تعقیب معوق, برنامه افزایش نگران کننده سوال

منتقدان می گویند این برنامه در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه عمل با کمی نظارت نامتناسب اثرات اسپانیایی extorts پول از آنها و به خطر می اندازد مطیع قانون شهروندان است.

آن را به نام معوق تعقیب برنامه و آن را می توان جزئی جنایی ترافیک مجرم یک شانس برای جلوگیری از محکومیت در صورت رعایت برخی از مقررات مندرج توسط دادستانی.

پرداخت پول به دفتر دادستان ایالتی جلوگیری از نقض ترافیک, اخذ گواهینامه رانندگی — در صورت امکان — و پس از شش ماه مناسب انطباق اتهام متهم مواجه است خواهد بود کاهش یافته و حذف از رکورد خود را.

این برنامه شده است در محل برای بیش از یک دهه و دولت وکیل اد برادسکی گفت: آن را یکی از موفق. فلوریدا او امتیاز است نه یک جرم حمل و نقل دولت به معنی تعداد قابل توجهی از مردم با تکیه بر ماشین خود را به درایو به کار گرفتن فرزندان خود را به مدرسه و سفر به دیگر لازم مقصد. او اضافه کرد که “ما می دانیم که مردم در حال رفتن به درایو بدون در نظر گرفتن دولت از مجوز خود را” و این برنامه می تواند کسی یک شانس دوم و کمک به از بین بردن یک چرخه معیوب.

“این کمک می کند تا آنها را برای جلوگیری از یک اعتقاد است که هنگامی که شما یک اعتقاد می افزاید: امتیاز خود را به رکورد” برادسکی گفت. “این نوع مانند یک سگ تعقیب آن دم. ما در حال تلاش برای جلوگیری از سگ تعقیب آن دم. اگر شما همچنان به متراکم کردن نقاط شما قادر به دریافت مجوز خود را به عقب.”

اما تعقیب معوق, برنامه کشیده شده انتقاد به شیوه ای که در آن اجرا شده است.

مخالفان می گویند این برنامه اجازه می دهد تا مجرمان به خرید از یک جرم بدون نیاز به آنها را به تعمیر اساسی مسئله حقوقی مانند بدون مجوز معتبر. و اگر آنها در اینجا به طور غیرقانونی امید بستن به این برنامه می تواند در کاهش احتمال ارجاع به مقامات مهاجرت. منتقدان همچنین سوال که هزینه پول می رود.

نیز وجود دارد که نگرانی بیش قانونی اعتبار موافقت نامه که امضا شده است توسط قضات پس حداقل 2013.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

منتقدان همچنین می گویند بالا نرخ مشارکت توسط اسپانیایی مجرم را افزایش می دهد پرچم قرمز. برخی از نشان می دهد که متهمان در مواجهه با یک مانع زبان ممکن است موافقت برای این برنامه شرایط کافی بدون وکیل. دیگران ادعا می کنند که آن را اجازه می دهد تا کسانی که در این کشور به طور غیر قانونی به خاموش ماندن از رادار مقامات اداره مهاجرت. در بعضی از موارد از جمله شرکت کنندگان باید بعد مرتکب جرایم جدی از جمله تشدید باتری و کودک آزاری است.

دیگر قضایی مدارات و استان ها — مانند دوال — نیاز به شرکت کنندگان به قانونی ساکنان فلوریدا و یا یک شهروند ایالات متحده. معوق پیگرد قانونی برنامه نیست.

“آن را به پول نقد ثبت نام عدالت” گفت: 12th قضایی مدار مدافع لری اگر “و آنها سوار بر پشت کسانی که حداقل می توانیم به پرداخت.

“اگر شما می خواهید به یک انحراف برنامه چرا که نه یک افسر در خیابان که می گوید:” در اینجا یک هشدار دریافت مجوز خود را ثابت شده است.’ این یک انحراف برنامه. و هیچ کس سود حاصل از آن.”

دیگران به توافق برسند.

“این یک ناخالص سقط جنین از عدالت” گفت: لیزا Chittaro دادستان سابق که در حال اجرا است در برابر برادسکی برای دولت وکیل 12th قضایی مدار. “به نظر می رسد مردم در حال خرید کردن از اتهامات جنایی و بدون نیاز به دریافت مجوز است. آن را ایجاد یک پناهگاه شهر در جامعه ما به خطر می اندازد همسایگان ما و سر در حقوق اساسی از کسانی که در سیستم عدالت کیفری با هیچ نظارت یا پاسخگویی.”

محلی وکیل مدافع Andrea Mogensen از چند نگرانی در مورد جنبه های مختلف برنامه از جمله نمایندگی از متهمان و پرداخت هزینه های برنامه, اما او همچنین می بیند ارزش در آن بیش از حد است و امیدوار است که آن را می توان ثابت.

“من نفرت را به دیدن این مشکلات است که باید توسعه یافته بود تا پایان برنامه,” او گفت:. “این مهم است که مردم با توجه به فضل و اگر آنها را یک اشتباه ما نیست, آن را تبدیل به یک جنایتکار تاریخ است. آن را خوب است برای ما به عنوان یک فرهنگ به بخشش یک اشتباه است.”

گفت: اگر: “حداقل آن کمتر تنبیهی از جایگزین.”

چگونه کار می کند

برنامه ارائه شده به جنایی ترافیک متهمان قبل از تفهیم اتهام در دادگاه و برادسکی گفت: جزئیات توضیح داده شده به آنها را از طریق نماینده خود را معمولا توسط هماهنگ کننده برنامه Celeste Bilodeau-سفید که نمی اسپانیایی صحبت می کنند. با توجه به برادسکی اما همیشه وجود دارد کسی که در دست ترجمه است.

دستیار مدافع عمومی تری دریک گفت Natani Griener, یک وزیر در, مدیر برنامه های است که معمولا کسی که نشان دهنده دادستانی و توضیح می دهد که این برنامه برای متهمان. او گفت: یک مترجم است که همیشه حاضر است و او راحت است که موانع زبانی نیست مانع توانایی فرد را مهم تصمیم قانونی.

Mogensen در ضمن گفت که او نگران است که جمعیت اسپانیایی تبار است که گرفته شده استفاده از پایگاه نگرانی خود را در آرایش از مردم او را شخصا مشاهده شده در راهرو خارج از دادگاه و زمانی که برنامه در حال توضیح داد.

“شما می توانید بگویید آن را PTI ترافیک هنگامی که شما ببینید این گروه جمع شده بودند و بسیاری از اسپانیایی,” او گفت:.

دریک گفت: بسیاری از متهمان که در حال ارائه برنامه اسپانیایی هستند اما احساس نمی کند دادستانی است که با هدف قرار دادن یک قومیت خاص از مردم است. اجرای قانون او گفته است که بیشتر مناسب برای انجام این کار کشیدن بیش از یک کامیون برای مثال با یک تریلر و برگزاری انتظار است که یکی و یا هر دو خواهد بود عامل به طور غیر قانونی.

Mogensen گفت: یکی از جنبه های او متوجه شده است که عدم مدافعان یا دفاع وکیل مدافع که در حال حاضر زمانی که یک متهم است که ارائه شده انتخاب و تعمق به این سوال که آیا این گزینه یک درست می کنند.

“آژانس که در تعقیب شما است که شما مشاوره چگونه به دور از اتهام؟” Mogensen گفت. “هیچ کس به دنبال بهترین خود را علاقه. آن را بسیار دشوار است برای من به این باور است که دادستانی باید ارائه مشاوره به آنچه که باید و نباید انجام دهد.”

وقتی پرسید که آیا متهمان که ارائه جزئیات این برنامه و ورود به آن بدون وکیل برادسکی گفت: “بله, من می خواهم تصور کنید وجود دارد مردمی یادگیری در مورد برنامه و هستند توصیه می شود از این فرصت برای شرکت در این برنامه و آنها لازم نیست که وکیل.

“این یک سوال منصفانه اما هیچ کس نیاز به آنها را به ثبت نام در سمت راست پس از آن و وجود دارد.”

برادسکی در ادامه گفت: “هیچ اجبار در اینجا به دلیل آن است که یک وضعیت برنده-برنده برای آنها است.”

که در دادگاه می تواند تهدید آمیز برای هر فرد به خصوص زمانی که در حال ارائه چیزی است که شما آماده شد به آدرس از قبل. آن را حتی بیشتر دلهره آور هنگامی که شما لازم نیست این زبان صحبت می کنند و یا در همه.

اگر گفت که نمایندگی یک متهم حق در طول یک جنایتکار ترافیک برنامه انحراف بحث است.

“اگر آن گواهی شده است که اگر هیچ حکم زندان در پی در داوری در مورد متهم حق ندارد به نمایندگی از طریق دفتر مدافع,” او گفت:.

ثبت نام

برای دیگر انحراف برنامه های چنین به عنوان یکی از جنحه — یک فرد نمی تواند وارد این برنامه مگر اینکه همه طرف ها با اعتماد به نفس یک متهم به مشاوره با یک وکیل و “اتحاد آگاهانه و هوشمندانه چشم پوشی از حق خود برای سریع محاکمه” با توجه به دریک است.

بخشی از تعقیب معوق, برنامه, توافق, نوشته شده در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی می گوید: “پس از تحقیقات جنایی ترافیک جرم و پس زمینه خود را به نظر می رسد که منافع ایالت فلوریدا و خود بهترین بهره ممکن است در خدمت اجازه می دهد شما را به شرکت در یک برنامه انحراف.”

در بررسی اسناد تصادفی قدمت آن به سال 2013 هیچ خط یک قاضی به ثبت نام تنها متهم این برنامه هماهنگ کننده و معاون دادستان است که در حال حاضر در امضای.

بررسی 2012 اسناد و مدارک نشان می دهد وجود دارد برای خطوط قضات به نشانه آن است که برداشته شد سال بعد. گفت: اگر یک قاضی امضا لازم نیست برای توافق به الزام آور است.

اگر این اتهام مجرم تصمیم می گیرد به بخشی از آنها چشم پوشیدن از حق خود را به سریع محاکمه و موافقت خود را با هر گونه نقض قوانین ترافیک بیش از شش ماه به تعویق افتاده پیگرد قانونی دوره است. آنها همچنین موافقت به پرداخت 230 دلار در هزینه و به دست آوردن اگر ممکن است یک گواهینامه رانندگی معتبر. اگر شرایط ملاقات جنایی ترافیک شارژ خواهد بود کاهش یافته است. تخطی از هر بیماری به طور کلی به معنی متهم خاتمه یافته است از این برنامه و هزینه از دست داده است.

“برخی از مردم در تماس خواهد بود که اخاذی” گفت: Mogensen.

چه کسی پول ؟

پرداخت برای این برنامه باید از طریق پست و یا شخصا تحویل به دفتر دادستان ایالتی و به عنوان تأکید در قرارداد آنها باید ساخته شده توسط صندوقدار ، آن مشخص شده است که 180 دلار می رود به حسابرسی ایالتی فلوریدا و 50 دلار می رود به جلو جنایت.

دولت حسابرسی, اما دیگر وجود ندارد — حداقل نه به عنوان یک نهاد رسمی با این عنوان. تاسیس در سال 1845 آن با هم ادغام شدند به یک دفتر جدید در سال 2003 که توسط رئیس امور مالی بعد از یک اصلاح به دولت اساسی است.

جیمی Patronis است فلوریدا CFO و دفتر نظارت بخش از جمله به عنوان حسابداری و حسابرسی, خدمات بیمه اموال بلامعارض کارگر را جبران و تحقیقاتی و پزشکی قانونی خدمات. CFO سایت اشاره می کند و نه انحراف برنامه.

وقتی پرسید که آیا او آگاه بود که حسابرسی دفتر دیگر وجود ندارد حداقل با نام برادسکی گفت که او بی خبر افزود دفتر او هرگز تا به حال یک مشکل با هزینه پول بودن را رد کرد و به خاطر پول به منظور تعیین امکان عدم نهاد به عنوان دریافت کننده وجه.

“من حدس می زنم من می خواهم به آن نگاه کنید و ببینید” برادسکی گفت: از وضعیت حسابرسی. “من نمی دانم اگر من می توانید پاسخ سوال خود را.”

برادسکی گفت: هزینه های دیگر انحراف برنامه های مربوط به جنایات و جنحه پرداخت می شود در همان شیوه ای. اما پرونده های دادگاه نشان می دهد که به طور منظم بزه هزینه های برنامه شکستن متفاوت: 100 دلار پرداخت می شود به یک سازمان اجرای قانون محلی مانند یک اداره پلیس یا کلانتر, 55 $در هر ماه می رود نسبت به هزینه های این برنامه را نظارت و توانبخشی و 50 دلار مشخص شده است برای حسابرسی دولت, فلوریدا. که 130 دلار کمتر از آنچه می رود به حسابرسی به عنوان بخشی از قانون ترافیک تعقیب معوق هزینه.

به 180 دلار هزینه ای است که پرداخت می شود برای حسابرسی به عنوان بخشی از قانون ترافیک هزینه است افزایش 40 دلار از شش سال پیش.

“این یک مشکل ما قبل از ذکر” گفت: دریک. “به نظر می رسد مانند آن پرداخت-به-بازی,’ نوع از چیزی.”

Mogensen همچنین با انتقاد از ” پرداخت-به-بازی,’ جنبه. “اگر شما در حال پرداخت چیزی به حسابرسی آن به نظر می رسد این امر می تواند مربوط به جرم” او گفت:. “این قطعا به اداره برنامه. این پرسش: چه منطق? چه کسی از آن سود ؟

“شما در حال وادار کردن کسی برای پرداخت اما شما در حال گرفتن سود. من می خواهم علاقه مند به دانستن که در آن این بودجه که بودجه آنها قرار دارد.”

این $180 برادسکی گفت: “می رود به دفتر ما.” هزینه های رفتن به سمت پرداخت یک کارمند تمام وقت به کار این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کلی “بودجه عملیاتی از دادستانی.”

دریک یک نسخه متفاوت از پرداخت هزینه روند. او گفت: شرکت کنندگان بالقوه هستند گفت: در این دادگاه که 180 دلار از هزینه های خود را می رود به یک “جنایت و جبران خسارت” صندوق.

“من نمی دانم آنچه در آن صندوق است,” او گفت:.

متهمان نیز گفت: با توجه به دریک است که 50 دلار می رود به دفتر دادستان ایالتی.

“هیچ جا وجود دارد هیچ نشانه ای از کنترل و توازن” اگر گفت. “من اهمیتی نمی دهند چه خوب این برنامه است. به همین دلیل است که نمی شود انجام می شود؟”

اسپانیایی تحت تاثیر قرار

اخذ گواهینامه نقطه دیگر از مشاجره برای کسانی که در مواجهه با یک رانندگی بدون مجوز معتبر شارژ. اگر یک فرد در این کشور به طور غیر قانونی آنها نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز در ظرف شش ماه از پنجره برنامه است. آنها برای اولین بار نیاز آمریکا تابعیت در یک فرآیند طولانی مدت است. بدون مجوز معتبر این افراد می تواند به اخراج از این برنامه و در نتیجه جریمه خواهد هزینه های خود را.

در اصل آنها خواهد پرداخت دولت برای هیچ چیز.

این برنامه است که همیشه ماهر در شناسایی کسانی که در این کشور به طور غیر قانونی و آغاز روند اخراج به صورت قانونی به نتیجه گیری.

در 2019-20, 33 نفر بودند که ذکر شده در گاو دریایی و ساراسوتا شهرستان برای رانندگی بدون مجوز و شد در این کشور به طور غیر قانونی وارد این برنامه تنها به اتهام جرم دیگری یک زمان کوتاه بعد. برخی از جرائم شد به عنوان جدی تشدید باتری و کودک آزاری است. پس از جدی تر به اتهامات کسانی که متهمان بازداشت شده توسط مقامات اداره مهاجرت و تبعید شدند.

برادسکی و دریک هم گفت: بررسی سابقه و هدف اشاره شده در توافق یک فرد گذشته ترافیک تاریخچه و سابقه کیفری. اما عمیق تر غواصی به برخی از زمینه های آشکار نگران حوادث. عمر Navis مثلا تهدید به کشتن دوست دختر خود حامله در سال 2003 با توجه به گزارش. در سال 2016 او ذکر شده برای رانندگی بدون مجوز معتبر و وارد شده به برنامه است. دو ماه بعد او به اتهام آزار و تهدید به کشتن یک زن متفاوت و تبعید شد به مکزیک.

“شما می توانید یک تبر, قاتل, اما آن را تنها بر کسی رانندگی تاریخ” دریک گفت. “من درک می کنم که چرا یک فرد خواهد بود در مورد کسی که با یک سابقه کیفری که قادر به شرکت در این برنامه اما من نیز خوشحالم که آنها قادر به انجام آن به دلیل رانندگی در این منطقه بسیار مهم است.”

با وجود تمام سوالات آن را بالا می برد اگر می بیند ارزش در برنامه است.

“من می توانید از این برنامه حمایت,” او گفت:. “حداقل بهتر است از جایگزین.”

برادسکی می ایستد و آن را به عنوان به خوبی.

“این یک برنامه فوق العاده برای کمک به رانندگان دریافت مجوز خود را به عقب,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagraelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotmobil ödeme bozdurbigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıGates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynacasinoslotbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksisu kaçağı tespititesisatçıkepenk servisigünübirlik turlargüvenilir medyumantalya escort