مگر اینکه شما در میانهی شب در اینترنت برای دو ماه گذشته شما احتمالا دیده می شود یک کلیپ از جان Schnatter بحث نظر خود را در کاهش کیفیت Papa john’s پیتزا.

بحرانزده بنیانگذار و مدیر عامل سابق از لویی مبتنی بر پیتزا زنجیره ای گفت: در sitdown مصاحبه با WDRB اخبار در ماه نوامبر که او “تا به حال بیش از 40 پیتزا در 30 روز گذشته” و “این همان پیتزا.”

الگوی رفتاری متعصب بود و اوج با Schnatter نظرات به عنوان تصویری از Jeffersonville بومی صحبت کردن در مورد پیتزا مصرف ویروسی رفت. اما در یک پادکست منتشر شده در دوشنبه Schnatter گفت که او تا به حال در واقع نمی خورده 40 پیتزا در 30 روز.

Schnatter گفت اتان و هیلا کلاین میزبان H3 پادکست که زمانی که او گفت که او “حال” پیتزا, او در واقع “بازرسی” آنها را.

“من نمی خوردن هر پیتزا” Schnatter گفت. “من ممکن است غذا خوردن بخش هایی از پیتزا.”

او در ادامه می گویند که او می خورد تقریبا هشت یا نه برش Papa john’s pizza هر هفته – یک قطره از 12 تا 15 او را به خوردن هفتگی در حالی که او کار می کرد برای شرکت پیتزا.

Schnatter نیز مورد بحث استعفای اجباری به عنوان رئیس در جولای 2018 پس از یک گزارش که او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طی یک کنفرانس تلفنی تکرار کرد که نظرات خود را خارج از متن گرفته شد و که این شرکت در هیئت مدیره به طور بالقوه توطئه به زور او را.

در نوامبر مصاحبه با WDRB, Schnatter گفت: “روز حساب خواهد آمد.” مدت کوتاهی پس از آن در دسامبر. 5 او طرح دعوی در دادگاه در برابر تبلیغات خلاق شرکت, خشکشویی, خدمات و شرکت مادر آن برای فسخ قرارداد وی از سوی مامورین که آنها به بیرون درز نظرات از نوار ضبط شده تماس بگیرید که در آن او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن.

روز دوشنبه Schnatter روشن است که “روز حساب” است که برای “رسیدن به حقیقت” از طریق طرح دعوی در دادگاه.

پس از مشغول چند هفته گذشته از 2019 بین مصاحبه و طرح دعوی در دادگاه و طلاق با همسر خود را از 32 سال Schnatter واقعا پایان سال با صدای: متعهد به 50 پیتزا در 30 روز در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su