “این هدیه من از نوشتن یک کتاب که در آن شما در بیش از سر خود را و شما در حال یادگیری در مورد مسائل است که شما می توانید مردم را با شما در سفر است.”

بر کتاب و نشر در سال 1993 ملی رای گیری نشان داد که 80 درصد از آمریکایی ها به حمایت از مجازات اعدام. فرض بر این بود که کسانی که محکوم به مرگ بودند بسیار خطرناک آنها می خواهم همچنان به کشتن حتی زمانی که پشت میله های زندان قرار دادن همکار زندانیان و نگهبانان به طور یکسان در معرض خطر است.

Actress Susan Sarandon with Sister Helen Prejean at a talk at Loyola University in 1996.

بازیگر سوزان ساراندون با خواهر هلن Prejean در یک سخنرانی در دانشگاه لویولا در سال 1996. آسوشیتد پرس

آن را اعتقاد بر این بود که این مردان بودند بدترین بدترین زمانی که در واقع چه کسانی که در انتظار اعدام اند بیشتر شایع است و شدت جنایات خود را یا به تباهی شخصیت خود را اما که آنها فقیر بودند و نمی باید با کیفیت دفاع در طول محاکمه شدند و اغلب ساکنان متحده در جنوب عمیق. یکی دیگر از مخرج مشترک: 75 درصد از کسانی که محکوم به مرگ بود کشته سفید مردم است.

“ما بزرگترین incarcerators در جهان است و ما در حال یادگیری بیشتر و بیشتر چگونه آن را به میراث برده داری این جرم حبس از مردم بیشتر مردم از رنگ” خواهر هلن می گوید.

زمانی که این کتاب جلد کاغذی از مرد مرده راه رفتن بیرون آمد و در سال 1994 بازیگر سوزان ساراندون آن را بخوانید. در پایان سال 1995 یک فیلم اقتباسی از کتاب بازیگران ساراندون و شان پن باز در نیویورک و لس آنجلس است. در سال 1996 ساراندون برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای تجسم خود را از خواهر هلن آوردن توجه بین المللی به کار خواهر هلن انجام شد.

در حال حاضر در 80s, خواهر هلن تبدیل به یکی از قابل رویت ترین ارقام در مبارزه علیه مجازات اعدام. به نظر می رسد کار خود را پرداخت است. در حال حاضر آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به نفع زندگی بدون آزادی مشروط از مجازات اعدام. خواهر هلن اعتبارات تغییر به آموزش و پرورش و آگاهی نه تنها در مورد نامتناسب استفاده از مجازات اعدام اما در مورد هزینه اعدام و حاشیه خطا در روند. به تاریخ 168 نفر شده اند و به اشتباه محکوم به مرگ است.

آن را یک پیروزی بزرگ هنگامی که در اوت 2, 2018, پس از از 1600 سال گفت و گو, پاپ فرانسیس رسما تغییر آموزش تعلیم و دستور مذهبی کاتولیک به دولت که تحت هیچ شرایط کلیسا چشم پوشی دولتی عمل از اجرای شهروندان برای یک جرم و جنایت است.

در حالی که پیشرفت ساخته شده است که در مقابل کلیسای کاتولیک هنوز هم حاضر به رسمیت شناختن معنوی برابری زنان آنها را انکار هماهنگی به عنوان کشیش. “زن شماره یک است که بسیار کند و تمایلی به تغییر به دلیل آن را به معنی یک تغییر فوق العاده ای از قدرت در کلیسا به گرانت که زنان را می توان بخشی از تصمیم گیری است که زنان را می توان رهبران در نماز و آن طول می کشد زمان طولانی” خواهر هلن می گوید. در خاطرات رودخانه ای از آتش: من در سفر معنوی, خواهر هلن بسته با نامه ای سرگشاده به پاپ فرانسیس پرداختن به این مسئله بسیار.

ناقص هر چند کلیسای کاتولیک ممکن است او همچنین اشاره می کند که همیشه یک موسسه زیارتی. “ما همیشه در حال رفتن به در راه است. ما همیشه نیاز به اصلاحات” او می گوید.

او پژواک آنچه فرانسیس خواست کاتولیک به انجام زندگی می کنند انجیل به عیسی مسیح آموخت که در حاشیه جامعه که در آن مردم رنج می برند و زندگی با بی عدالتی و برای دیدن جهان به عنوان یک بیمارستان صحرایی که در آن ما باید تمایل به زخمی ها و صدمه زدن به.

اما او نیز به رسمیت می شناسد که حضور در کلیسا به پایین است و مردم کمتر شناسایی به عنوان مذهبی این روز است. او معتقد است این است که در بخشی به دلیل چگونه دین استفاده می شود برای توجیه اعمال غیر انسانی مانند بازداشت جدا و caging مهاجران در مرز.

“مردم نمی بینید ما به عنوان مسیحیان واقعا زندگی کردن اخبار خوب از عیسی مسیح است. آنها نمی بینم نشاط افراد درگیر در عدالت” او می گوید. “دین را باید چه چیزی باعث می شود ما به صورت زنده در عمیق ترین ابعاد زندگی ما است. زمانی که ما زنده شدن پس از آن مردم به طور طبیعی جذب می شوند و تبدیل شدن آنها علاقه مند در چه معنوی ما پایه و اساس است.”

هسته ای مجلس با خواهر هلن Prejean
که در آن: Rauenhorst سالن رقص در دانشگاه سنت کاترین
7 p. m. روز شنبه, فوریه. 27. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>