Dems, عربستان ضربه زدن به بسته محرک مذاکرات به نوبه خود ترش $600 بیکاری افزایش به پایان می رسد

واشنگتن – بحث بر دیگری بسته محرک تبدیل testy جمعه به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان هر متهم دیگری برای عدم توانایی خود را برای رسیدن به یک توافق تنها چند ساعت قبل از $600 هفتگی بیکاری برای آمریکایی ها رسما به پایان می رسد.

در دوئل کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گذاشته به دموکرات ها برای رد یک کوتاه مدت برای مقابله با ادامه این آمار بیکاری برای یک هفته در حالی که مجلس نانسی پلوسی برافراشته در برابر جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تلاش برای گرفتن یک رویکرد تدریجی برای کمک به آمریکایی ها به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که سیاست به طور معمول از دموکرات ها در کاپیتول هیل” مراتع گفت: از این تریبون. “دموکرات ها بر این باورند که آنها باید تمام کارت در سمت خود, و آنها در حال حاضر به بازی این کارت در هزینه از کسانی که ناراحت هستند.”

پلوسی D-کالیفرنیا انتقاد جمهوری خواهان برای انتظار ماه قبل از اقدام به دیگری اضطراری بسته با توجه به افزایش coronavirus موارد بالا و نرخ بیکاری است.

“آنها نمی دانند جاذبه وضعیت,” او گفت: از جمهوری خواهان. “ما لازم نیست که ارزش های مشترک. که تنها راه آن است.”

او استدلال کرد یک معامله به گسترش بیکاری یک هفته تنها می تواند معنی دار اگر بزرگتر لایحه نزدیک بود کار می کرد و اشاره کرد که زمان آن را برای اندازه گیری به تصویب و پول برای رسیدن به خانواده ها است. پلوسی همچنین گفت: سنا که باقی مانده تقسیم در بیکاری به احتمال زیاد نمی خواهد که این رای به تایید ادامه $600 هفتگی بهره مند شوند که تقویت منافع دولت است که به طور متوسط در سراسر کشور حدود 370 یک هفته.

هر چند عقب و جلو حملات سیگنال یک معامله است که هنوز دور هر دو مراتع و پلوسی گفت که آنها برنامه ریزی برای دیدار دوباره برای ادامه مذاکرات.

روز جمعه اخبار کنفرانس کلاه کردن یک هفته پر از مذاکرات بیش از دیگر محرک لایحه مذاکرات که همه اما متوقف به عنوان خواهان تقسیم می شوند بیش از آنچه که باید شامل اندازه گیری و دموکرات ها باقی می ماند در برابر کوچکتر لایحه برای حفظ نرخ بیکاری جریان برای یک دوره کوتاه است.

در روز پنج شنبه مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ملاقات با پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. برای یک جلسه طولانی که در آن هر دو طرف اقدام به, یک بار دیگر برای رسیدن به یک توافق قبل از میلیون ها نفر خود را دیدم مزایای بیکاری نورد به طور قابل توجهی.

  

مراتع گفت: دموکرات ها داده شد چهار جداگانه ارائه می دهد در طول روز اما رد همه آنها.

“ما در حال رفتن در جهت اشتباه است. آنها در حال رفتن در جهت اشتباه به دلیل سیاست های حزبی. آن است که بسیار ناامید کننده” مراتع گفت. “آن را به من شگفت زده است که هنگامی که ما صحبت در مورد محبت و مراقبت در مورد کسانی که واقعا به آنها نیاز دارید که یک راه حل موقت به مطمئن شوید که بیکاری افزایش بیکاری همچنان رد شده است نه یک بار بلکه چندین بار.”

خانه دموکرات ها تصویب خود را در نسخه بعدی بسته محرک در ماه مه با یک دلار و 3 تریلیون اندازه گیری است که باید تمدید 600 دلار افزایش هفتگی در جبران خسارت بیکاری حداقل تا ژانویه. پیشنهاد شده است, گرفته شده توسط جمهوریخواه سنا برگزار شد.

دموکرات ها از جمله پلوسی باید خودداری کردند در نظر گرفتن کمک های بیکاری به عنوان یک جداگانه اندازه گیری استدلال جمهوری خواهان باید به جدول برای بزرگتر معامله بر روی یک میزبان از فشار دادن سیاست اقلام از جمله منابع مالی بیشتر برای دولت های محلی و ایالتی. خانه دموکرات لایحه شامل نه تنها یک فرمت از بیکاری بلکه دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و افزایش بودجه برای دولت های ایالتی و محلی.

جمهوری خواهان مجلس سنا در ضمن تا به حال مشکل مذاکره خواسته های خود را به عنوان این کنفرانس باقی مانده تقسیم در چه بعدی بسته محرک باید شامل. برخی حتی ابراز تردید است که لایحه دیگری مورد نیاز است. اختلافات باقی مانده و حتی پس از جمهوری خواهان پرده برداری کرد پیشنهاد خود را این هفته که شامل $1,200 محرک چک بودجه برای مدارس و کسب و کارهای کوچک و کوچک-بازگشت مزایای بیکاری از 200 دلار در هر هفته.

بسیاری از جمهوری خواهان را صرف هفته نرده برابر 600 دلار حقوق بیکاری پرداخت می شود به آمریکایی ها در علاوه بر این به دولت ادعا می کند. آنها استدلال می کنند باید آن را تغییر و یا جایگزین با بازگشت به کار تشویقی به امید شروع اقتصاد و توقیف کسب و کار به rehire گذاشته و کارگران است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل آغاز شده و این روند در روز پنج شنبه برای سنا را به یک اندازه گیری است که می تواند مقابله با بیکاری به معنی افزایش بیکاری می تواند تایید شده توسط اتاق اوایل هفته آینده هر چند در حال حاضر این خانه است که انتظار می رود به تصویب چنین پیشنهادی.

در حالی که مزایای بیکاری باقی مانده اند یک نقطه درگیری هر دو طرف باید butted سران بیش از تعدادی از طرح های پیشنهادی از جمله جمهوری خواه خواسته است که شرکت توان محافظت از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی و دموکراتیک نیاز است که دولت و دولت های محلی داده می شود بیشتر بودجه برای جبران بودجه خود را پس از همه گیر.

اما هر دو طرف به نظر می رسد عمدتا مخالف به یک درخواست از دولت برای $377 میلیون دلار به نوسازی بال غربی همراه با بیش از 1 میلیارد دلار برای حفظ جدید FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی

روز جمعه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany دفاع از درخواست. در حالی که اشاره به قبلی coronavirus امداد صورتحساب به حال “مقدار زیادی از چیزهای دیگر” است که ربطی به گیر McEnany اصرار FBI بودجه “است که یک خط قرمز برای ما است.”

“این بخشی از اولیه لایحه اما آن است که قطعا یک خط قرمز اولویت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>