دکتر که تشخیص داده گاو دریایی شهرستان coronavirus مورد قرنطینه

دکتر, بیمارستان, اولین بیانیه عمومی در مورد کوروناویروس پاسخ.

ساراسوتا — ساراسوتا دکتر که تشخیص داده شده از یک گاو دریایی شهرستان ساکن با کروناویروس قرنطینه خود او پس از ملاقات با بیمار با توجه به ساراسوتا بیمارستان یادبود.

دکتر مانوئل Gordillo, یک متخصص بیماری های عفونی در بیماری های عفونی همکاران در ساراسوتا است خانه را ترک کرد از روز پنج شنبه زمانی که دکتر بیمارستان نام او را به مشورت با آنها در مورد یک فرد مشکوک به داشتن رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که 90,870 نفر در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

دکتر Gordillo, از طریق یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

نامه ای در بیمارستان سربرگ بود و کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی یکشنبه, هشدار به بیماران و کارکنان بیمارستان بستری فردی که “presumptively مثبت” برای کوروناویروس. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تایید این گزارش اما این بیمارستان گفت: در آن زمان آن را نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات اضافی در.

دکتر, بیمارستان بلافاصله فعال تمام پروتکل ها برای دست زدن به کروناویروس موارد از جمله “فوری انزوا” این نامه نشان داد.

“همه به طور بالقوه در معرض کارکنان و ارائه دهندگان شناسایی شده اند و بیمارستان در برقراری ارتباط با آنها را برای پاسخ به سوالات خود و ارائه اطلاعات بیشتر” در این نامه به عنوان خوانده شده.

مونیکا Yadav سخنگوی, دکتر, بیمارستان ساراسوتا, خطاب این نامه روز شنبه گفت که این بیمارستان در نظر گرفته شده بیمار و کارکنان در نیاز اول. او با اشاره به این که مراقبت های بهداشتی فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی نگه داشته و آنها را از بحث مراقبت از بیمار است.

دکتر بیمارستان نیز عرضه شده در اولین بیانیه عمومی چهارشنبه.

مدیر عامل شرکت رابرت مید گفت: این بیمارستان درمان بیماری های عفونی روزمره و تقویت پیشگیری از عفونت پروتکل و همچنین coronavirus است که همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 دستورالعمل ها.

در فوریه. 28 بیمارستان گفت: این مرکز برای کنترل بیماری خود را تغییر راهنمایی در مورد کوروناویروس — معیار برای افراد تحت بررسی — که منجر به بستری و در حال آزمایش است.

تاسیس coronavirus طرح قرار گرفت و به اثر مید گفت.

دولت lab بازگشت “presumptive مثبت” در فوریه. 29 و بیمارستان اطلاع افرادی که ممکن است در تماس با بیمار و قرار دادن کارکنان در مرخصی مطابق با قوانین ارائه شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت.

“به همان اندازه مهم است ما شفاف به اطلاع همه بیماران و کارکنان از طریق اسناد نوشته شده در مورد حضور یک بیمار با COVID-19 و در فراوانی از توجه ما به حالت تعلیق در روش انتخابی” مید اعلام کرد. “CDC مطلع بیمارستان از تایید مثبت آزمون در روز شنبه, مارس 2nd.”

دکتر, بیمارستان از سر گرفته است و همه روش انتخابی و پذیرش بیماران جدید به بیمارستان و اورژانس در اتاق باز است و مید در بیانیه ای گفت:.

“ما علاج تمیز کردن کل بیمارستان به طور مداوم با استفاده از ضد میکروبی و ضد عفونی کننده در هر سطح در بیمارستان هر دو بالينی و فضاهای عمومی” مید نوشت. “ما همچنان به همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و CDC به اطمینان حاصل شود که ما در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب از طرف ما بيماران و مراقبان و جامعه.”

همه بیماران و بازدید کنندگان در بیمارستان جمعه شد و مورد استقبال کارکنان در ورودی که پرسید اگر آنها به تازگی در خارج از کشور ماهیت خود و اینکه آیا آنها برگزاری نمایشگاه علائم تنفسی.

ماسک بافت ها و ضد عفونی کننده دست قرار بود داخل راهرو همراه با اطلاعات در مورد کوروناویروس و آنفلوانزا یک بیماری شایع در این زمان از سال است.

شده اند وجود دارد 64 مورد از کروناویروس در آمریکا — دو تایید موارد گزارش شده در فلوریدا یک مرد گاو دریایی شهرستان است که در دهه 60 و یک زن از Hillsborough County, که در 20s خود را.

نتایج یک سوم presumptively مورد مثبت — یک زن زندگی می کند که با, Hillsborough, زنی که به تازگی از سفر از ایتالیا — در انتظار تایید.

معلوم نیست چگونه این گاو دریایی شهرستان مرد قراردادی به این بیماری است.

کیم وحشی, روابط عمومی, مدیر برای ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی می گوید: Gordillo خواسته شده است به بیرون رفتن در ملاء عام, اما همچنان در تماس با بیمارستان است.

“او کار در خانه سخت به پوشش ما پایگاه و راهنمای ما” Savage گفت. “او 15 نفر در عمل خود را که نیز به متخصصان بیماری های عفونی. او می تواند مکان وجود نداشت و اگر هم مردم در اطراف. او یک زن است که ماندن با بستگان و آوردن او به مواد غذایی است.”

Gordillo شرکت در بيمارستان جلسات با استفاده از ویدئو کنفرانس برنامه را بر روی تلفن خود را.

“او به طور کامل متصل به بیمارستان سوابق پزشکی الکترونیکی و صرفه جویی در گفت. “او بررسی موارد و عمل خود را پوشش مراقبت از بیمار نیاز دارد. آنها که به هر حال.”

Gordillo فراهم می کند و در بیمار و بیمار مشاوره بیماری های عفونی همکاران.

SMH است در انتظار نتیجه حداقل یک دوجین از بیماران که در حال آزمایش برای coronavirus. آنها انتظار دارند برخی از نتایج بعد از ظهر چهارشنبه Savage گفت. بیمارستان در حال بررسی پاسخ قصد دارد در مورد آنها “presumptive مثبت.”

محلی امکانات مراقبت از بهداشت توصیه کرده اند که بیماران در صورتی که شدید علائم تنفسی به تماس با بیمارستان و مراقبت های فوری و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی قبل از آمدن به درمانگاه یا اتاق اورژانس. اگر آنها با داشتن متوسط علائم یک دکتر بپرسید آنها را به ماندن در خانه خود را متوسط و گزارش اگر آنها بدتر شدن علائم.

Coronavirus علائم به طور معمول سه تا پنج روز Savage گفت.

“اگر آنها در معرض خطر بالاتر به هر دلیلی آنها آسم یا ریوی مواضع آنها ممکن است خواسته شود برای آمدن و دیدن یک پزشک” وحشی می گوید. “افرادی که به طور معمول در یک قرنطینه آن هیچ تفاوتی ندارد اگر آنها در خانه با یک بد آنفولانزا. را استامينوفن و نوشیدن مقدار زیادی آب است.”

بیماران با علائم متوسط با خیال راحت می توانید در خانه بماند و مانیتور خود را.

فلوریدا, وزارت بهداشت, وب سایت نشان می دهد که وجود دارد هیچ مورد جدید از coronavirus در سطح ایالت. 16 وجود دارد در انتظار نتایج آزمون 24 منفی نتایج آزمون و 247 نفر تحت مراقبت بهداشت عمومی نظارت است.

این ویروس مبتلا 82 کشور با بیشترین موارد در چین (80,304) جمهوری کره (4,812) ایتالیا (2,036 فتح کرد گرفته شد) و ایران (523). چین تا به حال 2,946, مرگ و میر, در حالی که نه نفر فوت کرده اند در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>