DeSantis نشانه های فراگیر جدید حقوق محیط زیست برای پاک آب

میامی – فرماندار تگزاس ران DeSantis امضا و به قانون سه شنبه یک پیشنهاد انتظار برای بهبود کیفیت آب در سراسر کشور.

خواه فرماندار به نام اندازه گیری “یکی از مهم ترین قطعه از اساسی قانون در مدتی” اما محیط زیست گفت: در آن می افتد کوتاه از تلاش های لازم برای محافظت از فلوریدا آب.

قانون جدید شناخته شده به عنوان پاک کردن آبراه عمل طول می کشد تا اثر ژوئیه 1 و با هدف جبران برخی از دولت های فاحش آلودگی آب.

آن را انتقال دولت را به سیستم سپتیک نظارت از فلوریدا وزارت بهداشت به آن گروه حفاظت از محیط زیست توسط 2021. همچنین ایجاد فاضلاب گرانت برنامه برای کمک به سازمان محیط زیست صندوق پروژه های شناخته شده به عنوان مدیریت حوزه اقدام قصد دارد در مناطق به ویژه آسیب پذیر به مواد مغذی آلودگی است.

“همه این تغییرات واقعا قوی گام رو به جلو برای فلوریدا محیط زیست” DeSantis گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در جونو ساحل.

این لایحه همچنین ممنوع محلی از اعطای محیط زیست حقوق قانونی از جمله به گیاهان و حیات وحش و آب. این حرکت جلوگیری به اصطلاح حقوق طبیعت حرکت است که در آمریکا و جاهای دیگر به دنبال و یا با استفاده از مانور به منظور بهبود محیط زیست برای حمایت از رودخانه, کوه, جنگل, یخچالهای طبیعی ،

میلیون ها نفر از آمریکایی ها فکر می کنند امن از سیل. آنها نیست.

یکی دیگر از ارائه است که نمی خواهد به اثر تا جولای سال 2025 ممنوع فاضلاب امکانات درمان از آزادسازی نشده فاضلاب به رودخانه هند تالاب در جنوب کاکائو در ساحل, در امتداد ساحل اقیانوس اطلس یکی از فلوریدا نقاط قهوه ای جزر و مد.

“ما باید تمام عیار زیست محیطی جنبش رفتن در اینجا در فلوریدا است که من فکر می کنم ملت است توجه به” نوح گفت: Valenstein دولت برای حفاظت از محیط زیست.

محیط زیست گفت: قانون جدید نیست به اندازه کافی دشوار در کشاورزی, سیاسی قدرتمند نفوذ در فلوریدا و یکی است که برای اکثریت قریب به اتفاق مواد مغذی آلودگی در فلوریدا آبراه علت مضر جلبک شکوفه. بودجه فرماندار تصویب این هفته اختصاص 25 میلیون دلار برای سال مالی آینده برای مبارزه با شکوفه های قرمز و جزر و مد.

با وجود حمایت گسترده در میان قانونگذاران 50 گروه های زیست محیطی در داخل و خارج از دولت خواست DeSantis در اوایل سال جاری به این لایحه را وتو. در نامه این گروه گفت که “دور از رفع این مشکلات” اندازه گیری شد نشانه ای از جدی زیست محیطی شکست.

“آنچه در این لایحه انجام داده است به وضع موجود از دیگر پنج, 10, 15 سال از آلودگی آب گفت:” باشگاه سیرا فلوریدا لابی دیوید کالن. “این یک موفقیت است. اجازه می دهد آن را به رفتن به جلو تنها پوشش می دهد به این واقعیت است که دولت نمی خواهد انجام آنچه که باید انجام شود.”

این قانون نیاز بخش کشاورزی و خدمات به مصرف کننده به انجام بازرسی از کشاورزان و دامداران هر دو سال با تمرکز بر روی مناطق آسیب پذیر مانند رودخانه هند تالاب های Caloosahatchee رودخانه و خور در جنوب فلوریدا نقره چشمه در شمال مرکزی فلوریدا و دریاچه اوکیچوبی ، این بخش نیز مورد نیاز است به گزارش لقاح و مواد مغذی سوابق از تولید کشاورزی به وزارت حفاظت از محیط زیست و همکاری با موسسات تحقیقاتی برای تقویت و صندوق مواد مغذی کاهش پروژه.

چه واقعی خطر سیل در فلوریدا? داده های جدید نشان می دهد خطر ابتلا به صفحه اصلی خود را

یکی از این لایحه بزرگترین موفقیت های درگیر به کارگیری بیشتر کشاورزی و کارشناسان اداره کل به انجام بازرسی گفت: Samual J. Ard یک لابی برای فلوریدا Cattlemen انجمن. او گفت که او خوشحال بود برای دیدن این لایحه تمرکز بر منابع متعدد از آلودگی و گفت: آن را سخت به مقایسه تاثیر یک گاو در هر شش هکتار با یک سپتیک تانک در هر هکتار نشسته در نزدیکی کانال.

مدیر دفتر آب کشاورزی, سیاست, Chris پتی, در مصاحبه ای گفت: دولت اضافه خواهد شد و هشت کارکنان به عنوان بخشی از این تلاش است. مذاکرات آغاز شده و از یک سال پیش, او گفت:.

“آن زمان” Pettit گفت.

Ard گفت: افزایش هزینه های کود و عواملی مانند آب و خاک ترکیب و مکان معنی کود نیست ریخته بر روی زمین در مقدار جرم بر خلاف درک. گاو چرا عصاره فسفر از خاک او گفت: نگه داشتن زمین در شکل بهتر از امر توسعه اموال.

Ard به نام این لایحه یک “شاخه زیتون” با اشاره به حمایت هر دو حزب بین جمهوریخواه و دموکرات کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده.

“این بسیار سخت به تصویب یک لایحه از هر نوع تا زمانی که شما چیزی از این گسترده آن را یک شاهکار به آن گذشت” Ard گفت.

آب با کیفیت مشکلات پیچیده در فلوریدا با آن رو به رشد رشد جمعیت گفت: مریم Hartney رئیس جمهور از فلوریدا کود و Agrichemical انجمن که به ترویج مسئول استفاده از آفت کش ها و کودهای شیمیایی است.

“شما نمی تواند داشته باشد که بسیاری از مردم عشق به زندگی در فلوریدا و محیط زیست, تاثیر,” او گفت:. “من نفرت را به دیدن کشاورزی دریافت به طور خاص برای این مسائل کیفیت آب.”

در نامه ای به دولت, رئیس علوم افسر توماس فریز فلوریدا چشمه شورای, Sierra Club فلوریدا و Waterkeepers فلوریدا سازمان با انتقاد از لایحه مقررات گفت: آنها قادر به رسیدن به دولت آب اهداف کیفیت.

“این سیاست معادل آن زمان که قطراتش به کمک یک گروه بر روی زخم گلوله” نامه گفت. “آن را نمی ممکن است صدمه دیده است, اما آن را واقعا نمی خواهد کمک کند.”

رایان هوشمند, مدیر اجرایی غیر انتفاعی فلوریدا چشمه شورای Inc., شکایت کرده است که در حالی که تمیز کردن آبراه عمل آدرس بسیاری از دولت مشکلات کیفیت آب آن اولویت پروژه های در جنوب فلوریدا دولت متراکم ترین جمعیت منطقه است.

جن Lomberk این متنزس ice watch ltd, مدیر اجرایی گفت: این لایحه بود “سیراب کردن به چیزی که واقعا می افتد کوتاه از آنچه مورد نیاز است” و اضافه کرد که نباید آن مشخص می شود به عنوان یک راه حل برای تمام فلوریدا مشکلات کیفیت آب.

این لایحه که با حمایت آمریکا به مردم ایران ، دبی Mayfield, R-ملبورن که با حمایت محیطی دیگر لوایح در این جلسه قانونی. دستیار او گفت: Mayfield مشغول به کار بیش از دو سال برای توسعه این پیشنهاد را با توصیه هایی از جلبک های سبز-آبی نیروی کار و ادامه خواهد داد به عنوان یک مدافع برای محیط زیست است.

برایان Lapointe یک آب با کیفیت محقق است که مورد مطالعه قرار شکوفه های مضر جلبک برای دهه گفت که او فکر می کند این لایحه مقررات سیستم سپتیک و فاضلاب مدیریت را به نفع مناطق مانند هند رودخانه مرداب سنت لوسی خور و Caloosahatchee حوضه رودخانه که در آن او تحقیقات نشان می دهد که فضولات انسانی اصلی کاتالیست برای چنین مواد مغذی آلودگی است.

“این آغاز” او گفت:. “همه ما در حال رفتن به نزدیک تماشا برای دیدن دقیقا چگونه تمیز آبراه عمل) پخش در زمان واقعی در سال به آمده است.”

راث محیط زیست شده است پرشور در مورد اعطای حقوق قانونی به محیط زیست و نا امید شده بود برای دیدن مقننه جلوگیری از این تلاش است.

“آن قطع دست کسی که ممکن است بخواهید برای انجام کاری در مورد محیط زیست اگر دولت تصمیم می گیرد به انجام هر کاری,” او گفت:. “زمان در حال اجرا است ،

این داستان تولید شده توسط تازه را فلوریدا خبری سرویس دانشگاه فلوریدا دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات است. خبرنگار را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>