Detwiler را تایید COVID-19 موارد خلبان سفارش آنلاین

یازده Detwiler مزرعه بازار همکاران باید آزمایش مثبت برای coronavirus از زمان شروع این بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

Detwiler مزرعه بازار گفت: آن را تا به حال 11 همکاران تست مثبت برای COVID-19 پس از همه گیر وارد در جنوب غربی فلوریدا و هفت از این موارد رخ داده است در ماه جولای.

خانواده متعلق به ساراسوتا فروشگاه مواد غذایی شناخته شده برای آن مزرعه محصولات تازه گفت هر کسی که برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم گفته است به خود منزوی تا زمانی که آنها در حال تب-رایگان به مدت سه روز هیچ علائم دیگر شده اند و دور از محل کار به مدت 10 روز پس از اولین علائم به نظر می رسد.

مایک آشر, معاون رئیس جمهور از عملیات در Detwiler را گفت که این شرکت شروع به چک کردن دمای همه کارکنان در فروشگاه ها.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

هر زمان دیپلم تست مثبت برای این بیماری این شرکت انجام تماس ردیابی برای تعیین این که چه کسی ممکن است یا نه ممکن است در معرض. هر کسی که آمد به تماس نزدیک شد و گفت: به خود نظارت و گزارش هر گونه علائم آشر گفت.

“ما بسیار خوش شانس است که کسانی که تحت تاثیر کمی طولانی مدت تماس نزدیک با همکاران دیگر,” او گفت:. کارکنان که تست مثبت دسترسی به یک کارمند کمک طرح و دو هفته از پرداخت, sick leave, آشر گفت.

Detwiler است پنج مکان در سراسر ساراسوتا-گاو دریایی در ساراسوتا در کلارک و سریع جاده ها; در دانشگاه پارک وی و Lockwood ریج جاده; و در پالمر بلوار; در ونیز در ایالات متحده 41 دور زدن و در پلمتو در ایالات متحده 301. این شرکت اجرا دقیق روش های تمیز کردن که در محل قرار داده شد که COVID-19 موارد برای اولین بار شروع به گسترش در فوریه و مارس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

هنگامی که یک مورد تایید داخلی تیم پاک سازی تمام ذخیره بالا به پایین — و نه فقط در معرض بخش. یک پراکسید چند سطح تمیز کننده و ضد عفونی کننده تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها استفاده می شود, او گفت:.

“ما بلافاصله مجددا اخذ کار به پاکسازی همه سطوح در تماس با سراسر فروشگاه در طول روز است. که شامل کسی در درب برای پاک کردن دستی به عنوان مشتریان وارد” آشر گفت. “این شیوه های روزانه در محل باقی می ماند امروز.”

هر بخش نیز حفظ بهداشت روزانه ورود به سیستم است که می شود مورد بررسی به طور منظم.

مانند هر کار دیگر Detwiler را تا به حال برای دریافت خلاق با استراتژی های جدید در پاسخ به COVID-19. یکی از این منظقه وانت سیستم را ارائه می دهد در آن کلارک جاده و نخل باد بزنی مکان کاملا بدون تماس تجربه که در آن مشتریان می توانید از 140 آیتم ها در فروشگاه. یکی دیگر از سیستم سفارش آنلاین خواهد بود که با سرنشین در, Clark, جاده فروشگاه به زودی و در نهایت رول به مکان های دیگر.

در بالا از آن بقال نصب شده از جنس پلکسی گلاس در سرویس شمارنده و اجتماعی فاصله علامت های سراسر فروشگاه ها. ماسک پوشیدن است که به شدت توصیه می شود و در خطر مشتریان می توانید از مزایای ویژه خرید ساعت از 7 صبح تا 8 صبح دوشنبه از طریق شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

پس از همه گیر آغاز شده Detwiler را در خدمت بیش از 70 ، 000 مشتریان در هر هفته به طور متوسط.

“ما همه خدا را شکر که حتی آن دسته از افرادی که آزمایش مثبت در این شرکت شده اند افراد سالم که مشتاق بودند تا پاک شود برای بازگشت به تیم” آشر گفت. “ما مشتاقانه منتظر ادامه ما خدمت به جامعه در حالی که اطمینان از یک محیط تمیز و ما ادامه خواهد داد برای نظارت و انطباق با اطلاعات از CDC دولت و مقامات محلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>