با وجود نگرانی در مورد رکود شرکت ها معافیت های مالیاتی تحمل در کنگره

مانند خانه پیشنهاد (HB 7097), سنا رفت و همراه با میلیونها دلار کاهش به دولت خدمات ارتباطات مالیات بر شرکت و مالیات پرداخت شده توسط شرکت های اجاره خودرو فروش-فرار مالیاتی برای شرکت های اجاره فضای اداری و دیگری برش برای برخی از تخصص بیمه خطوط.

تالاهاسی – حتی به عنوان دولت و نمایندگان مجلس می گویند که آنها باید افزایش بودجه ذخایر برای دفع رکود اقتصادی ناشی از کروناویروس یک کلکسیون شتافت جلوتر چهارشنبه با قوی مالیاتی-برش بسته بندی برای کسب و کار و برخی از مصرف کنندگان است.

اما جالب هستند به احتمال زیاد به زودی کوچک هشدار داد مجلس سنا بودجه رئیس راب Bradley, R-فلمینگ جزیره است.

“این خواهد بود به سقف. اما ممکن است طبقه” برادلی گفت سناتور پس از $231.6 مالیاتی-برش بسته بندی پاک کمیته تخصیص.

هنوز سنا اقدام بدبختانه اسکریپت در چه روز است از wringing دست توسط قانونگذاران در مورد گسترش coronavirus و تاثیر آن بر گردشگری راننده فلوریدا اقتصاد و عامل فروش-مالیات بر مجموعه که قدرت $92 میلیارد بودجه دولت نمایندگان مجلس در حال تلاش برای نهایی کردن.

بیشتر: فلوریدا قانونگذاران هنوز هم بسیار به انجام در آخر سه هفته

قانونگذاران در حال حاضر به موافقت هدایت 25 میلیون دلار در جهت مبارزه با گسترش coronavirus. اما مجلس خوزه الیوا, R-میامی و رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون باید گفت آنها می خواهند برای قرار دادن 200 میلیون دلار بیشتر به ذخایر آماده برای استفاده از اگر مراحل اضافی مورد نیاز – و یا به آسانی یک رکود ناگهانی در درآمد مالیاتی.

معافیت های مالیاتی به نظر می رسید به یک هدف آسان برای کاهش. اما با خانه داشتن در حال حاضر مورد تایید $198.4 میلیون در کاهش مالیات سنا تصمیم گرفتند به گسترش منوی کاهش, قبل از دو طرف شروع نهایی مذاکرات در بودجه دولت و فهرستی از معافیت های مالیاتی.

برخی از کاهش نگاه کنید به احتمال زیاد. سه روز back-to-school فروش تعطیلات مالیاتی در مرداد ماه و هفت روز فصل طوفان, فروش, فرار مالیاتی در اواخر ماه مه و ژوئن را تحمل برادلی گفت.

“ما باید به تعادل” بودجه برادلی گفت. “من می بینم که مالیات بسته در نهایت احتمالا لاغر از آنچه شما امروز.”

پرسید که چه مقدار می تواند در حل و فصل برادلی گفت: “خیلی زود به بگویید.”

مانند خانه پیشنهاد (HB 7097), سنا رفت و همراه با میلیونها دلار کاهش به دولت خدمات ارتباطات مالیات بر شرکت و مالیات پرداخت شده توسط شرکت های اجاره خودرو فروش-فرار مالیاتی برای شرکت های اجاره فضای اداری و دیگری برش برای برخی از تخصص بیمه خطوط.

اما در مجلس سنا اضافه شده جدید معافیت برای مقرون به صرفه مسکن و سازندگان و فروش خانه های تلفن همراه و پذیرش به جایزه بزرگ خودرو نژادها و یک میزبان از مقیاس کوچکتر می شکند.

در حالی که مجلس نمایندگان و سنا مذاکره کنندگان به دنبال حل و فصل در روزهای آینده در بودجه برای سال آغاز ژوئیه 1 coronavirus تا به حال یک اثر سرما.

قانونگذاران باید صحبت های بریده شده دوباره برنامه را برای تکمیل و حدود 3.5 میلیارد دلار در ذخایر ساخته شده به گذراندن طرح در حال حاضر در حال کار بر روی. اما برادلی نشان داد برخی از برنامه های در امان بودند و هر کس سفت بلوک.

او تضمین 100 میلیون دلار برای فلوریدا برای همیشه زمین-خرید برنامه یک معلم پرداخت بسته است که در حال حاضر در حال قراردادن موشواره در $600 میلیون دلار و 3% در سراسر-هیئت مدیره پرداخت افزایش برای کارکنان دولت.

بیشتر: فلوریدا قانونگذاران فایل لایحه ای را برای قانونی کردن ماری جوانا تفریحی برای بزرگسالان بیش از 21

الیوا در اوایل این هفته پیشنهاد کرد که معلم پرداخت بسته ممکن است کاهش می یابد همراه با دیگر صرف. اما این اظهار نظر بود که به سرعت swatted توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که در تلاش است برای نجات آنچه او پیشنهاد شده به عنوان یک $602 میلیون طرح را پایه, معلم, حقوق و دستمزد به $47,500.

“ما کاملا می تواند راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان” DeSantis روز دوشنبه گفت:. “من فکر می کنم ما واقعا در آستانه واقعا انجام بسیاری برای معلمان است.”

برادلی تقویت که چهارشنبه.

“تمام چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم در حال رفتن به رخ می دهد” برادلی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>