تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ابراز نگرانی دوشنبه در مورد طرح قانونی که بیشتر جلوگیری دولت های محلی از تنظیم کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات.

DeSantis گفت: او نشده ساخته شده تا ذهن خود را روی اسکناس (HB 1011 و SB 1128) است اما “با تکیه بر” تلاش است.

“ما 22 میلیون نفر تقریبا. ما بسیار متنوع دولت است. برای ما به micromanaging اجاره تعطیلات, من مطمئن هستم که چیزی که حق انجام” DeSantis به خبرنگاران گفت: پس از یک مراسم در Florida A&M University.

“چیزهایی هستند که شما باید نوع یک محله آرام,” DeSantis ادامه داد. “سپس شما باید کسی انجام این کار وجود دارد و طرفین در جریان است و برخی از ساکنان ناراحت. به نظر من خواهد بود احتمالا که باید مشخص شود محلی است.”

DeSantis که زندگی در شرق و غرب سواحل امور خارجه گفت: او ابراز نظرات خود را با اعضای قوه مقننه است.

خانه لایحه حمایت تشکر. Jason فیشر, R-جکسون و تشکر. مایک La Rosa, R-St. Cloud پاک است آن کمیته است و آماده است برای در نظر گرفتن توسط مجلس. سنا و اندازه گیری اسپانسر شده از طرف سناتور. مانی جونیور دیاز, R-Hialeah نیاز به تایید از کمیته قوانین قبل از آن می تواند به مجلس سنا.

هفته گذشته مجلس در کارگروه به ارمغان آورد و دو اسکناس نزدیک در تراز با اضافه کردن زبان که نیاز به سیستم عامل های آنلاین مانند Airbnb به جمع آوری و حواله مالیات بر اجاره تعطیلات, خواص اطمینان حاصل شود که تنها به درستی مجوز اجاره آگهی و دولت ارائه دهد با اطلاعات خاص در مورد اجاره.

در بورس بازرسی و یا صدور پروانه مقررات خواهد بود “preempted” به وزارت امور خارجه از کسب و کار و حرفه ای مقررات در نظر گرفتن دور سازمان تنظیم مقررات از دولت های محلی.

دولت های محلی را قادر به تنظیم مسائل مانند سر و صدا پارکینگ و زباله به عنوان اجاره برای تعطیلات در حال درمان در همان راه به عنوان دیگر خانه ها در محله های.

فیشر گفت: این پیشنهاد در مورد حفاظت از مالکیت و حقوق است که بسیاری از مسائل در مورد اجاره برای تعطیلات در حال مزاحم مربوط و هنوز هم می تواند خطاب به صورت محلی.

“هیچ چیز در این لایحه را تشویق می کند تا وضعیت از یک حزب خانه” فیشر گفت. “هیچ چیز در اینجا متوقف شود دولت های محلی از عبور از یک سر و صدا فرمان و اجرای آن سر و صدا موجب. کسانی که خوب همسایه موجب هنوز هم اجازه آنها فقط نمی تواند هدف اجاره تعطیلات.”

در قانون فعلی شهرها و استان ها نمی تواند منع اجاره برای تعطیلات و یا تنظیم مدت زمان یا فرکانس اجاره. اما دولت های محلی مجاز به مجوز و بازرسی خواص.

مشاع و صاحب خانه انجمن خواهد بود حک شده از قوانین جدید.

جکسنویل بیچ شهردار چارلی Latham گفت: خانه کارگروه در هفته گذشته است که موضوع منفجر شد و چند سال گذشته به عنوان شرکت های بزرگ شروع به خرید خانه های تک خانواده در محلات برای استفاده به عنوان “سازمان های تجاری است.”

فلوریدا انجمن از شهرستانهای لابی اریک پول گفت: این کمیته که قوانین موجود در حال حاضر “دوستانه” به فلوریدا تعطیلات اجاره صنعت که در سال گذشته تولید شده $1.2 میلیارد دلار درآمد از طریق 6.6 میلیون مهمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im