متخصص DNA شهادت در دبورا Dalzell ساراسوتا قتل محاکمه

لوقا فلمینگ است که متهم به قتل زن 47 ساله در خانه اش در سال 1999. یک متخصص DNA شهادت است که بسیار بعید است که DNA موجود در صحنه نبود فلمینگ است.

ساراسوتا – 2 روز محاکمه 39 ساله لوقا فلمینگ است که به اتهام قتل عمد و تجاوز جنسی با یک سلاح همچنان ادامه دارد روز شنبه به پایان رسید بدون یک شاهد که به نام دفاع.

بسته شدن اظهارات انتظار می رود به جای صبح روز پنجشنبه و پس از آن مورد خواهد شد به هیئت منصفه.

دادستان متعدد به نام شاهدان روز شنبه به شهادت در مورد چگونه DNA جمع آوری شد و چگونه آن را مربوط به فلمینگ.

فلمینگ است که متهم به تجاوز و قتل زن 47 ساله دبورا Dalzell در تاریخ 29 مارس سال 1999 در خانه اش در مستعمره مراتع زیربخش — در زمان بی ثمر کول د ساس جامعه در دست ساخت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

یک تحقیق دریافتند که حداقل یک نفر به دست آورد ورود به Dalzell خانه ایستاده در یک استخر پمپ منظمی برش یک پنجره روی صفحه نمایش و بالا رفتن از یک دیوار پا به وارد منطقه است که آیا یک خارجی ورودی. مزاحم پیدا Dalzell در اتاق خواب خود را که در آن صحنه جرم کارشناسان می گویند او به طرز وحشیانه ای کتک دهان با جوراب و تجاوز جنسی.

Dalzell بدن پیدا شد برهنه سامانه در بیش از استاد وان حمام با سر او را زیر آب فرو رفته.

DNA, همچنین شناخته شده به عنوان اسید دئوکسی ریبونوکلئیک در فرم مایع منی باقی مانده بود توسط قاتل و وارد ترکیب DNA شاخص سیستم اما هیچ مظنون شدند و تا کنون یافت. مواد ژنتیکی گرفته شده از هسته خون, مایع منی, پوست, مخاط و دیگر مایعات بدن برای هر فرد متفاوت است.

تنها دوقلوهای می توانید مطابق با پروفایل DNA.

دادستان سوال سه شاهد دو صحنه جرم و تکنسین های متخصص DNA — که آزمایش بدن و خون و پوست و سلول ها و مایعات بدن گرفته از قربانی را قربانی بدن و فلمینگ.

تعدادی از Dalzell دوستان و همکاران در صحنه نمونه های ارائه شده اما نمی شد یک مسابقه است.

آدریان دیوار, صحنه جرم, تحلیلگر ساراسوتا کانتی کلانتر, گفت, یک تجاوز جنسی کیت ارسال شده بود به عنوان مدرک در سال 1999 و آخرین پیشرفتهای علمی در سال 2016 به دلیل پیشرفت در آزمایش ژنتیک.

فلمینگ در ارتباط بود به جرم و جنایت با روند حذف.

دادستان به نام صحنه جرم تحلیلگران و دو DNA کارشناسان به توضیح آنچه DNA است و چگونه می توان آن را مورد استفاده برای شناسایی و محدود کردن یک لیست مظنونین. گفتند DNA است که گذشت کردن از پدر و مادر — نیمی از مادر و نیمی از پدر.

شواهد نشان می دهد که کسی در Flemings ” مرد خط درگیر در جرم و جنایت ،

DNA در آزمایشگاه بین المللی معتبر آزمایشگاهی که انجام تجزیه و تحلیل DNA برای سازمان های اجرای قانون دولت و وکلای انجام تجزیه و تحلیل. لوقا فلمینگ برادر جسی رد شد چرا که او یک جانی و DNA خود را در ترکیب DNA شاخص سیستم که آهنگ تمام felons, در زمان قتل.

دیگر ممکن است گمان Kieran Fleming شد تنها 2 در زمان قتل است.

کارآگاهان ساخته شده است یک درخت خانواده با بیش از 800 شعبه از داوطلب نمونه و یک geneological پایگاه داده است که مرتبط با فلمینگ به قتل Dalzell. DNA در آزمایشگاه بین المللی ارائه دو گزارش بر شواهد در مارس 20 و 30 ژوئن 1999.

آلیشیا Cardenas از DNA در آزمایشگاه های بین المللی گفت: فلمینگ بود: “یکی در sextillion مسابقه” توضیح داد که شانس فلمینگ داشتن یک انیمه جایی در جهان نادر است.

“با تقریبی جمعیت جهان که 7 میلیارد آن است که 850 میلیارد جمعیت جهان” Cardenas گفت: از شانس تکراری DNA رشته.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

فلمینگ بود شارژ با باتری داخلی در سال 2002 اما او باید برای ارسال نمونه DNA. آن زمان کارآگاه نزدیک به دو دهه برای به دست آوردن یک نمونه از او است که می تواند پیوند او را به جرم و جنایت.

او به تازگی به تنهایی زندگی می کردند در شهرستان Pinellas.

تازه ترین تجزیه و تحلیل کامل شد توسط DNA در آزمایشگاه های بین المللی در سال 2018 است.

DNA کارشناسان که شهادت روز شنبه گفت که آنها نمی توانند تعیین منبع مواد ژنتیکی بر روی یک آیتم و یا چه مدت از آن شده است در مورد.

مارس Pacheco یک FDLE زیست شناس در تمپا مرکز عملیات گفت: آنها پردازش تقریبا 6,700 نمونه برای تست DNA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>