واشنگتن — رئیس کمیته ملی حزب دموکرات به نام روز پنج شنبه برای یک “recanvass” از نتایج از روز دوشنبه آیووا حزبی بود که خدشه دار مشکلات فنی و تاخیر.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” رهبر حزب تام پرز در توییتر نوشت. او گفت که او خواستار recanvass به منظور “اطمینان از اعتماد عمومی به این نتیجه است.”

با 97 درصد از حوزه گزارش پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در حال نزدیک گره خورده است.

این ائتلاف هنوز اولین مسابقه در سال 2020 نامزد تقویم ساخته شده اند در حال حاضر پیچیده انتخاب نامزد روند حتی بیشتر پیچیده وادار کردن مقامات دولتی به عذر خواهی و بالا بردن سوال در مورد آیووا سنتی نقطه نخست در چیدن نامزد.

این جلسه بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ مقام رسمی نتایج.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

در موضوع یک برنامه است که در آیووا حزب دموکرات مورد استفاده برای tabulate نتایج مسابقه. برنامه شد نورد در مدت کوتاهی قبل از caucusing آغاز شد و نمی تواند از طریق آزمایش دقیق.

یک خطا در برنامه نویسی به همراه داشت مشکل ساز نتایج دوشنبه. و پشتیبان گیری از خطوط تلفن برای گزارش نتایج این ماجرا بودند با بسیاری قرار داده شده بر روی نگه دارید برای ساعت ها به منظور گزارش نتایج.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در ایران پرز را اعلام و تلاش برای تزریق یک دوز اضافه شده از هرج و مرج است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را بارها و بارها insinuated بدون ارائه مدرکی که دموکراتیک استقرار می خواهد به انکار ساندرز یک پیروزی به هر قیمتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh توییتی که پرز اعلام “ترجمه” به “برنی به نظر می رسد مثل او مصرف سرب و ما نمی توانیم آن را داشته باشند.”

خیلی سیاسی جهان در حال حاضر توجه خود را معطوف به آینده-up, New Hampshire است که دارای اولین انتخابات مقدماتی دموکرات ها در’ 2020 نامزدی مبارزه در روز سه شنبه.

هرج و مرج در اطراف گزارش خرابی تضعیف شده است تاثیر آیوا در انتخابات که به طور معمول پاداش برندگان با افزایش شتاب رفتن به بعدی اولیه مسابقات.

این دو در اوایل رهبران جدا شده از 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

مبارزه در نیوهمشایر ساندرز در روز پنج شنبه به نام آیووا حزب دموکرات را مدیریت قفقاز یک “پیچ تا” آن “شده است بسیار ناعادلانه” به ” همه نامزدها و حامیان آنها.”

هر دو Buttigieg و ساندرز اعلام کرده اند ، آسوشیتد پرس است با نام در این مسابقه است.

به روز شده در نتایج منتشر چهارشنبه نشان داد ماساچوست ایالت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq انتهایی.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de