دموکرات ها’ سایه طرح برای جلوگیری از برنی ساندرز

Yogi Berra بزرگ یانکی ها گیر کرده بود به یاد ماندنی خط “مثل deja vu همه را دوباره و دوباره.”

برنی ساندرز حامیان ممکن است فکر کردن همان چیزی که پس از شکست مفتضحانه از آیووا قفقاز.

آن را فقط به چهار سال پیش که شرکت های بزرگ نرم که اجرا حزب دموکرات تقلب 2016 اولیه انتخابات به نفع هیلاری کلینتون و توقف ساندرز: کمیته ملی حزب دموکرات که قرار است به ماندن خنثی اولیه مخفیانه قریب, پارتی بودجه به هیلاری کمپین تغذیه هیلاری بحث سوالات قبل از سی ان ان تاون هال و انتخاب superdelegates که متعهد رای خود را به هیلاری قبل از اولین اولیه آراء شد و حتی بازیگران.

این زمان در اطراف, حزب دموکرات خودی به نظر می رسد بازی همان بازی است. در طول سال 2019 شرکت دموکرات ها و رسانه های خود را به متحدان تحقیر و به حداقل برسد برنی ستاد انتخاباتی تصریح می کند که آن را تا به حال شانس کمی برای برنده شدن نامزدی. اما این تاکتیک کار نمی کند. در اواخر ماه دسامبر ساندرز بود پیشرو در رای گیری در آیووا و نیوهمشایر و در سراسر کشور و نزدیک به رهبری و یا در حاشیه خطا در دیگر مهم اولیه متحده از کارولینای جنوبی نوادا و کالیفرنیا و تگزاس.

من تصور که نیروهای حرص و آز شرکت های بزرگ می ترسید که اگر ساندرز می تواند ادعای پیروزی در آیوا قفقاز, او ممکن است به دست آوردن شتاب که آن را غیر ممکن است برای متوقف کردن. به نجات آمد و یک شرکت به نام سایه.

سایه یکی از این حزب دموکرات مشاوره عملیات پر شده با سابق کارکنان از هیلاری کلینتون را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری 2016. سایه با استفاده از نفوذ خود با سطح بالا دموکراتیک اهدا کنندگان برای تضمین قرارداد با حزب دموکرات آیوا به شمارش آرا. و آن را به طور کامل bungled ، این شرکت سعی به گزارش نتایج در قفقاز از طریق یک برنامه تست نشده سیلی هم در چند ماه. این برنامه مانع از حوزه صندلی از گزارش مجموع رای در جلسه شب پرتاب تمام مراحل را به هرج و مرج تحقیر آمیز حزب دموکرات و تضعیف روحیه رای دهندگان ایالت آیووا که در زمان بیرون آمدن و حزبی. آن را نیز تکذیب کرد ساندرز این فرصت را به یک پیروزی گفتار اگر چه او برنده رای مردمی و حداقل گره خورده است متعهد نماینده تخصیص.

تاریک پول که راه اندازی سایه بود cofounded توسط تارا McGowan, یک جانباز از فعالیت های انتخاباتی اوباما و همسر یک استراتژیست ارشد با پیت Buttigieg کمپین که پرداخت می شود سایه $42,500 در ماه ژوئیه گذشته به صورت دیجیتال خدمات. این تضاد منافع ظاهرا موفق به بالا بردن هر زنگ زنگ در دفتر مرکزی حزب.

Buttigieg سرمایه گذاری در سایه پرداخت می شود زمانی که آیووا مقامات اعلام نتایج قسمی است که اجازه داده او را به ادعای پیروزی. علاوه بر این با پرداخت سایه برای اطلاعات خدمات Buttigieg نشانه به حزب دموکرات فعالان—سست داد از مشاوران شرکت لابی و صاحب نظران—که در صورت انتخاب او را نگه داشتن پول جریان به این راهزنان با وجود ترمینال فساد و بی کفایتی. این هیچ جای تعجب است که او در مورد حزب ایجاد و وال استریت را اهدا می کنند. Sanders, از سوی دیگر یک تهدید مرگبار برای این مشاور کلاس و به مدل کسب و کار خود از جمع آوری چک برای انجام وحشتناک کار می کنند.

این شرکت اهدا کنندگان به حزب دموکرات ترس و نفرت داشتن از ساندرز به خاطر او است نه در جیب خود. بر خلاف به اصطلاح “میانه رو” دموکرات Sanders, قبول ندارد, شرکت, مشارکت, و او را داخل صندوق-raisers با دلار همکاران. به جای او متکی بر یک ارتش بزرگ از اهدا کنندگان. این باعث می شود او را فوق العاده خطرناک به شرکت نخبگان.

در دهه 1990 رئیس جمهور بیل کلینتون چرخد و حزب دموکرات به همکاری با وال استریت و با همان شرکت اهدا کنندگان کمک های مالی حزب جمهوری خواه. در اثر حزب دموکرات به فروش روح خود را برای شرکت دلار است. به عنوان یک نتیجه از دموکرات ها تبدیل شده اند faux حزب مخالف در جمهوری خواهان تنها در مناطق که در آن مشتریان شرکت های بزرگ خود را ندارد و سهام مانند سقط جنین و حقوق همجنسگرایان. اما وقتی که می آید به طرح نجات بانک ها برای همیشه جنگ سوخت های فسیلی استخراج و برای سود مراقبت های بهداشتی دموکرات ها هستند و همه در.

شما اصلا به حرف من را برای این. متعدد مطالعات علمی تایید کرده اند که منافع شرکت های بزرگ خود را راه مهم نیست که حزب دارای قدرت است. جامع 2017 مطالعه دموکراسی در امریکا ؟ توسط دانشمندان علوم سیاسی بنیامین صفحه و مارتین Gilens فرض میکند که “خواسته های آمریکایی ها عادی [باید] کمی و یا بدون تاثیر بر ساخت دولت فدرال سیاست.”

به استناد فقط یکی از نمونه های اخیر, آخرین ماه فوریه اکسون موبیل اعلام کرد کشف یک میدان گازی در سواحل قبرس که یکی از بزرگترین در بر داشت در سال های اخیر است. این دسامبر اعضای کنگره آمد با هم بی سر و صدا و بدون جلسات و یا بحث به ارائه کمک نظامی در توسعه این میدان گازی. برنده البته شرکت های بزرگ امریکا است. اکسون موبیل سود حاصل از استخراج گاز و یک شرکت خصوصی به نام General Atomics مزایای از هواپیماهای بدون سرنشین ناوگان خواهد شد که نگهداری در منطقه برای حفاظت از این عملیات. بازنده مثل همیشه در حال مردم آمریکا که پرداخت برای تمام عملیات نظامی در حالی که تمام سود حاصل از حفاری به شرکت های خصوصی—آشکار فرم شرکت رفاه. دیگر بازنده بزرگ محیط زیست است. ضربه زدن به یکی دیگر از میدان گازی را سرعت تخریب این سیاره است. به علاوه دریایی حفاری گاز تولید متان یک گاز گلخانه ای قوی تر از دی اکسید کربن که منتشر شده.

ساندرز تهدیدی برای این هر دو حزب در کسب و کار به عنوان مدل معمول از سود شرکت بیش از نیازهای معمولی آمریکایی است. اگر انتخاب ساندرز متعهد شده است به دنبال سیاست هایی که به نفع مردم بیش از شرکت های بزرگ مانند دانشگاه آزاد مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.

نیروهای حرص و آز شرکت های بزرگ و مجتمع نظامی-صنعتی به نظر می رسد آماده برای متوقف کردن ساندرز در تمام هزینه. به عنوان بایدن محو از مشاجره آنها با قرار دادن پول خود را در شهردار پیت. اگر او تصادفا حزب آماده است برای نصب مایکل بلومبرگ در میانجیگری سازمان ملل متحد ، بلومبرگ جهان هشتم ثروتمندترین مرد است $61.9 میلیارد دلار در اختیار خود را برای نفوذ در حزب دموکرات است. DNC در حال حاضر تغییر قوانین خود را به اجازه می دهد بلومبرگ به واجد شرایط برای بحث. که همراه با حزبی آیووا شکست اتحاد سوخت خواستار استعفای DNC سر تام پرز.

حزب دموکرات را در آغوش بلومبرگ قرار می دهد دروغ به این بهانه که ساندرز نباید نامزد زیرا او به اندازه کافی وفادار به حزب دموکرات است. تا زمانی که به تازگی بلومبرگ یک جمهوری خواه بود. در سال 2004 بلومبرگ تایید جورج دبلیو بوش ستایش تصمیم خود برای حمله به عراق.

هرج و مرج در هفته های اخیر ممکن است به ساندرز حامیان خود را قوی ترین استدلال نشده است. حزب دموکرات تبدیل شده است به طوری فاسد و ناکارآمد است که آن را حتی نمی توانند انجام اساسی ترین عملکرد یک دموکراسی: شمارش آرا. وقت آن است که به نوبه خود به رهبری جدید است. و یا ما می توانیم با شرکت های بزرگ دموکرات و سرزنش روسها دوباره زمانی که ما از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مقاله برای اولین بار در شیکاگو خواننده و توزیع شده است در همکاری با رسانه های مستقل موسسه.

لئونارد C. گودمن شیکاگو وکیل مدافع جنایی و صاحب شرکت به تازگی مستقل خوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im