DeSantis سرزنش گسترش, تست, جوان فلوریدا برای افزایش COVID-19 موارد

15 درصد از تست های آینده را مثبت – ادامه یک روند مثبت است که دهانه حداقل دو هفته.

تالاهاسی – رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به دنبال دوشنبه برای tamp کردن نگرانی ها در مورد دولت صعودی coronavirus شماره سرزنش آنها را تا حد زیادی در گسترش تست و افراد جوان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله.

اما حتی به دولت به عنوان بزرگترین شهرستان, شهرستان Miami-Dade, اعلام کرد قصد دارد به عقب آن بازگشایی مجدد DeSantis گفت: هیچ چیزی در مورد با توجه به گام های مشابه در سطح ایالت و نه در مورد نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک.

“ما باید به جامعه تابع” DeSantis گفت: در طول توقف در دانشگاه فلوریدا سلامت بیمارستان در روستاها بازنشستگی جامعه است. “شما می توانید جامعه تابع در یک راه است که مردم نگه می دارد امن است.”

او افزود: “من فکر می کنم که در آن شما شروع به دیدن گسترش است و فقط در موقعیت های اجتماعی که در آن مردم اجازه گارد خود را. معمولا مثل یک مهمانی خصوصی و یا چیزی شبیه به آن.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دولت اضافه شده 6,336 coronavirus موارد دوشنبه, پایین ترین آن روزانه سطح جدید از موارد پس از 30 ژوئن. روزانه بالغ, اما, اند شاید در فلوریدا برای دو هفته گذشته و دولت در حال حاضر 206,447 تجمعی موارد و 3,778 مرگ و میر.

یکی دیگر از 47 نفر در فلوریدا از COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه.

ساراسوتا یادبود بیمارستان COVID-19 بیمار تعداد افزایش به 78 روز دوشنبه بالا جدید.

16 وجود دارد COVID-19 بيماران بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان واحد است که بیشترین تعداد در ICU پس از وقوع آغاز شد.

ساراسوتا یادبود ICU 23 در دسترس تخت دوشنبه از 72. بیمارستان می تواند به گسترش بخش ICU به بیش از 100 تخت در صورت نیاز.

وجود 30 نفر جدید کروناویروس موارد تایید شده در ساراسوتا کانتی در روز یکشنبه و 70 در گاو دریایی شهرستان با توجه به آمار منتشر شده در دوشنبه فلوریدا وزارت بهداشت.

که از یک رکورد 288 موارد تایید شده در جمعه گاو دریایی. ساراسوتا همچنین تنظیم یک رکورد جمعه با 247 مورد جدید.

درصد از آزمون است که در آن کسی گزارش مثبت برای این ویروس برای اولین بار بود 14.97 ایالت – ادامه یک روند مثبت است که دهانه حداقل دو هفته. سطح حدود پنج برابر آنچه از آن بود که دولت وارد آن آخرین مرحله از بازگشایی در ژوئن 5 – یک شاخص واضح و روشن است که coronavirus گسترش است عمیقا در فلوریدا.

در حالی که DeSantis همچنان به ترویج نیاز به نگه داشتن اقتصاد باز او نیز تکرار استرن هشدار برای هر کسی که بیش از سن 65 – که در فلوریدا است که 20 ٪ از جمعیت. در سخنرانی خود در دولت بزرگترین جامعه بازنشستگی در سراسر سه مرکزی فلوریدا, شهرستان, DeSantis گفت: افراد مسن باید “جلوگیری از جمعیت و به حداقل رساندن تماس در خارج از خانه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

خواه فرماندار همچنین هدفمند تست و نقش آن در افزایش تعداد مورد.

“اگر ما انجام شد 80,000 آزمون در روز در ماه مارس یا آوریل تعداد کسانی که امر شده ایم به طور چشمگیری بالاتر از مورد شماره از آنچه ما زخم داشتن” DeSantis گفت.

او گفت: این حجم از موارد و مثبت رای دادن است که نشان می دهد “ویروس گسترده تر است” و به احتمال زیاد پر رونق بود زودتر از اواخر فوریه و اوایل ماه مارس در فلوریدا زمانی که اولین موارد پدید آمده است.

“این چیز در گردش شده است دیگر در کشور ما نسبت به ما در ابتدا فکر می کردم” DeSantis گفت.

DeSantis در اواخر ماه ژوئن نورد برخی از دولت بازگشایی با ممنوعیت مصرف الکل در میله اما در هفته گذشته گفت: او هیچ برنامه ای برای رفتن بیشتر است.

هنوز میامی-Dade شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد آن را ممنوع در رستوران ناهار خوری دید از ورزشگاه و توقف اجاره برای تعطیلات در این شهرستان آغاز روز شنبه.

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez در زمان عمل در میان سنبله در بستری شدن در بیمارستان ناشی از افزایش بار مورد آن نیز سخت تر از در دسترس بودن مراقبت ويژه تخت و هواکش.

یک countywide مقررات منع رفت و آمد از 10 شب تا 6 صبح در محل بوده است از هفته گذشته به جز ضروری کارگران و مردم با تعهدات مذهبی.

هرالد تریبون سیاسی ویرایشگر زک اندرسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>