Dinkytown مک دونالد خوبی توسعه طرح همچنان به مرگ مرگ تدریجی

شما احتمالا آشنا با عجیب و غریب, غرق, ’70s-عصر برگر مشترک توسط دانشگاه مینه سوتا است. برای یک توسعه دهنده است مبارزه با دولت شهر و ساکنان در مورد تبدیل این سایت به یک مخلوط با استفاده از ساختمان آپارتمان.

طرح اولیه نام آن را به 16 یا حتی 25 داستان بلند که می توانست آن را به راحتی بلندترین ساختمان در این منطقه است. بعد از پوش بک توسعه دهنده CA سرمایه گذاری های کوچک را به 10 داستان است که هنوز هم نیاز به یک شرطی با استفاده از اجازه. آنها نیز ارائه شده را به 8 درصد از واحدهای (25 یا بیشتر) “مقرون به صرفه” برای مردمی ساخت 60 درصد از منطقه ميانه درآمد.

اما در ماه دسامبر این طرح در حال اجرا به مشکل دیگر: به صورت فله. این ساختمان در اصل به شکل یک “غول doughnut” با یک حیاط در وسط. جرم آن به رد پای ratio (همچنین به عنوان شناخته شده تا کنون) بيشتر از دو برابر مساحت فعلی محدود است. کارکنان شهرستان توصیه می شود تبدیل به طرح و برنامه ریزی کمیسیون موافقت کردند.

زمانی که CA سرمایه گذاری آمد قبل از اینکه این شهر را منطقه بندی و برنامه ریزی کمیته تجدید نظر در پنجشنبه کلاه در دست آن بسیار متفاوت به دنبال ساختمان. به جای یک غول doughnut ما تا به حال مرتب کردن بر اساس یک “عقب مانده S” با دو حیاط برش به ساختار و پایین لایه پشت بام به آن را در ترکیب با ساختمان های اطراف.

دور اما دقیقا مشابه بود.

که به معنای عضو شورای شهر لیزا گودمن تا به حال چند سوال. این بود که بعد از همه “همان جعبه” را به عنوان او آن قرار داده است.

“شما در حال حاضر کارکنان و برنامه ریزی کمیسیون می گویند که بسیار نامناسب است… و شما به من گفتن اگر شما نمی توانید آن را تایید هیچ پروژه ؟” او گفت:. “است که بسیار آسان تصمیم برای من. آن را ممکن است برای هر کس دیگری.”

رئیس شورای شهر لیزا بندر بستری او “پرسش های مشابه شاید در نظر گرفته شده بود و به تعبیر متفاوت است.” (گودمن خیلی بی پرده است.) او افزود که در سطح خیابان های جدید طراحی ساختمان قطعا تا به حال احساس های مختلف اما می خواهم وجود دارد که به برخی از زیبا “دلایل قانع کننده” به چشم پوشی از یک دور که در حال حاضر تبدیل شده است.

CA سرمایه گذاری’ سخنگویان یک مورد که چرا شهر باید به آنها اجازه رفتن به جلو و امیدوار کننده ساختمان های جدید خواهد بود پایدار با به روز رسانی پناهگاه اتوبوس و امکانات جدید مانند قفسه های دوچرخه و مسیرهای عمومی و هنر است. آنها می تواند از بین بردن مزاحم drive-thru شده است که یک خار در شهر جانبی برای سال. آنها توضیح داد که اگر آنها کاهش می یابد تا آنجا که درخواست های ساختمان دیگر نمی خواهد از لحاظ اقتصادی قابل دوام برای آنها و آنها می خواهم که به جای دیگر بروید.

این کمیته هنوز هم رد درخواست تجدید نظر. این بدان معناست که این پروژه نمی توان اتمام این مدت زمان برای یک سال تمام, مگر اینکه آن را “قابل ملاحظه ای متفاوت”—یعنی عمده کاهش در مساحت. آن را هنوز هم رفتن به جلو به شورای شهر برای تصمیم گیری نهایی به عنوان است.

این Dinkytown مک دونالد خوبی توسعه شده است به موضوع گرم بحث های عمومی و خصوصی شهری یکی است. برخی از ساکنان استدلال در مورد نامناسب بودن ساختمان را اندازه برای محله—نه عمده آن بسیار اما ارتفاع آن. آنها استدلال می کنند آن را با قرار دادن ساختمان از شخصیت با بقیه Dinkytown و لکه منطقه را “منحصر به فرد, نوستالژی های مربوط به نام تجاری.”

محله ساکن Cordelia Pierson, تقویت, توسط چند تن از حامیان مردم نیز اقدام به تجدید نظر توسعه اضافه شده حداکثر ارتفاع مجوز در پنجشنبه محدود آنها را به شش طبقه یا کمتر. کمیته تبدیل شده او را بیش از حد.

در ضمن دیگر دلالان استدلال کرد که این شهر که قرار بود از طریق یک شایع بحران مسکن و یک برج بیشتر و متراکم تر مسکن بود که دقیقا چه مینیاپولیس’ 2040 برنامه تماس ها برای.

کسانی که واقعا عاشق مک دونالد خود نیاز به نگرانی نیست. در اوایل توسعه دهندگان ارائه به بازگشت رستوران ساختمان فضای تجاری پس از ساخت و ساز به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de