کیر, هایمن و دیوید Amram رویداد موکول

با توجه به COVID-19 گوش پژوهش پایه و اساس آن به تعویق افتاد مارس 29 “بشنو و در حال حاضر و تمام است که جاز” رویداد. شام و کنسرت در حال حاضر محل در Dec. 5 در ساراسوتا خانه اپرا و به عنوان برنامه ریزی شده خواهد شد از ویژگی های موسیقی افسانه کیر هایمن و دیوید Amram.

هایمن و Amram انجام با هم برای اولین بار خواهد شد به اشتراک گذاری هر یک از آنها شش دهه ایجاد طیف گسترده ای از موسیقی و کار کردن در کنار یک لیست طولانی از هنرمندان مشهور. شب شامل یک پیش نمایش شام کنسرت و پارتی بعد از کنسرت در حیاط شامل دکتر هربرت سیلوراستاین را جاز گروه گوش-iginals.

گوش بنیاد تحقیقات را فراهم می کند ضروری کمک برای مردم در تمام سنین با ارائه شنوایی نمایش برای کمک به کسانی که نیاز دارند که واجد شرایط جامعه سخنرانی در شنوایی و تعادل مسائل حرفه ای آموزش و تحقیقات نوآورانه کشف راه حل برای اختلالات شنوايی و تعادل.

دفتر اصلی گوش بنیاد تحقیقات در سال 1901 فلوید سنت, ساراسوتا. برای اطلاعات بیشتر www.EarRF.org و یا تماس با ملیسا Voigt, مدیر اجرایی, در [email protected] یا 941-365-0367.

— ارسال شده توسط ملیسا Voigt

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>