DeSantis می خواستم ‘bold’ اما قانونگذاران ممکن است او را کمتر

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تبلیغ بسیاری از “bold” قصد دارد به عنوان 2020 قوه مقننه. اما لیست خواسته است که کوچک شده توسط قانونگذاران ایالتی.

تالاهاسی — لگد زدن قوه مقننه در ژانویه Gov. ران DeSantis تحویل 34 دقیقه خارجه دولت آدرس که در آن او نگه داشته و بازگشت به کلمه مورد علاقه به احضار نمایندگان مجلس به عمل است.

“جسورانه است.”

اما به عنوان نماینده مجلس وارد آن نهایی دو هفته پررنگ روح DeSantis خواستار — و ذکر پنج بار — ترجمه ممکن به عضلات سیاست.

نه تنها بسیاری از سال دوم فرماندار اولویت ها هنوز هم در هوا به عنوان جلسه نزدیک شدن پایان آن بسیاری هستند که به شدت کوچک برگشت.

“فرماندار چیزهایی که در بازی هستند … من احساس اعتماد به نفس همه چیز شروع خواهد شد در حال حرکت گفت:” مجلس خوزه الیوا, یک همکار جمهوری خواه از میامی. “آیا آنها در نهایت دقیقا مانند او آنها را می خواهید به? من نمی دانم کسی در مجلس چه کسی است.”

الیوا, اگر چه, اصرار داشت که قوه مقننه را تهیه DeSantis لیست آرزو از جمله یک معلم پرداخت بسته شغلی صدور مجوز تعمیرات اساسی و E-تایید و نیاز به بررسی وضعیت حقوقی کارگران فلوریدا خواهد شد در واقع دیدار با فرماندار “جسورانه” قیمومیت.

“من می خواهم بگویم این مزیت فرماندار” اولیوا گفت.

اما نشانه هایی وجود دارد که چه DeSantis می خواهد ممکن است آنچه به مجلس ارائه شده توسط آن برنامه ریزی شده در مارس 13 shutdown.

برخی فکر می کنند که ممکن است واقعا مهم است. اگر فرماندار سیاست کلی مناطق خطاب با نوعی از قانون — حتی در یک سیراب به پایین فرم — سازمان دیده بان او را به اعلام پیروزی, منتقدان گفت.

“به نظر می رسد شاید فرماندار می خواستم برای ایجاد یک چلپ چلوپ بزرگ اعلام کرد: ‘در اینجا چیزی است که من می خواهم انجام می شود.’ اما پس از آن اگر آن اتفاق نمی افتد که راه خوبی که خوب است. آن را فقط اپتیک آنها پس از” گفت: سناتور. Jose Javier Rodriguez D-میامی.

DeSantis هر چند به تازگی به دنبال برطرف کردن آن مشاهده گفتن خبرنگاران گفت: “ما یک فرصت برای به انجام رساندن بیشتر این زمان بیش از گذشته (جلسه).”

فرماندار اولویت عبارتند از:

E-تایید: DeSantis می خواهد تمام فلوریدا کسب و کار به استفاده از فدرال E-تایید, پایگاه داده, برای از بین بردن این استخدام از کارگران ثبت نشده.

اما آنچه در حال پیشرفته توسط مجلس نمایندگان و سنا را ندارد E-تایید اجباری برای شرکت های خصوصی — که حتی این لایحه را حمایت از تماس یک خمیازه سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن. دولت, کشاورزی, گردشگری و ساخت و ساز صنایع که به شدت تکیه بر مهاجرت نیروی کار به شدت مخالفت سخت تر از استاندارد است.

معلم پرداخت: DeSantis’ چشم نواز 900 میلیون دلار پیشنهاد شامل 600 میلیون دلار را به حداقل معلم حقوق و دستمزد به $47,500 دوم بالاترین در کشور و 300 میلیون دلار جایزه برنامه برای مربیان و مدیران.

خانه است با $650 میلیون برای افزایش معلم پرداخت و سنا 500 میلیون دلار است. خیره کننده حداقل حقوق و دستمزد در سطح DeSantis می خواهد می افتد کوتاه در هر پیشنهاد با رقم نهایی هنوز موضوع به بودجه مذاکرات به زودی به جریان است.

جایزه ایده را نادیده گرفت و قانونگذاران.

قوه مقننه نیز پیچیده حقوق و دستمزد, مذاکرات با اضافه کردن کلی دولت کارگر پرداخت افزایش به مخلوط. که چیزی DeSantis پیشنهاد نمی کند که احتمالا بر دامنه معلم بسته پرداخت.

کیفیت آب: عظیم تمیز آبراه قانون حمایت DeSantis به نظر می رسد به احتمال زیاد به نفع خود تصویب از سوی سنا و مجلس است و مورد ستایش قرار داد توسط برخی به عنوان بهترین محیط زیست اندازه گیری در حداقل یک دهه است.

این تدابیر مقررات سپتیک تانک رواناب فاضالب های سطحی و فاضلاب نشت که ناپاک رودخانه ها و مصب و کمک به شکوفه جلبک است که دامنگیر بسیاری از فلوریدا آبراه.

اما برخی از گروه حفاظت در حال انتقاد از این اقدام به عنوان دندان و بعید است که برای کمک به حل فلوریدا آبکی مشکل کیفیت.

“این آب با کیفیت لایحه به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به قانون” گفت: 1000 دوستان از فلوریدا جمهور Paul Owens. “در فضای سیاسی کنونی ما ممکن است قوی تر لایحه است.”

شغلی صدور مجوز: فرماندار تماس برای یک “لایحه جامع” بازسازی شغلی صدور مجوز در دولت نیز در حال ظهور است به عنوان یک آرام rollout.

مو braiders بدن لفافه و بوکس گوینده خواهد بود در میان حرفه های چند در واقع در حال مقرراتزدایی این سال است. حرفه های دیگر را آموزش و استانداردهای دیگر کاسته در حالی که دامپزشکان صفحه اصلی بازرسان آرایشگران و دیگران با خارج از دولت مجوز پیدا خواهد کرد آن را آسان تر برای شروع تمرین در فلوریدا تحت یک لایحه است.

دیگر قوانین تصویب شده توسط مجلس و پشتیبانی توسط DeSantis را 100 مجوز حرفه احتمالا موضوع به آزادسازی بیش از چهار سال آینده. اما محتاط سرعت گیج حداقل یک نماینده مجلس.

“این به هیچ وجه به چیزی برای انجام با مقررات زدایی در همه؟” Rep. دایان هارت D-تمپا در روز چهارشنبه خواسته Rep. پل Renner, R-Palm Coast یک حامی مالی از فاز لایحه.

“من نمی خواهد بروید که دور …,” Renner گفت. “اما قبل از آن اتفاق می افتد, ما را به انجام کامل و بررسی دقیق از هر مجوز است.”

چه چپ: با کار بر روی نهایی یک دولت بودجه خاصی به شدت در روزهای آینده دیگر DeSantis اولویت ها نیز ممکن است زندگی می کنند و یا می میرند.

DeSantis می خواهد به صرف کامل $387 میلیون دلار در دولت مقرون به صرفه مسکن صندوق برای دیدار با نیازهای در آورده با افزایش قیمت خانه است که باید محور و تقاضا برای کاهش هزینه مسکن به سطح دیده نمی شود پس قبل از رکود بزرگ.

در حالی که مجلس سنا رفت و همراه با فرماندار در بودجه خود را پیشنهاد خانه siphoned خاموش $240 میلیون دلار برای استفاده در جاهای دیگر در آن هزینه های طرح.

یکی دیگر از DeSantis هدف این بود که 100 میلیون دلار برای فلوریدا برای همیشه لطفا برای دولت زیست محیطی زمین-خرید برنامه. اما به عنوان بودجه مذاکرات برچسبها تنها سنا طرف با فرماندار — در واقع ضربه زدن به 125 میلیون دلار برای این برنامه در مقایسه با 20 میلیون دلار در خانه.

بازدید فلوریدا دولت توریستی آژانس بازاریابی نیز است به حذف شده در ژوئن 30. اما DeSantis یک حامی آژانس می خواهد که مهلت ارسال آثار تمدید شده و 50 میلیون دلار به زنده نگه داشتن آن.

در حالی که فرماندار یک متحد در سنا مجلس تا کنون اصرار بر کشیدن پلاگین بر روی فلوریدا.

در پایان سرنوشت خود را لیست به احتمال زیاد خواهد شد به فرماندار و چقدر تلاش و بازو-چرخاندن او می خواهد به اعمال در جلسه را کشش.

“ما قصد داریم به همه آنها توجه جدی” رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون گفت: از فرماندار پیشنهادات.

“اما گفت که این یک فرایند است. این یک give-and-take,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>