خریدار ندارد به سرمایه گذاری کنون برای دیده بانی خرید آن است. در واقع آن را می توانید ببینید ضربه فیلم های پورنو کار را از سراسر پارکینگ خود را.

مجله کسب و کار و گزارش کارشناسی ارشد خواص مستقر فقط پایین بلوک از ضربه فیلم های پورنو کار را در West Broadway Avenue, پرداخت 1.6 میلیون دلار برای خرید 0.58 هکتار بسته است. معامله بسته شده در روز شنبه و در ترکیب به معنی استاد صاحب یک 1.1 هکتار کشش از شهر شلوغ بلوک.

شرکت اصلی همین Gerberding می گوید این مجله او “برخی از ایده های” برای توسعه مجدد و مشاهده می کند که محله طبقه برای “تولید نور و دفتر” اهداف است.

باز به عنوان یک نوار محله های بی انتها رقصنده در سال 1980 ضربه فیلم های پورنو کار را آخرین holdout در سرپیچی از فرمان شهرستان که بعد محدود سرگرمی بزرگسالان عملیات به چند باریک امتداد مرکز شهر مینیاپولیس.

نوار ارائه شده چند مشکل برای شهرستان با پلیس تماس های نادر و شناخته شده بود به عنوان یک رقصنده و دوستانه کسب و کار. (کشش حفظ 100 درصد از راهنمایی های خود را و ساده نوار فضا نمی ارائه هر گونه خصوصی و یا “VIP” مناطق.)

در سال 2018 صاحب برایان Bjurstrom که می خواهم به ارث برده نوار از پدرش جری, توافق به تسلیم بالغ مجوز, در حالی که همچنین تصمیم گیری او نمی خواست به باز نگه داشتن آن به عنوان یک به طور منظم نوار.

گفت: Gerberding: “آن را برجسته تقاطع دروازه از هر دو شمال و شمال شرق به شمال حلقه و آن را بزرگ کردم آزادراه دسترسی در یک تقاطع با 55,000 خودرو در روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de