با وجود DeSantis هشدار فلوریدا مقننه آثار نقاشی جمعیت

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواستار علیه “تجمع جمعی” در فلوریدا. اما در کنگره (قوه مقننه تساوی یک جمعیت آن را به عنوان lurches به سمت خط پایان.

تالاهاسی – حتی به عنوان فرماندار تگزاس ران DeSantis دلسرد “تجمع جمعی” در فلوریدا به دلیل گسترش coronavirus پنج شنبه در فلوریدا در کنگره بود کهنه با 160 قانونگذاران و صدها نفر از کارکنان لابی و بازدید کنندگان برای بسته شدن روز قوه مقننه است.

جلسه برنامه ریزی شده است به طور رسمی به پایان رسید اما چند روز اضافه کاری خاص است – حتی اگر قانونگذاران رشد نگران ویروس و مشتاق به خانه به خانواده خود و دفاتر منطقه.

A $92 میلیارد بودجه دولت برای سال آغاز ژوئیه 1 است که هنوز هم بی قراری. اما قانونگذاران طرح برای قرار دادن نکات تکمیلی در هزینه های طرح – احتمالا یکشنبه – و بازگشت جمعه برای رای نهایی.

دولت را در قانون اساسی مورد نیاز سه روز مدت زمان انتظار بین زمانی که بودجه اگر به پایان رسید و هنگامی که آن را می توان در رای دادند پیچیده جلسه پایان.

هنوز coronavirus و فرماندار آخرین هشدار بافندگی در طول جلسه.

“من بسیار نگران” گفت: سناتور. لری برمن D-بوینتون بیچ. “من فکر نمی کنم ما باید به سفر به عقب در اینجا در هفته آینده. ما باید به پایان برسد اما من نمی دانم که چگونه ما وجود دارد در حال حاضر.”

تشکر. اوان Jenne D-دانیا بیچ همچنین تمسخر این طرح به ترک پایتخت و بازگشت پس از روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی. او آن را به نام “لعنت احمقانه ترین چیزی که من تا کنون شنیده ام.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در یادبود جکسون در بیمارستان میامی DeSantis گفت که او “توصیه” فلوریدا همه رویدادهای مربوط به گردهمایی های زیادی از جمعیت لغو شود برای جلوگیری از ویروس های بالقوه قرار گرفتن در معرض.

او نیز به حالت تعلیق سفر رسمی برای کارمندان دولت برای 30 روز, اصرار سازمان های دولتی برای به حداکثر رساندن از راه دور کاری و کار از راه دور برای کارکنان خود را در صورت امکان. قوه مقننه این مجموعه قوانین خاص خود را دارد و تاثیر پذیری DeSantis’ عمل است.

در میان گسترش رفت و برگشت از لغو, که شامل کالج بسکتبال مسابقات و تعلیق حرفه ای بیس بال و هاکی و بسکتبال مسابقات فلوریدا قانونگذاران صرف پنج شنبه در جلسه در کنگره.

و با وجود افزایش اضطراب بخشی از روز در صرفا تشریفاتی با ساعته مراسم در مجلس نمایندگان و سنا تجلیل خروجی مجلس خوزه الیوا, R-میامی و رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون.

قانونی رهبران داده اند هیچ نشانه ای که آنها فکر ترک جلسه از آنجا که از virus. مجلس خوزه الیوا, R-میامی و رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano گفت: آنها برای تکمیل طرح اقدام در همه قوانین جمعه به جز بودجه – سپس بازگشت به کنگره برای رای گیری در هزینه های طرح تنهاست لایحه قانونگذاران باید تایید هر سال است.

الیوا, اگر چه اذعان کرد اواخر روز چهارشنبه که موجی از لغو ناشی از ویروس بود “نگران کننده است.”

“ما در داخل این اتاق در تمام طول روز…یکی از شگفتی می کند (وزارت بهداشت) می دانید چیزی است که ما لازم نیست در مورد سطح خطر است ؟ این از نگرانی های بزرگ” اولیوا گفت.

قانونگذاران یکشنبه آغاز شده و قرار دادن برخی از نکات تکمیلی به بودجه قرارداد ساخت که الیوا گفته شده است به تعویق افتاد.

اضافی $25 میلیون به دنبال DeSantis برای کمک به مبارزه با کروناویروس شده است جمع به هزینه های طرح. اما قانونگذاران هنوز هم به مقیاس دیگر صرف به هدایت اضافی 300 میلیون دلار به سمت ذخایر در پیش بینی از یک کسر بودجه ناشی از یک اقتصاد سرد با شیوع.

مجلس سنا بسته از کاهش مالیات برای کسب و کار و مصرف کنندگان است که زودتر وزن در $231.6 میلیون شد منقبض شده به $57.8 میلیون دلار در سطح احتمال زیاد پشتیبانی شده توسط این خانه که نیز قبلا تایید کاهش.

کاهش مالیات در حال حاضر محور بیشتر برای مصرف کنندگان یک back-to-school فروش-مالیات تعطیلات و دیگری برای آمادگی برای طوفان خرید و اندکی کاهش در مالیات بر تلفن های همراه و تلویزیون کابلی و جریان ویدئو.

“این کاملا عادلانه می گویند این تاثیر در آخرین درآمد coronavirus و تاثیر آن بر گردشگری مهم است” گفت: Rep. تام تره R-اورموند بیچ عضو مجلس تخصیص بودجه. “ما پرداخت خواهد شد که برای مطمئن شوید که ما به اندازه کافی پول برای اجرای خدمات ضروری از دولت است.”

فلوریدا گردشگری در زمان بازدید عظیم ناشی از حملات تروریستی سال 2001 و 2008 فروپاشی مالی هر دو حوادث به سرعت کشیدن قانونگذاران به ویژه جلسات به بریده بریده یک بودجه دولت را برای کاهش چشمگیر مالیات مجموعه.

“همه چیز در حال تغییر است هر روز” گفت: مجلس بودجه رئیس تراویس Cummings, R-فلمینگ جزیره است.

و او اذعان کرد: “ما ممکن است در آینده در هفته های آینده به ما ارزیابی اقتصاد و تاثیر به بودجه ما است.”

مارک هارپر از شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>