کیر, حیاتی جشن و سرور نقل مکان کرد و از ساراسوتا به رویداد مجازی به دلیل COVID-19

جمع آوری کمک برای کودکان سرطانی تحقیقات برگزار شد در ریتز-کارلتون ساراسوتا پخش خواهد شد از ESPN ستاد در بریستول, کانکتیکات,

آزادی مطبوعات واقعی بود به اندازه کافی.

اما سالانه 15th, کیر, حیاتی جشن نخواهد بود.

شیوع COVID-19 منجر به Vitale تا حرکت این رویداد سالانه برای جمع آوری پول برای کودکان تحقیقات سرطان از 8 مارس در ریتز-کارلتون ساراسوتا به سپتامبر 4.

اما سنبله اخیر در این ویروس در سراسر کشور مجبور است ESPN college basketball تحلیلگر و لیکوود تگزاس ساکن به برگزاری جشن و سرور در این سال با عنوان “شور 4 اطفال” تقریبا.

با این رویداد به ترکیبی از زنده و در نوار حیاتی پخش خواهد شد از خود در مرتع پرورش احشام لیکوود خانه با ESPN لنگر کوین Negandhi میزبانی از ESPN ستاد در بریستول, Connecticut.

“اگر چه ما غمگین در حال قادر به با این همه شجاع’ در فرد ما مشتاقانه منتظر بودن با دوستان ما تقریبا به صورت سالانه کیر, حیاتی جشن” گفت: سوزان براون مدیر عامل پنجم پایه به نام بعد از جیم Valvano سابق سر مربی تیم بسکتبال در کارولینای شمالی وزارت امور خارجه که در سال 1993 درگذشت سرطان است.

“و لورن و این تیم در مری Kenealy حوادث بسیار سخت کار کرده اند ما را همه با هم در این سال و به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای بودجه صرفه جویی در زندگی, تحقیق برای کودکان مبتلا به سرطان” براون گفت. “ما برای درک خود را ادامه داد و پشتیبانی است.”

این رویداد را سال افتخار خواهد کرد Tampa Bay Buccaneers سر مربی بروس Arians, Gonzaga University سر مربی تیم بسکتبال علامت چند و ESPN مفسر Stephen A. Smith. سابق Buffalo Bills سالن از شهرت کارفرمایی جیم کلی و اورلاندو سحر و جادو از بنیانگذاران و NBA Hall of Famer پت ویلیامز دریافت خواهد کرد جان ساندرز شجاعت و جایزه بهترین نویسنده فروش Mitch Albom خواهد شد یک مهمان ویژه.

در اواخر هفته گذشته حیاتی باقی مانده متعهد به داشتن رویداد زندگی می کنند. اما این ویروس را دربسته در محیط حضور در ریتز-کارلتون در نیمی از آن معمول مردم در انتخابات به معنی جمعیت در بیش از 900 خواهد بود محدود به حدود 450. و هر شرکت کننده مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

شاید ترس آفرین و مهمانان خواهد بود مردد به جمع آوری برای چندین ساعت در سالن رقص هتل حتی با ظاهری پادمان از ماسک و اجتماعی فاصله حیاتی تصمیم به برگزاری این رویداد تقریبا.

کسانی که علاقه مند به تماشای جشن و سرور در کامپیوتر لپ تاپ و یا دستگاه دستی ممکن است خرید یک اشتراک با تماس با مریم Kenealy حوادث جشن و سرور در (941) 350-0580. تمام درآمد حاصل از اشتراک فروخته خواهد شد نسبت به حیاتی هدف از این سال افزایش 5 میلیون دلار برای تحقیقات سرطان اطفال. این رویداد در سال گذشته مطرح شده یک رکورد $4.3 میلیون آوردن مجموع تولید شده توسط 14 گالاس به $29.3 میلیون.

کسانی که مایل به کمک به این سال را به جشن و سرور می توانید ببینید www.v.org/donate4kids.

شاید حیاتی تصمیم به برگزاری این رویداد عملا مهر و موم شده بود زمانی که او آموخته ESPN نمی خواهد اجازه می دهد هر یک از آن در هوا استعداد به پرواز در طول بیماری همه گیر. یک تعداد انگشت شماری از کارکنان شبکه سالانه حضور در این رویداد.

“در جهان امروز مجازی حوادث را تبدیل به راه زندگی با توجه به COVID-19,” ویتال گفت. “ما هیجان زده به ارائه بسیاری از تقریبا با یک شب به یاد داشته باشید. بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به کمک شما در بالا بردن دلار است. من و همسرم دریافت تماس های متعدد ایمیل و نامه از پدر و مادر با زندگی در حال تغییر و اخبار است که فرزند خود را به سرطان است.”

خوشبختانه برای, حیاتی را تلاش برای جمع آوری 5 میلیون دلار است کاهش یافته و برای حضور در. تعدادی از مهمانان هنوز برنامه ای برای رسیدن در ساراسوتا در ماه سپتامبر و صرف چند روز در اینجا در جشن و سرور خود را در دستگاه های الکترونیکی.

اما حضور COVID-19 ساخته شده است جمع آوری پول به خصوص دشوار است برای, حیاتی. ویروس مجبور به لغو 13 دیگر جشن صندوق-افزایش حوادث در طول سال.

علاوه بر هدف خود را از $5 میلیون حیاتی اعلام خواهد شد کمک مالی برای $200,000 در نام خواهد DeGreorio یک دختر 11 ساله که فوت در ماه گذشته پس از یک نبرد طولانی با سرطان آدرنال. همچنین به رسمیت شناخته خواهد شد 11-year-old Lakewood, مزرعه مقیم وستون هرمان عضو Dickie V “همه شجاع تیم” چه کسی چهره سال از شیمی درمانی پس از یک تومور مغزی بازگشت و برای بار چهارم. و ساراسوتا در Jarious سالن اعلام خواهد شد به تازگی پس از اتمام درمان برای سرطان استخوان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>