مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger مراحل پایین در تعجب اعلام

نیویورک — مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger که هدایت این شرکت را جذب ستارگان پیکسار مارول و فاکس سرگرمی کسب و کار و راه اندازی یک Netflix چلنجر پله بلافاصله این شرکت گفت: در انتشار سه شنبه.

والت دیزنی Co. نام خود را به عنوان جایگزینی باب Chapek اخیرا رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات کسب و کار.

“آیا نمی بینید این آینده — Wowza ایم” LightShed رسانه های تحلیلگر غنی گرینفیلد.

Iger باقی خواهد ماند رئیس اجرایی از طریق پایان قرارداد خود را در دسامبر. 31, 2021. علاوه بر این منجر به هیئت مدیره Iger گفت: او را به صرف زمان بیشتر در دیزنی تلاش خلاق از جمله ESPN شبکه ورزش که به تازگی به دست آورد استودیو فاکس و Hulu و دیزنی به علاوه جریان خدمات. او گفت که او نمی تواند انجام دهد که در حالی که در حال اجرا دیزنی در یک روز به صورت روز.

“آن بود و نه شتاب به هر دلیلی خاص که دیگر از من احساس نیاز شد و در حال حاضر به این تغییر” Iger گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران و تحلیلگران.

Iger های اخیر کودتای سازماندهی یک $71 میلیارد دلار کسب فاکس سرگرمی دارایی در مارس و راه اندازی دیزنی به علاوه جریان خدمات در ماه نوامبر. این سرویس به دست آورد و نزدیک به 29 میلیون مشترکان پرداخت می شود در کمتر از سه ماه. در یک بیانیه Iger گفت: آن را به “زمان مناسب” برای انتقال.

محوری گروه تحقیقاتی تحلیلگر جفری Wlodarczak گفت Iger بود ضمنی او می ماند تا زمانی که قرارداد خود را در سال 2021 به پایان رسید.

“از سوی دیگر آنها فقط با موفقیت بسته روباه مقابله و تا به حال بدون شک موفق اندازی دیزنی به علاوه تا شاید او احساس زودتر بهتر بود به دست کردن کمر,” او گفت:.

کالین Gillis مدیر تحقیقات در چتهم جاده همکاران گفت: انتخاب Chapek جامد به نظر می رسد چرا که پارک ها را بدست آورد تا به حال موفقیت است.

Chapek گفت که در حالی که او منجر نشده است شبکه های تلویزیونی و یا جریان خدمات خود را در زمینه مصرف گرا کسب و کار باید به کمک. Chapek و Iger هر دو تاکید کرد که دیزنی همچنان به دنبال جهت آن در حال حاضر است.

دیزنی است که در مواجهه با چالش های آن, رسانه های سنتی کسب و کار به عنوان طناب برش میدارد. خود را در جریان خدمات آن نیاز به چشم پوشی از پول در صدور مجوز درآمد اگر چه این شرکت شرط بندی است که پول از اشتراک در نهایت موجب خواهد شد تا برای که.

در کوتاه مدت دیزنی پارک در هنگ کنگ و شانگهای چین باقی می ماند بسته به دلیل شیوع کروناویروس. در یک CNBC مصاحبه Chapek گفت: شیوع ویروس ممکن است یک “دست انداز در جاده” اما او گفت که این شرکت می تواند آب و هوا را. “میل برای نام تجاری را راه outlast هر کوتاه مدت بر روی صفحه رادار ما از coronavirus” Chapek گفت.

Iger گفت CNBC او تا به حال هیچ برنامه ای برای ماندن با دیزنی فراتر از سال آینده.

Iger انتصاب به عنوان مدیر عامل در سال 2005 بوده است همراه با جنجال و اعتراض از دولت جمهوری سهامداران Roy E. دیزنی و استنلی طلا. اما او آمده است دیده می شود به عنوان یک طلایی-پسر بالای اجرایی و حتی کسی که می تواند اجرا برای رئيس جمهور.

Iger گفت وگ در سال 2018 است که او آغاز شده بود به طور جدی بررسی یک اجرا برای رئيس جمهور به خاطر او است “وحشت در دولت از سیاست در آمریکا, امروز”, اما روباه مقابله متوقف کردن برنامه های خود. اپرا وینفری گفت وگ که او “واقعا تحت فشار قرار دادند و او را اجرا کنند.”

Iger سابق هواشناس پیوست ABC در سال 1974 22 سال قبل از دیزنی خریداری شده از شبکه.

در ABC Iger توسعه از جمله برنامه های موفق به عنوان “بهبود صفحه اصلی” “The Drew Carey Show” و “america’s Funniest Home Videos” و ابزاری در راه اندازی مسابقه نشان می دهد “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.” او همچنین با انتقاد به لغو خوبی در نظر گرفته اما گران قیمت را نشان می دهد مانند “Twin Peaks” و “thirtysomething.”

قبل از روباه معامله Iger سازی دیزنی از طریق خرید موفق از Lucasfilms, Marvel, Pixar و مارک های دیگر که بزرگ شد, moneymakers برای دیزنی.

پس Iger شد مدیر عامل شرکت دیزنی قیمت سهام به پنج برابر افزایش یافته است. سهام آن کاهش بیش از 2 درصد در گسترش تجارت پس از اعلام.

Iger, 69 بود دوم بالاترین پرداخت می شود مدیر عامل شرکت در سال 2018 به عنوان محاسبه شده توسط آسوشیتد پرس و Equilar های اجرایی اطلاعات شرکت. او به دست آورده $65.6 میلیون. بالا بگير بود را کشف David Zaslav که به دست آورده $129.5 میلیون.

سوزان آرنولد مستقل منجر مدیر دیزنی هیئت مدیره گفت: برنامه ریزی جانشینی بوده است مداوم برای چندین سال.

Chapek, 60, فقط هفتمین مدیر در تاریخ دیزنی. Chapek شد سر از پارک تجارب و محصولات بخش پس از آن ایجاد شد و در سال 2018 است. او قبلا رئیس پارک ها و تفرجگاه و قبل از آن رئيس جمهور از مصرف کننده محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de