دموکراتها بزرگ بعدی 2020 نگران: نامزدی نمایندگان در میان ویروس

این مقاله تهیه شده توسط محلی صلح و اقتصاد یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

بالای حزب دموکرات مقامات در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به رای گیری توسط جمعیت را در خود رویداد بزرگ بعدی از سال 2020 ریاست جمهوری نجومی: شهرستان کنوانسیون ملی حزب دموکرات که در آن کنوانسیون نمایندگان شروع به توان نام برد.

“ما در حال حاضر در این فصل در واقع انتخاب نمایندگان گفت:” ایلین Kamarck یک انتخابات ریاست جمهوری محقق و عضو DNC قوانین و آیین نامه کمیته از ماساچوست است. “چگونه است که اتفاق خواهد افتاد این است که یک سوال باز است.”

“مسئله این است که ما در آغاز فصل که در آن تعداد زیادی از شهرستان ها و کنگره کنوانسیون منطقه در حال وقوع در واقع انتخاب مردم برای نماینده اسلات” او گفت:. “پیچیده که چرا کسانی که جلسات بزرگ. متحده مشغول تلاش برای کشف کردن آنچه آنها انجام با این [حوادث]. آیا آنها به تعویق انداختن آنها ؟ چگونه شما این کار را انجام? و ما لازم نیست واقعی مردم انتخاب شده به عنوان نمایندگان. ما فقط باید [نامزد نماینده] تخصیص.”

ملی بهداشت و درمان اضطراری در اطراف فوران coronavirus مطرح شده است و بسیاری از سوالات در مورد چگونه 2020 در آینده انتخابات برگزار خواهد شد. در چهار متحده خواهد شد که برگزاری انتخابات مقدماتی حزب در مارس 17—آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو—مقامات دولتی که در آخرین لحظات مراحل را برای به حداقل رساندن افشای رای دهندگان. این مراحل شامل حرکت سنجی و مکان های دور از مراکز ارشد و به طور منظم پاک کردن صفحه نمایش لمسی و رایانه های مورد استفاده توسط رای دهندگان به بازیگران برگه های رای.

تا کنون مقامات دولتی تنها در یک ایالت لوئیزیانا به تعویق افتاد اولیه خود را از اوایل فروردین ماه تا اواخر ژوئن به علت ویروس. در کنگره دیابت Ron Wyden پیشنهاد کرده است که تخصیص بودجه برای کمک به متحده برای رای دادن از طریق پست در پاییز به عنوان یک راه برای کاهش قرار گرفتن در معرض این ویروس در طی روند رای گیری.

اما بعد از حوادث بزرگ در حزب دموکرات را نامزد روند این شهرستان در سطح کنوانسیون—شروع در آیووا در مارس 21, در حال حرکت به کنگره کنوانسیون منطقه در آوریل 25 و دولت کنوانسیون در ژوئن 13. شرکت کنندگان در این کنوانسیون تمایل به حزب فعالان سازمان و مقامات منتخب.

جالب اینجاست که برخی از کشورهای برگزاری این کنوانسیون هستند eyeing استفاده از سیستم های رای گیری الکترونیکی—حتی پس از دیجیتال سیستم های شکست خورده و یا تاخیر نتایج در برخی از مهم اوایل سال 2020 مسابقات—یعنی حزب-اجرای قفقاز در آیووا و نوادا و دولت-اجرای اولیه در لس آنجلس, ملت, بزرگترین رای گیری قضایی است. دموکرات ها در ویرجینیا بودند eyeing سیستم های مورد استفاده توسط اتحادیه ها و انجمن های صنفی خود را در انتخابات با توجه به DNC مقامات پس از آن روند.

پله به عقب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ظهور به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک و ملی بهداشت و درمان اضطراری باید DNC مقامات امیدوار است که نامزدی فصل خواهد شد و شروع به باد کردن بعد از مارس 17 مقدماتی. (تا کنون DNC ساخته شده است تصمیم به لغو خود را در کنوانسیون ملی در ماه جولای.)

انتخابات نوامبر هنوز هم در مسیر

این عدم قطعیت به هر طریقی با این بیماری همه گیر را مطرح پرسش های بسیاری در مورد اینکه آیا سال 2020 ملی انتخابات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده—و یا چگونه رای گیری انجام می شود. تصمیم گرجستان جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ به لغو دادگاه عالی ایالت در انتخابات و تعیین یک محافظه کار عدالت و پس از لوئیزیانا به تعویق افتادن آن سال 2020 اولیه است تأکید کرد که نگرانی.

اما حزب مقدماتی دولت در سطح مسابقات و فدرال انتخابات متفاوت هستند حقوقی ورزش گفت: Ned فولی مدیر قانون انتخابات برنامه در ایالت اوهایو را از دانشکده حقوق و نویسنده از رای گیری جنگ: تاریخ انتخابات بحث برانگیز در ایالات متحده. احزاب همیشه به انتخاب خود را نامزد او گفت: با استناد به حکم دیوان عالی سوابق. فرمانداران از سوی دیگر باید متفاوت قدرت تحت قانون دولت به دخالت دولت در انتخابات است.

برای مثال در نیویورک ایران با رژیم صهیونیستی است. جورج Pataki موکول رای گیری پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 رخ داد در حالت اولیه روز است. در سال 2008 فلوریدا به لیبریا Charlie Crist تمدید رای گیری اولیه به جای آفریقایی رای دهندگان. کمپ حرکت در مقابل یک قدرت گرفتن در میان عمده بهداشت عمومی بحران. اما فولی اصلی غذای آماده شد که انتخابات ریاست جمهوری هرگز به تاخیر افتاده است.

“وجود دارد هیچ تاخیر در [1864] انتخابات در جنگ داخلی, و من فکر می کنم که بسیار مهم است,” او گفت:. “نکته در اینجا این است که آیا, اما چگونه است. امریکا در حال رفتن به یک سال 2020 انتخابات. امریکا متعهد به ایده محبوب حاکمیت— “ما مردم” به عنوان بیان شده در قانون اساسی—سوال این است که چگونه ما این کار را در زمان های دشوار است.”

فولی و دیگر کارشناسان گفت که هنوز هم وجود دارد زمان به برنامه ریزی برای سقوط رای گیری.

“ما ممکن است نیاز به ایجاد تنظیمات” او گفت: با استناد به لوئیزیانا حرکت می کند. “این واقعیت که انتخابات به تعویق افتاده است به دلیل اضطراری بهداشت ملاحظات است نه براندازی از رای دهندگان انتخاب است. آن را ممکن است بهترین راه برای effectuate رای دهندگان ورودی و حق رای دهندگان را انتخاب کنید که حاکم.”

اما تغییر به یک رای توسط سیستم ایمیل لزوما یک درمان تمام گفت: یون سانچو که برای نزدیک به سه دهه بود ناظر انتخابات در لئون شهرستان, فلوریدا که در آن دولت سرمایه قرار گرفته است.

“ایمیل آراء ترین کار فشرده [راه برای شمارش آرا] و سوئیچ به آنها در سال 2020 همانطور که می دانید خوب است و باعث تاخیر در نتایج نهایی,” او گفت:. “که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشهود است. و اجرا می شود که شمارنده به یکی از جمهوری خواهان’ اهداف اصلی است که در تلاش برای پایان دادن به انتخابات در شب انتخابات. که قطعا به هدف خود در فلوریدا.”

سانچو مانند دیگران تماس گرفت و گفت که این شهرستان در یک دوره عدم قطعیت بزرگ از جمله چگونه 2020 انتخابات انجام خواهد شد. اما هیچ کارشناس گفت که این روند را ادامه نمی دهد. سوال این بود که چه تغییراتی لازم بود و با شروع سال 2020 باقی مانده مقدماتی و دموکراتها نامزد روند.

“ما در این قلمرو ناشناخته” گفت: Kamarck.

“من فرض کنید ما می توانید سعی کنید برای انجام الکترونیکی رای گیری,” او گفت: “فکر کردن با صدای بلند در مورد آنچه که برخی از احزاب دولت بودند اکنون در حال مطالعه. “روس ها هیچ علاقه ای که نمایندگان در [ملی] کنوانسیون رک و پوست کنده. من فکر نمی کنم آنها به خصوص مراقبت از ظروف سرباز یا مسافر با کسی که نماینده از اولین کنگره منطقه ویرجینیا است.”

این مقاله تهیه شده توسط غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

استیون روزنفلد است سردبیر و خبرنگار ارشد از غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. او گزارش رادیو عمومی ملی, بازار و رادیو فردا و رادیو و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از نشریات مترقی از جمله سالن, AlterNet, آمریکا, چشم انداز, و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>