پزشکان شروع به دادن دور دوم از عکس به داوطلبان در سیاتل COVID-19 آزمایش واکسن

سیاتل داوطلبان که عکس در اولین دادگاه ممکن است coronavirus واکسن در حال حاضر در حال گرفتن شات دوم — یک شاخص اولیه دادگاه در حال پیشرفت است.

در حالی که پزشکان در Kaiser Permanente را واکسن درمان و ارزیابی واحد در سیاتل نمی دانم نتایج اولین دور از آزمون های این واقعیت است که آن را ادامه داده است و دور دوم از تزریق در حال حاضر داده بودن خوب است, اخبار گفت لیزا جکسون که منجر مطالعه است.

“محاکمه نشده است متوقف شده است. ما می دانیم که از مطالعه این پروتکل که اگر عوارض جانبی تا به حال اتفاق افتاده است که پروتکل مورد نیاز خواهد بود که” او گفت:. “بنابراین ما فرض آن چیزهایی نیست اتفاق افتاده است.”

داوطلبان در حال بدست گرفتن بخشی در اولین تحقیقاتی مطالعه واکسن برای مبارزه با کروناویروس. مطالعه راه اندازی شده در مارس 16.

این واکسن به نام mRNA-1273 بود توسعه یافته توسط دانشمندان در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و در کمبریج، -بر اساس شرکت بیوتکنولوژی مدرن, Inc..

آن داده شده است در دو دوز به دلیل SARS-CoV-2 ویروس که باعث COVID-19, جدید است و هیچ کس تا به حال شده است در معرض آن قبل از آن به نظر می رسد در ماه دسامبر گفت: جکسون.

انسان یک “خالص” مردم وقتی که می آید به ویروس. ضربه اول “پرایمر به تنظیم سیستم ایمنی بدن به آن در نگاه اول به ویروس” جکسون گفت.

شات دوم اداره 28 روز بعد ایجاد شده است که حفاظت بنابراین بدن می تواند با سرعت بیشتری تولید آنتی بادی آن است که اگر بعد از در معرض ویروس.

پس از اولین مجموعه از داوطلبان ثبت نام در سیاتل محاکمه شد و گسترش یافت و در مارس 27 شامل داوطلبان در دانشگاه اموری در آتلانتا ، اولیه گروه شامل 28 در سیاتل و 17 در اموری.

داوطلبان خواهد بود پس از 13 ماه به اطمینان حاصل شود آنها هیچ عوارض جانبی یا سایر واکنش ها نسبت به واکسن.

تجربی مدرن واکسن با استفاده از messenger RNA به سلولهای خود بدن را برای تولید یک پروتئین موجود در “خوشه” در سطح SARS-CoV-2 ویروس با استفاده از آن برای آلوده کردن سلول های انسان است.

امید است که بدن را در پاسخ به کسانی که پروتئین با نصب یک پاسخ ایمنی قوی به ویروس.

موسسه ملی بهداشت است که در حال حاضر در حال گسترش آزمایشی شامل 60 بزرگسالان بیش از سن 56 Jackson گفت. برخی از تست خواهد شد در سیاتل برخی در آتلانتا در برخی از در موسسات ملی بهداشت در بتسدا در مریلند.

آزمون بخشی از فاز اول دادگاه ممکن است واکسن. هدف این است که برای تست ایمنی انواع دوز و اینکه آیا این دوز تولید یک پاسخ ایمنی است.

مرحله اول آزمایشات مطالعه نمی کند که آیا واکسن های موثر در جلوگیری از COVID-19 عفونت است. که می آید در فاز دوم است.

هیچ واکسن یا درمان است که هنوز تایید شده برای COVID-19. این مدرن واکسن برای اولین بار از بیش از 70 کاندیدای واکسن در حال حاضر در حال آزمایش در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

از نظر درمان تا کنون بیشتر امیدوار کننده — اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده به عنوان آن را در مرحله تست — ممکن است Remdesivir یک داروی ضد ویروسی از Gilead Sciences. به بیرون درز داده ها از آزمون در دانشگاه شیکاگو به نظر می رسد نشان می دهد این ممکن است کمک به کسانی که آلوده می شوند. این شرکت هشدار داد که تا زمانی که همه اطلاعات analysized آن غیر ممکن است به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری از محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de