دستگاه های موجود در موشک های یمن هواپیماهای بدون سرنشین لینک ایران به حملات

دبی, امارات متحده عربی — یک ابزار کوچک در داخل هواپیماهای بدون سرنشین است که هدف قلب عربستان سعودی در صنعت نفت و کسانی که در زرادخانه از حوثی های یمن مطابقت اجزای بهبود در ازطریق ایران هواپیماهای بدون سرنشین در افغانستان و عراق دو گزارش می گویند.

این ژیروسکوپ را تنها در داخل هواپیماهای بدون سرنشین ساخته شده توسط ایران جنگ تسلیحات تحقیقات گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه. که به شرح زیر به تازگی منتشر شده گزارش از سازمان ملل متحد گفت: کارشناسان آن را دیدم شبیه ژیروسکوپ از ایران هواپیماهای بدون سرنشین به دست آمده توسط ارتش ایالات متحده در افغانستان و همچنین محموله های سلاح توقیف شده در دریای عرب محدود برای یمن.

کشف بیشتر روابط ایران به حمله ای که به طور خلاصه نصف عربستان سعودی تولید نفت و دیدم قیمت انرژی سنبله توسط یک سطح نهان از جنگ خلیج فارس در سال 1991. همچنین روابط ایران برای مسلح کردن شورشیان حوثی در یمن جنگ داخلی. ایران را انکار می کند و آن را به حال یک دست در آن حمله شده است اما به طور فزاینده ای به ترویج و نفوذ خود را بیش از حوثیها و راه اندازی یک موشک بالستیک حمله به سربازان آمریکایی در عراق پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد در ماه گذشته.

“این ژیروسکوپ … دیده ایم آن را در حال حاضر به اندازه کافی بار در ایران-تولید مواد قادر به با اطمینان می گویند که حضور آن را در کنیا-تولید مورد نشان می دهد که مواد عرضه شده در ایران از” یونس Leff از جنگ تسلیحات تحقیقات آسوشیتدپرس گفت.

ایران ماموریت به U. N. کاهش یافته است به سرعت پاسخ به پرس و جو از AP.

رسانه ها از مقامات شورشی حوثی ها که صنعا پایتخت یمن شده اند و مبارزه با یک ائتلاف به رهبری عربستان سعودی از ماه مارس سال 2015 کاهش یافته و مصاحبه در صورت درخواست. یک شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه منع نقل و انتقال اسلحه برای حوثی ها باشد.

یک ژیروسکوپ وسیله ای است که کمک می کند تا شرق و هدایت هواپیماهای بدون سرنشین و یا موشک به هدف خود را. این ژیروسکوپ در سوال تحمل هیچ تولید کننده نام و آمد حداقل در دو نسخه به عنوان برچسب V9 و V10, با توجه به گزارش. خود را چهار رقمی شماره سریال نیز به نظر می رسد پی در پی نشان می دهد همان سازنده تا به حال ساخته شده است همه کسانی که در بر داشت.

حوثی ها را Qasef-1 هواپیماهای بدون سرنشین حامل V10 ژیروسکوپ است که “یکسان” به یک موجود در ایران-ساخته شده Ababil-3 هواپیماهای بدون سرنشین که گروه دولت اسلامی مبارزان گزارش بهبود در عراق, درگیری تسلیحات تحقیقات گفت. سلاح های کارشناسان در بر داشت V9 نسخه از ژیروسکوپ در هواپیماهای بدون سرنشین و یا بدون سرنشین وسایل نقلیه هوایی مورد استفاده در سپتامبر حمله در بقيق, خانه حیاتی نفت پردازش تسهیلات برای, عربستان سعودی, سازمان ملل گزارش گفت:.

“با توجه به پهپاد کارشناسان آشنا با این تکنولوژی چنین عمودی ژیروسکوپ رعایت نشده در هر پهپادهای دیگر از کسانی که تولید شده توسط ایران” جنگ تسلیحات تحقیقات گفت: در آن گزارش بود که بودجه توسط اتحادیه اروپا و دولت آلمان و امارات متحده عربی.

U. N. گزارش به سادگی گفت که “تولید کننده ژیروسکوپ ناشناخته باقی مانده است.” آن را اشاره کرد پیدا کردن مشابه V10 ژیروسکوپ “در میان باقی مانده از هر دو صمد و Qasef پهپادهای شده اند که مورد استفاده توسط نیروهای حوثی.”

سازمان ملل همچنین گفت: کارشناسان آن را دیدم V9 ژیروسکوپ بر روی صفحه نمایش در واشنگتن در یک رژه نظامی به نمایش یک ایرانی شاهد-123 که مقامات آمریکایی می گویند آنها بهبود در افغانستان در اکتبر سال 2016 و پس از آن سقوط فرود آمد.

تصاویر از ژیروسکوپ مطابقت با کسانی که در جنگ تسلیحات گزارش پژوهش. یک شبیه ژیروسکوپ می تواند دیده می شود در داخل یک موشک کروز ضبط شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده در ماه نوامبر حمله لنج های سنتی حمل و نقل قایق در دریای عرب. یک ترمینال کامپیوتر نیز کشف و ضبط با موشک به احتمال زیاد با استفاده از سلاح های با مته سوراخ کردن کاراکتر های فارسی بر روی صفحه کلید خود را.

نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرد که سلاح های جدید کش پیدا سرنشین یک لنج در آبهای این ماه است. سرهنگ سرهنگ Earl Brown, یک سخنگوی نظامی ایالات متحده را فرماندهی مرکزی گفت: AP در روز چهارشنبه که آمریکایی ملوانان در بر داشت شبیه ژیروسکوپ در آن تشنج به عنوان به خوبی.

ایالات متحده و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی را بلند گفت که ایران تامین سلاح برای حوثی ها اعم از تفنگ به موشک های بالستیک شلیک به پادشاهی.

هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود که توسط حوثیها انجام داده اند همه چیز را از توفنده به موشک پاتریوت به انفجار در بالای سر و دوش گرفتن مرگبار گلوله در اهداف. یک انفجار خونین هواپیماهای بدون سرنشین در ژانویه 2019 حمله در یک رژه نظامی در نزدیکی عدن کشته شدن دست کم شش نفر از جمله فرمانده اطلاعات نظامی به یمن را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

ایران به نوبه خود به مدت طولانی محروم مسلح کردن حوثیها اما حجاب به آرامی برداشته و پس از ژانویه ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن ایران و ژنرال قاسم سلیمانی که اعزامی قدس نیروهای به رهبری ایران با متفقین پروکسی نیروها در یمن و جاهای دیگر. ژنرال امیر علی حاجی زاده از گارد هوافضا برنامه به تازگی در سخنرانی در مقابل حوثی ها پرچم به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از لبنان, گروه شبه نظامی حزب الله و حماس و دیگران در تلاش برای پروژه ایران قدرت.

اما قبلا ایران را تیره مسلح کردن گروه های شبه نظامی به آن deniability قابل قبول و توانایی برای حمله به مخالفان بدون اینکه به طور مستقیم مقصر تحلیلگران می گویند. در حالی که گسترده تر از رویارویی با ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده ایران هسته ای ایران با قدرت های جهان دیده می شود تهران نظامی ادعا می کنند راه اندازی حملات دیگر ادعا می کند هنوز هم می تواند از تهران-متحد داعش.

که باعث می شود ردیابی سلاح مهم Leff گفت. جنگ تسلیحات گزارش تحقیقات نیز گفت: برخی از قطعات مورد استفاده در کنیا هواپیماهای بدون سرنشین دیده شده است در خانه بازیافت مواد منفجره در کشور جزیره از بحرین به عنوان به خوبی.

“برای آنها به خط با بسیاری از قطعات است که ما شاهد هستیم در این پهپاد برای ما نشان می دهد که وجود دارد به خوبی تاسیس تامین خطوط,” او گفت:. “وجود دارد یکی دیگر از سوال تحقیق خواهد بود که حفاری را به شما می دانید که طرف های درگیر در واقع قاچاق این اقلام را به یمن. که ما اطلاعات کمتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de