آن لحظه ای که به مقصد ویروسی. در طول یک شهر را در چارلستون, S. C., در روز چهارشنبه, Jason Pietramala یک حساب کاربری مدیر در یک شرکت نرم افزاری و طرفدار بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., مطرح شده زیر سوال به سن. الیزابت وارن D-Mass.: “در نوادا بحث شما و هر نامزد دیگر در این مرحله به جز برنی … نشان داد که نامزد با کثرت نمایندگان نباید لزوما نامزد. این اساسا بدان معنی است که اراده رای دهندگان را می توان انکار کرد superdelegates و DNC است که اساسا غیر دموکراتیک و به نظر من این دسته از بابا booey به آن را مودبانه. شما می توانید توضیح دهید که چرا اراده رای دهندگان باید مهم نیست اگر هیچ یک از کاندیداها می رسد اکثریت نمایندگان?”

“بنابراین شما می دانید که برنی در سال 2016 ؟” او پاسخ داد: او پوزخند گسترش زمانی که Pietramala پاسخ داد که او این کار را نکرد. “بود که موقعیت خود را … که نباید آن را به کسی که تا به حال کثرت. و به یاد داشته باشید آخرین بازی بود به superdelegates. بنابراین راهی که من می بینم این است که شما را به نوشتن قوانین قبل از اینکه شما می دانید که در آن همه می ایستد و سپس شما با آن چوب قوانین. برنی یک دست در نوشتن این قوانین. من نمی نوشتن اونا اما برنی انجام داد. … من نمی بینم چگونه شما را وادار به تغییر [آنها را] فقط به خاطر او در حال حاضر فکر می کند وجود دارد یک مزیت به او برای انجام این کار است.”

برای ماساچوست سناتور ترین آواز حامیان آنلاین ارز بود مسهل — یک فرصت برای نامزد خود را به عریان یک Howard Stern-به نقل از “برنی Bro” در گوشت و آنها را به طور موقت فراموش کرده ام او به پایان رسید و بالاتر از سوم در یک جلسه و یا اولیه است. که او از لحاظ فنی صحیح از آن ساخته شده بیشتر از همه لذت بخش است. ساندرز آیا درخواست تجدید نظر به superdelegates در سال 2016 پس از افشاگری آنها را در طول مبارزات انتخاباتی حتی اگر هدف اصلی بود برای استخراج امتیاز از هیلاری کلینتون در حزب دموکرات پلت فرم.

وارن است که به سختی به تنهایی در او تمایل به انکار ساندرز نامزدی. گزارش نیویورک تایمز روز شنبه در می یابد که در علاوه بر این به دیگر آرای انتخابات ریاست جمهوری, ده ها تن از superdelegates متعهد به توقف سناتور ورمونت, حتی اگر آن را به معنی به خطر انداختن حزب مترقی پایه.

“از کالیفرنیا به کارولینای شمالی و داکوتای شمالی به اوهایو” نوشتن لیزا Lerer و رید J. Epstein “از رهبران حزب می گویند که آنها نگران هستند که آقای ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی با پرشور اما محدود پشتیبانی تا کنون از دست بدهند به رئیس جمهور تهمت و کشیدن پایین وزش مجلس نمایندگان و سنا نامزدها در نوسان متحده با جناح چپ دستور کار مدیکر برای همه” و چهار سال در کالج عمومی. … در بازتابی از استقرار نگرانی در مورد آقای ساندرز تنها نه از 93 superdelegates مصاحبه گفت که آقای ساندرز باید تبدیل به نامزد صرفا بر اساس ورود در کنوانسیون با کثرت اگر او از اکثریت.”

با توجه به قوانین مندرج دموکراتیک ملی کنوانسیون 773 superdelegates را تعیین خواهد کرد حزب نامزد باید یک نامزد موفق به امن 1,991 نمایندگان در دور اول رای گیری. چه بار روشن می سازد این است که چیزی کمتر از یک اکثریت را بالقوه ساندرز نامزدی در معرض خطر است. برخی از دموکرات ها حتی به نظر می رسد مایل به در نظر گرفتن مقامات که در حال اجرا نیست در سال 2020 مسابقه. از این گزارش:

‘اگر شما می توانید به یک کنوانسیون و انتخاب Sherrod قهوه ای که فوق العاده خواهد بود, اما این بیشتر شبیه یک رمان’ نماینده استیو کوهن از ایالت تنسی گفت. ‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است مانند یک داستان ترسناک, بنابراین اگر شما می توانید یک داستان ترسناک شما همچنین ممکن است یک رمان است.’

دیگران اصرار رئیس جمهور سابق باراک اوباما به درگیر شدن به کارگزار آتش بس — یا در میان چهار کاندیدای میانه یا بین ساندرز و استقرار بال با توجه به سه نفر آشنا با کسانی که مکالمات.

ویلیام اوون یک DNC عضو از تنسی پیشنهاد کرد که اگر آقای اوباما تمایلی همسرش, میشل, می تواند به عنوان نامزد معاون رئیس جمهور به حزب شکل آنها می تواند تجمع پشت سر گذاشت.

آن را آسان به اخراج کوهن و اوون پیشنهادات به عنوان آرزو-ریخته گری از یک بخش کوچک از یک به طور فزاینده ای از جان گذشته و توهم های سیاسی. مجلس نانسی پلوسی خودش گفته است که این حزب تجمع پشت هر که نامزد ساندرز گنجانده شده است. این سناتور ورمونت اول ریاست جمهوری امیدوار در تاریخ دموکرات یا جمهوری خواه برای جذب آرای مردمی در سه مسابقات و او برنده نوادا حزبی در متقاعد کردن مد. اما جو بایدن رای گیری اعداد هم رسید در کارولینای جنوبی در طول هفته گذشته پس از بیش از حد شانس که هیچ نامزد برنده خواهد شد اکثریت نمایندگان قبل از کنوانسیون در ماه جولای. هر megyn kelly, که احتمال در حال حاضر در 50 درصد بالاترین از چرخه انتخابات.

خطرات ناشی از حزب دموکرات انتصاب یک نامزد که به دست آورده نمی کثرت نمایندگان چند برابر هستند. در حالی که آن را دشوار است به پیش بینی دقیقا چگونه رای دهندگان ممکن است پاسخ یک امرسون نظرسنجی از ژانویه نشان داد که فقط 53 درصد از ساندرز هواداران را متعهد به حمایت از یکی دیگر از دموکرات اگر او را نامزد. این تعداد به احتمال زیاد به سقوط اگر کادر از مقامات غیرمنتخب او را محروم از نامزدی.

“این ممکن است به نظر می رسد معقول و منطقی به پیشنهاد نامزد حزب باید از حمایت بیش از نیمی از اعضای آن, اما در عمل واقعی جایگزین روند به تعیین که نامزد یک شکل از رای دهندگان محرومیت” استدلال می کند شجاع حیدر در طرح. “آن مشخص می شود نه با دموکراسی نمایندگی, اما توسط کسانی که در حال حاضر قدرت. جای تعجب نیست که مردم همچنین در سال 1968.”

پس از آن وجود دارد که انتخابات به خودی خود در نظر بگیرید. یک نامزد با میانجیگری اما دعوت انواع cronyism اتهام کمک کرد که کاهش میزان مشارکت به اثر مخرب در سال 2016. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را صرف هشت ماه نرده در برابر حزب فاسد نخبگان و آن سخت است برای پیش بینی این حملات طنین انداز می شود. میانه رو را دلیل که آنها ذخیره می خواهم بلیط اما شواهدی وجود دارد که ساندرز کرایه بدتر از بقیه در این زمینه در یک انتخابات عمومی است مجمل در بهترین و صراحت اشتباه در بدترین حالت.

اگر دموکرات ها موفقیت خود را در gambit آنها نه تنها خطر reelecting مغلوب ساختن پیشی جستن اما شکنانه ، تنها پوشش نقره ای در این سناریو اگر آن را حتی واجد شرایط به عنوان یکی است که آنها را بدست آنچه را که آنها سزاوار.

یعقوب Sugarman

سردبیر

یعقوب Sugarman توسط سردبیر در Truthdig. او فارغ التحصیل از Arthur L. Carter موسسه روزنامه نگاری که نوشتن به نظر می رسد در سالن AlterNet و تبلت در میان دیگر…

Jacob Sugarman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im