معاون برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی قبل از جمع آوری کمک در خانه در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan.

معاون رئیس جمهور مایک پنس تصمیم به برگزاری یک جمع آوری کمک در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پس از شنود گذاشته از سوی رئیس جمهور به رهبری این کشور در پاسخ به کروناویروس است رسم انتقاد دموکرات از فلوریدا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به عقب اولویت هستند بر روی صفحه نمایش کامل — پنس در حال آمدن است به جمع آوری پول در فلوریدا دو روز پس از منصوب به رهبری ملی ما پاسخ در coronavirus” گفت: فلوریدا, حزب دموکرات صندلی Terrie Rizzo. “تهمت بی دقتی با سلامت و ایمنی است که عمیقا نگران کننده است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما سیاست اخبار

انتشار اخبار از FDP همچنین شامل نظرات از کنگره ایالات متحده دانا Shalala و در کنگره ایالات متحده لوئیس فرانکل انتقادی از پنس.

“به جای تمرکز توجه خود را در پیشرو کشور در پاسخ به رشد coronavirus نگرانی معاون رئیس جمهور پنس است به جای صرف وقت خود را با پرواز به و از جمع آوری اعانه” Shalala گفت. “مردم آمریکا شایسته موثر و پاسخ هماهنگ.”

پنس است headlining جمع آوری کمک برای ملی جمهوری خواه کنگره کمیته جمعه شب در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید خانه در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan.

هزینه آن $2,500 برای حضور در این رویداد $5,000 برای یک تصویر با پنس و $25,000 به شام با معاون رئیس جمهور با توجه به دعوت نامه به دست آمده توسط Tampa Bay Times.

پنس اولین سفر به پالم بیچ شهرستان جمعه به صحبت می کنند به این باشگاه برای رشد. او همچنین برنامه ریزی شده بود برای دیدار با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در پالم بیچ فرودگاه بین المللی به بحث مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت پنس منجر به کروناویروس پاسخ چهارشنبه. جمع آوری کمک برنامه ریزی شده بود قبل از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im