Detwiler را در ساراسوتا-گاو دریایی, مجموعه ساعت برای سالمندان, معلولین, خرید

سالمندان و افراد معلول باید دسترسی منحصر به فرد به Detwiler مزرعه بازار بین 7 صبح و از ساعت 8 صبح تا اطلاع ثانوی.

ساراسوتا مبتنی بر Detwiler مزرعه بازار اعلام کرد که آن را پیاده سازی اولویت خرید ساعت برای سالمندان و افراد معلول برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

شروع چهارشنبه Detwiler را کنار خواهد 7-8 صبح ساعت از دوشنبه تا شنبه برای خرید برای افرادی که بیش از سن 65 و/یا نقص یا ناتوانی است. این اقدامات خواهد بود در محل تا اطلاع ثانوی با توجه به Facebook پست و ایمیل انفجار از شرکت.

“ما خواهش که مشتریان احترام این اندازه گیری و برنامه ریزی سفر خرید خود را پس از ساعت 8 صبح اجازه می دهد تا کسانی که در خطر توانایی خرید اقلام آنها نیاز دارید” پست بخوانید. “ما همچنان به دعا برای صلح و همگان ایمنی است.”

Detwiler است پنج مکان در ساراسوتا-گاو دریایی در پالمر بلوار در ساراسوتا در دانشگاه پارک وی و Lockwood ریج جاده در ساراسوتا در کلارک و سریع جاده ها در ساراسوتا در ایالات متحده 41 دور زدن در ونیز و در ایالات متحده 301 در نخل باد بزنی. فروشگاه ها بسته می شوند در روزهای یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>