دموکرات خود را پیدا کرده اند مستبد

پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسیر جمهوری خواه نامزدی چهار سال پیش در رسانه های جریان اصلی در سراسر طیف سیاسی هشدار داده اند ما در مورد ظهور “پوپولیسم.” استاندارد روایت می رود چیزی شبیه به این: کسانی که سیاسی-افراط — به خصوص راست بلکه دور-سمت چپ—به سرعت در حال به دست آوردن زمین و اخلال لیبرال دموکراسی در سراسر جهان طلوع یک عصر جدید از استبداد.

“آنچه در حال گسترش است امروز سرکوبگر دزد سالاری رهبری حاکمان انگیزه طمع به جای آشفته آرمان گرایی هیتلر یا استالین یا مائو” توضیح سابق جورج دبلیو بوش speechwriter تبدیل #رهبر مقاومت David Frum در سال 2017. “چنین حاکمان تکیه کمتر بر ترور و بیشتر در حکومت-چرخاندن دستکاری اطلاعات و co-optation از نخبگان است.”

وقتی که می آید به جناح راست گرایان مانند تهمت و دیگران — مجارستان ویکتور اوربان برزیل Jair Bolsonaro و ایتالیا ماتئو Salvini به نام فقط چند — این نقد تا حد زیادی ثابت شده درست. مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی تکانه های غیر قابل انکار و او با ابراز اساسی اهانت به هنجارهای دموکراتیک ، مطبوعات آزاد و حاکمیت قانون در یک تقریبا به صورت روزانه. سابق بازی میزبان نمایش انجام داده است فوق العاده آسیب به امریکا در حال حاضر عمیقا ناقص موسسات و وجود دارد هیچ گفتن چقدر بیشتر او را با چهار سال دیگر در دفتر.

هر آنچه در حقیقت وجود دارد که در این استدلال وجود دارد همواره چیزی عمیقا ریاکارانه در مورد کهنه نو محافظه کاران و neoliberals موقعیت خود را به عنوان مدافعان دموکراسی است. برخی از بلندترین منتقدان از این “استبداد جدید” اختصاص داده شده بود حامیان بوش دوم که مسلما حتی بیشتر موثر عوام فریب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن. همراه با Frum بیل کریستول, توماس فریدمن, جنیفر روبین حداکثر بوت و جاناتان Chait همه پشتیبانی جنگ عراق و بی سابقه ای گسترش قدرت اجرایی. رئیس جمهور اوباما از دوره تثبیت و تقویت شده که قدرت با گسترش نظارت دولت است که در حال حاضر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را کنترل کنید. هیچ یک از صاحب نظران مذکور احساس مجبور به صحبت کردن در مورد این تحولات قبل از 2017.

آن را بسیار در مغلوب ساختن پیشی جستن استبداد که فوتبال شی اما پس از آن نفت خام و گستاخ شیوه اجرای آن است. سه سال پس از انتخابات خود آنها هنوز هم توجه او را به عنوان یک نوع از انحراف. هرگز این شده واضح تر از در جریان اصلی رسانه ها اخیر در آغوش مایکل بلومبرگ. با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین در مرگ مارپیچ شهردار سابق شهر نیویورک به عنوان جذاب جایگزین برای استقرار انواع که نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن اما نمی یاد فکر حمایت از واقعی سوسیال دموکرات مانند ایالت ورمونت برنی ساندرز.

طنز این است که بلومبرگ کاملا متناسب به Frum تعریف استبداد که او استدلال می کند ساخته شده است در “حکومت-چرخاندن دستکاری اطلاعات و co-optation از نخبگان است.” نه تنها میلیاردر خود یک خروجی رسانه ها که نام خود را خرس اما به عنوان خود را خریداری تاییدیه را روشن, او بیش از حد مایل به براندازی سیستم سیاسی ما برای منافع شخصی. در واقع او بنا کل نامزدی در توانایی های خود را به انجام درست آن.

بلومبرگ بدنام است برای نادیده گرفتن قوانین و هنجارهای infamously قوی-پشتیبانی نیویورک شورای شهر برای سرنگونی mayorship دوره محدودیت به طوری که او می تواند اجرا برای یک دوره سوم. “قوانین در Bloombergian جهان تنها به اعمال مردم با کمتر از ده صفر در ارزش خالص خود را” مشاهده Joel Kotkin در روزانه وحش در ماه گذشته اضافه کرد که او “به مراتب موفق تر میلیاردر با فراست انگیزه و ذهنیت نخبگان نه تنها به پیشنهاد اما در واقع انجام خود را عمیقا استبدادی چشم انداز باید او را به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.”

به عنوان شهردار شهر نیویورک, عصر ایران اداره می شود به عنوان یک مستبد از خود سخت گیرانه و نژادپرستانه توقف-و-frisk سیاست برای خود دست سنگین سرکوب جنبش اشغال وال استریت. “من ارتش خود را در NYPD است که هفتم بزرگترین ارتش جهان” بلومبرگ پس از bragged. در حالی که اخراج اشغال معترضان از Zuccotti پارک در سال 2011 او حتی مطمئن ساخته شده برای جلوگیری از روزنامه نگاران از مستند خشونت پلیس بسته شدن حریم هوایی در پایین منهتن برای جلوگیری از هر گونه امکان هوایی فیلم.

شهردار سابق را بی توجهی به آزادی های مدنی و عار برای جنبش های مردمی است و یک ماده از رکورد های عمومی. اما در حالی که تهمت رفتار تقریبا atavistic بلومبرگ استخدام آنچه جمهوری جدید را rembert browne تماس “مودب استبداد.” در مقایسه این دو Pareene می نویسد که دومی “به صراحت استدلال که ” ما تفسیر قانون اساسی’ را مجبور به تغییر به شهروندان کمتر حریم خصوصی و پلیس قدرت بیشتری به جستجو و جاسوسی بر روی آنها. در واقع او به نظر نمی رسد به این باور است که برخی از مردم ذاتی حقوق مدنی است که دولت باید احترام بگذارند.”

که بسیاری سر صحبت را بسیج در سراسر کسی مثل بلومبرگ به عنوان یک جایگزین به چپ و جناح راست پوپولیسم باید به عنوان جای تعجب ندارد. یک کاغذ از سیاسی اقتصاددان دیوید آدلر نشان می دهد که بر خلاف غالب رسانه, روایت, فوتبال هستند و منحصر به فرد دشمن به ارزش های دموکراتیک. “پاسخ دهندگان در مرکز این طیف سیاسی هستند که حداقل حمایت از دموکراسی حداقل متعهد به آن موسسات و بیشتر حمایت از استبداد” می نویسد: آدلر که یافته بودند بر اساس داده ها از جهان ارزش بررسی و ارزش های اروپایی بررسی.

در هر پژوهش خود را کمتر از نیمی از خود-شناسایی فوتبال در آمریکا بر این باورند که انتخابات آزاد است “ضروری به دموکراسی است.” شاید بیشتر نگران آنها تمایل به مشاهده اولیه حقوق مدنی به عنوان غیر ضروری است. در حالی که نارضایتی از دموکراسی است که در هر دو سمت چپ و راست آدلر است مراقب باشید به اشاره است که این لزوما نشان می دهد این گروه در حال آماده به رها کردن آن در دسترس نباشد; بلکه آنها می خواهند دولت خود را به تر و دموکراتیک تر از آنها در حال حاضر. یک تفاوت وجود دارد اشاره بین حمایت از دموکراسی و رضایت با نهادهای موجود. و در حالی که او در بر داشت “متوسط سطح رضایت” با سیستم فعلی میان فوتبال آنها حداقل دفع به سمت اصلاحات دموکراتیک.

آنچه که این افراد ترس و تنفر در نهایت هر نوع تهدید به وضع موجود و تثبیت قدرت از نخبگان است. به عنوان Jeet موبائل lg به تازگی استدلال در کشور کسانی که در افراط و طیف سیاسی هستند بیشتر احتمال دارد به انتقاد از دولت که خشونت آنها غالبا تحمل فشار از, در حالی که فوتبال چه کسانی هستند “با خیال راحت پناه میبرند در جریان اصلی جامعه و مواضع موقعیت اجتماعی بالا هستند بیشتر احتمال دارد به یک بی چون و چرا نظر گذاشتن بر هنجارهای دموکراتیک از آنجایی که آنها به راحتی از دانستن است که مقامات بعید است که بعد از معتبر ارقام است.”

بلومبرگ خواهد حکومت را به عنوان به خوبی خو نئولیبرالی مستبد و خود را حمله به دموکراسی آمریکایی خواهد بود موذی تر—و شاید خطرناک تر از مغلوب ساختن پیشی جستن در دراز مدت است. او اجازه دهید ماسک خود را لغزش سال گذشته زمانی که او اظهار داشت که چین چین است و در واقع یک “دیکتاتور” پس از او “است برای ارضای خود از تشکیل و یا او را به زنده ماندن.” به اویغوری مسلمانان در حال حاضر ساکن در اردوگاه های کار اجباری ممکن است اختلاف نظر دارند اما بعد از آن دوباره بلومبرگ هرگز مراقبت زیادی در مورد آزادی های مدنی مسلمانان یا مردم از رنگ.

ساندرز فعلی جبهه دموکراتیک-دونده ارائه می دهد بسیار متفاوتی از Xi. “در چین” نوشت و در سال 2018 مقاله برای نگهبان “دایره درونی به رهبری شی جین پینگ به طور پیوسته تثبیت قدرت سرکوب داخلی آزادی های سیاسی در حالی که آن را به شدت ترویج یک نسخه استبدادی سرمایه داری در خارج از کشور.” بر خلاف بلومبرگ و toadies Sanders متعهد به گسترش دموکراسی و درک می کند که نئولیبرالی وضعیت موجود از چند دهه گذشته تا به سوخت ظهور استبداد در سراسر جهان امروز است.

در اینجا نهفته است از تفاوت های مهم بین کسانی که محکوم تهمت از خود صندلی و چپ که با پیوستن به جنبش های مردمی مبارزه برای تغییر رادیکال. با بلومبرگ در حال حاضر مجموعه ای برای به چالش کشیدن ساندرز برای نامزدی حزب دموکرات را تقسیم نمی تواند starker. و برای کسانی که واقعا رد استبداد انتخاب باید آسان باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>