مستقر در فلوریدا افسر ارتش شگفتی دختران برای رقص خاص

سابق فلوریدا اداره پلیس گروهبان جیمز حلقه در حال حاضر در خدمت به عنوان یک ارتش ایالات متحده حکم رئیس افسر بازگشت از استقرار به سه دختر در سالانه McKeel آکادمی پدر/دختر رقص در شب جمعه. Spoiler alert: وجود دارد مقدار زیادی از آغوش و اشک.

لیکلند — در لکلند نورث خانه در بعد از ظهر جمعه ایمان و امید حلقه 11 ساله دوقلو و خواهر کوچک خود را لطف و 7 قرار داده و در خود زیباترین لباس مهمانی رنگ ناخن خود را با sparkly لهستانی و yowled به عنوان مادر خود را کشیده و موهای خود را به نصف تا-dos به عنوان آنها آماده برای McKeel آکادمی پدر/دختر رقص.

این رویداد سالانه در لکلند مدرسه منشور چیزی است که ارتش ایالات متحده حکم رئیس افسر جیمز حلقه 38, همیشه گرفته دختران خود را به. اما در این سال 2001 فلوریدا دبیرستان فارغ التحصیل و سابق فلوریدا اداره پلیس گروهبان مستقر شد به فورت بلویر و ویرجینیا و قرار بود در یک ماموریت حفاظت از وزارت دفاع رسمی شب رقص.

رژیم صهیونیستی. DeSantis راه اندازی $8 میلیون ابتکار عمل به آن را آسان تر برای جانبازان برای خرید خانه

فلوریدا معاون که مرد را نجات داد و از سوختن خودرو را ‘آنچه من برای زندگی’,

“وحشتناک چون ما یکی از آخرین” امید گفت: وقتی پرسید که چگونه او در مورد احساس پدر بودن رفته است. او گفت: در سال گذشته او گرفته شده بود آنها را به شام و قبل از رفتن به مدرسه در تربیت بدنی به صورت رسمی حزب. دختران بودند اما به دنبال به جلو به پدر بزرگ خود آنها را گرفتن.

“این اولین بار او را یکی از” ایمان گفت: در مورد پدربزرگ خود ریک شرمن. “او واقعا نمی خواهم به انجام همه چیز — او دوست دارد در خانه ماندن بسیاری است و بنابراین او گرفتن وقت خود را برای آمدن به رقص با ما.”

چه آنها نمی دانند بعد از ظهر جمعه بود که پدر خود را که در سمت چپ بر روی آخرین, ارتش, استقرار Jan. 1 خواسته افسر فرمانده خود را اگر آنها می تواند به تنظیم مجدد برنامه های خود را به طوری که او می تواند به خانه در لکلند در فوریه. 21. به تعجب و لذت خود را فرمانده آن رخ می دهد.

“من احساس می کنم مثل یک بچه — من خواب” حلقه گفت: حدود یک ساعت قبل از رقص مجموعه ای بود برای شروع. “من فکر کردن در مورد این همه شب که چگونه من آن را انجام دهد که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. من فقط نمی توانید صبر کنید برای دیدن عبارت بر روی صورت خود.”

حلقه مطرح شد توسط یک مادر تنها و صرف بخش هایی از دوران کودکی خود را بی خانمان و یا زندگی در مسکن عمومی است. پدرش نبود در زندگی خود را پس از آن که به او مشتاق, تقدیر در حال حاضر از نقش پدران باید بازی کند. بنابراین او تضعیف به شهر دوشنبه بعد از ظهر باران قرار داده و در لباس مدرسه در طلا ورزشگاه و سپس متوقف قدیمی خود را در لکلند مقر پلیس به reminisce با دوستان.

او به خاطر دریافت یک تماس برای رفتن به با یک ماشین تصادف فقط پس از او تا به حال ساخته شده, گروهبان که درگیر دو نفر که پرتاب شده بود از وسیله نقلیه خود را و دو نفر دیگر به دام افتاده بودند داخل. هنگامی که او وارد شدند او را دیدم که خطوط برق اویزان بودند بیش از ماشین.

“من به یاد داشته باشید یک خانم جوان که گیر کرده بود که در وسیله نقلیه و تنها چیزهایی که من می تواند انجام دهد در آن لحظه بود که گرفتن دست او و می گویند نماز با او” حلقه گفت. “و پس دادم. و آنچه که من فکر کردم می تواند نتیجه بود نه نتیجه — که به لطف خدا و امروز وجود دارد و چهار نفر که هنوز زنده هستند.”

در سال 2017, حلقه بازنشسته از اداره پلیس رفت و به کسب و کار خود را با پدر و برادر. آنها شروع به حلقه بام که به دست آورده لجر بهترین Polk County roofers برای دو سال گذشته است.

او همچنین باقی مانده در ارتش ذخایر چرا که او گفت که او احساس بودن در ارتش خواهد او را در موقعیت بهتری برای کمک به جانبازان که گاهی اوقات مبارزه با اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان.

همسر خود را از بیش از یک دهه کاندی حلقه شد و در روز جمعه است. زن و شوهر ملاقات کرد زمانی که او مشغول به کار در یک محلی یخ مغازه کرم و ازدواج آنها در سال 2010 فقط چند ماه پس از بازگشت او از استقرار در عراق است. کاندی خانواده تلاش کرده است در سال گذشته — برادرش درگذشت شش ماه پیش و مادر او تا به حال جدی مسائل مربوط به سلامت. پدر و مادر او نقل مکان کرد و از اوهایو به Lakeland به تازگی نزدیک به Candi, که با این نسخهها کار به عنوان یک استاد دانشگاه و توسعه دهنده برنامه درسی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در تمپا.

“من فکر می کنم آن را بسیار محترم چیزی که برای انجام” کاندی گفت: در مورد شوهرش خدمات. همانطور که برای جمعه شب جشن او افزود: “من واقعا هیجان زده هستم. من می دانم که دختران خواهد بود واقعا هیجان زده, بیش از حد, و من خوشحالم که او قادر به آن را برای آنها وجود داشته باشد زیرا بسیاری از سربازان به خانه آمده است.”

به عنوان او صحبت کرد و امید و ایمان بودند تنظیم خود را مطابق با رنگ آبی لباس توری در حالی که فضل نشان داد کردن طلا و لباس سفید با تعظیم در پشت. در سراسر شهر حلقه توضیح داد که دختران خود را’ نام معنای عمیق.

زمانی که کاندی باردار شدم با دوقلوها دکتر توضیح داد که آنها تا به حال یک وضعیت پزشکی است و احتمال زنده ماندن نیست بارداری. پزشک توصیه می شود که زن و شوهر هر دو پایان بارداری و یا سقط جنین یکی از جنین به دیگر فرصتی برای زندگی است. آنها رفت و خانه را ویران کرد و دعا کرد و گریه کرد. آن شب آنها به شام رفت و در Steak ‘n Shake.

“وجود دارد یک محلی در احیای شهر و وجود یک نجیب زاده بود که در اطراف تبدیل شده — و ما نمی صحبت کردن در مورد هر چیزی. ما نمی تواند صحبت کنید. وجود دارد چیزی است که ما می گویند — ما فقط floored,” حلقه گفت. “یک جنتلمن تبدیل به اطراف و گفت: خدا از من خواست به شما چیزی بگویم. او از من خواست به شما بگویم که شما در حال رفتن به دو دختر زیبا و بدانید که او با شما است.’

“و به عنوان دیوانه به عنوان آن برای تلفن های موبایل, آن را به ما زندگی است. و این به ما امید. ما تا به حال دو دختر زیبا و سالم دختران و به همین دلیل آنها به نام امید و ایمان است.”

قبل از فضل آمد, زن و شوهر تلاش شد در ازدواج خود را و آمد به طلاق. حلقه گفت: دوستان خود را مشاور و پیشوای خود دخالت کرده است. چند ماه بعد فضل تصور می شد.

“به همین دلیل ما به نام فضل از آنجا که ما احساس می کرد که این فضل خدا است که به ما به ارمغان آورد با هم,” او گفت:.

در McKeel آکادمی فقط پس از غروب آفتاب و دختران و پدران شروع به ریختن به مدرسه پدران در کت و روابط و دختران در لباس های فانتزی و tiaras. همه لرزیدند از بسیار سرد و باد که وزید در سراسر پارکینگ.

حلقه و کاندی خورد به مدرسه که در آن کارکنان — همچنین در راز بزرگ — اجازه دهید آنها را به نشستن در دفتر مدیر را به صبر در دختران خود را’ ورود. دختر کشیده در سبک در یک هامر لیموزین با چند تن از دوستان خود و پدران داخل. یکی از حلقه دوستان در داخل بود, پیام کوتاه او پیشرفت خود را.

فقط بعد از 7 p. m. حلقه پا به یک breezeway برگزار شد و یک دوجین صورتی و بادکنک سفید را در مقابل صورت خود را. دختران صعود از کرایه تاکسی و راه می رفت از طریق مدرسه در ورودی اصلی شروع به سر به رقص.

ایمان خال خال او را برای اولین بار و فریاد می زد “بابا!” در عرض چند ثانیه او بود احاطه شده توسط سه دختر که sobbed و او را در آغوش گرفت. خانواده ساخته شده راه خود را به تربیت بدنی و DJ متوقف و موسیقی اعلام کرد, حلقه, خانواده, ورودی, دعوت آنها را بر روی سالن جایی که آنها تحت تأثیر و گریه برخی بیشتر. حلقه برداشته فضل به اسلحه خود را به عنوان دوقلوها برگزار شد بر روی او.

“خانواده همه چیز است” حلقه کرده بود گفت: حدود یک ساعت پیش از آن. “من شده است در ارتش و در اجرای قانون و برای 19 سال و به عنوان یک نتیجه, من از دست رفته ام کاملا چند حوادث خانواده. و پس از حضور در حوادث مانند این برای من بسیار مهم است و به همین دلیل برای چهار سال گذشته من ساخته شده آن را یک اولویت برای حضور در هر یک از این حوادث است.”

حلقه سر به فورت بلویر در روز یکشنبه.

کیمبرلی ج. مور را می توان در رسید [email protected] یا 863-802-7514. او در توییتر دنبال کنید در @KMooreTheLedger.

این داستان در اصل منتشر شده به theledger.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه در گانت رسانه ای شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im