مستند coronavirus: دیدن داخل یک بیمارستان فلوریدا در خط مقدم

در خط مقدم از CORONAVIRUS

خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

در جنگ علیه coronavirus پزشکان و پرستاران انجام نبرد نه تنها در برابر ویروس اما خود خستگی. ما داخل یک جنوب غربی فلوریدا بیمارستان به سند این پزشکی قهرمانان که در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای صرفه جویی در زندگی می کند.

بالا: پرستار ثبت شده رابرت کانزاس مراقبت COVID-19 بیمار در بخش مراقبت ويژه در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida. “ما در حال صرفه جویی در همه ما می توانیم” کانزاس گفت.

بالا: پس از آرامش یک زن او swabbed برای COVID-19, تست, ثبت, پرستار, جینا Puckett طول می کشد یک لحظه استراحت قبل از از سرگیری آزمایش در یک سایت تلفن همراه در کیپ مرجان, فلوریدا. “او ترس و ضعف” Puckett گفت: از او تست شده است. “او فقط نیاز به کسی برای گوش دادن.”

بالاتر از: نظارت بر تجهیزات کابل از خارج از COVID-19 اتاق بیمار در حال تحت فشار قرار دادند در زیر درب به پرستار ثبت شده Aubry قرار گرفتن در واحد مراقبت های ویژه در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida. این انجام شده است به منظور کاهش تعداد دفعاتی که یک بیمار درب باز می شود و کمک می کند تا جلوگیری از آلودگی متقاطع.

بالاتر از: دستیار پزشک آلیسون Ridgway بار خوانده شده COVID-19 بیمار X-ray در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida.

بالا: پیش از ارائه دهنده Brittiany گرت گوش مشتاقانه به یک همکار سوال در مورد یک COVID-19 نمونه تست در یک سایت تلفن همراه در فورت مایرز, Florida. تعداد فزاینده ای از مردم در حال آزمایش نیاز به پرستاران را به توجه شدید به جزئیات پرداخت که جمع آوری و حمل و نقل نمونه تست.

بالا: یک بیمار با COVID-19 علائم آمادگی برای پذیرش توسط اورژانس پرستاران در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida.

بالا: پرستار ثبت شده Aubry ساندر مراقبت COVID-19 بیمار در یک اتاق فشار منفی (NPR) در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida. NPRs کمک به جلوگیری از آلودگی متقاطع از یک اتاق به اتاق. اتاق سیستم تهویه تولید فشار پایین تر از محیط اطراف اجازه می دهد هوا به جریان در اما نیست.

بالا: “بله. من برای شما دعا می کنم,” مایکل چاپلین Schorin می گوید COVID-19 بیمار که درخواست روحانی راحتی در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida. Schorin می گوید او دعا شده است به تازگی مقدار زیادی. “خدا را فراموش نکرده شما” Schorin گفت: بیمار قبل از ترک.

بالا: اورژانس پرستار تریستان Manbevers چک در شکایت از COVID-19 علائم در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida.

بالا: کیسه های حاوی سترون N95 ماسک در انتظار انتخاب کنید تا توسط پرستاران و پزشکان در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی در فورت مایرز, Florida. ماسک را می توان بازیافت دو بار قبل از آنها دور انداخته می شود.

بالا: تریاژ چادر به بررسی پتانسیل COVID-19 بیماران تنظیم شده است تا در خارج لی بیمارستان یادبود در فورت مایرز, Florida. چادر کمک به جلوگیری از گسترش ویروس به اورژانس و بیمارستان اصلی.

بالاتر از: دکتر کارن کالکینز و کتی ریچاردز-Bessshare به COVID-19 تست به روز رسانی در یک کنفرانس تلفنی در موبایل, تست, راه اندازی سایت در یک پارک در کیپ مرجان, فلوریدا.

بالاتر از: دستیار پزشکی کارن Spradlin و پرستار ثبت شده کریس آبی ورودی COVID-19 تست داده ها در تلفن همراه, تست سایت در کیپ مرجان, فلوریدا.

(توجه داشته باشید: برخی از تصاویر ویرایش شده به حذف اطلاعات بیمار)

“ما در حال صرفه جویی در همه ما می توانیم”

به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جنوب غربی فلوریدا بنابراین آیا شجاعت از پرستاران و پزشکان و کارکنان در لی سلامت منطقه بزرگترین سیستم بهداشت و درمان.

آنها در حال مبارزه برای زندگی عزیزان و همکاران و دوستان است. رمان coronavirus حملات تنفسی بدون هشدار. آن را مانند باد — نامرئی گسترده و غیرقابل کنترل. آن را ربوده جمع آوری ما ، خانه ما در حال حاضر راحت زندان. اما همه از دست داده است.

پرستاران دقت را سواب در موبایل تست سایت توضیح دهید چه اتفاقی می افتد بعدی و راحتی آن متصلب با ترس. پزشکان مشورت بيماران ترياژ چادر از طریق iPads به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را اجازه می دهد آنها را برای دیدن بیشتر بیماران است. اورژانس و پرستاران و پزشکان بررسی انتقادی بیشتر بیماران با رشد درک درستی از علائم. در میان این همه حمایت از کارکنان روشن راهروها و تحویل آرزو هواکش لوله و دنده محافظ.

مبارزه در COVID مراقبت ويژه شگفت انگیزی آرام است. تنها امیدوار whooshes از هواکش صدا کردن داخل منفی-فشار اتاق. پرستاران نظارت بر اعضای حیاتی و موثر بدن تنظیم مایعات و دوباره با دقت بیماران. در خارج از اتاق آنها به نوبه خود دنده محافظ داخل به خارج و بازگشت به مبارزه است.

این جنگ در حال انجام است. بیش از 15000 مورد تأیید در فلوریدا به تنهایی بیش از 300 مرگ و میر. این هفته از ایالات متحده پیشی گرفته 10,000 مرگ و میر بیش از تعداد نبرد مرگ و میر ناشی از شش جنگ امریکا ترکیب شده است. کسانی که رنج می برند نیاز به آرامش. بیش از حد بسیاری از آنها در حال مرگ و در حال مرگ به تنهایی. اما یک چیز روشن است, ارزش زندگی در حال ذخیره شدن توسط کسانی که در خطر خود را.

چگونه ما از این پروژه

در چادر اورژانس و مراقبت ويژه جنگ در حال وقوع است.

ویژوال روزنامه نگار Kinfay Moroti که عکس جنگ عراق در حال حاضر می یابد خود را در خط مقدم جبهه جنوب غربی فلوریدا مستند پزشکان و پرستاران و همه کسانی که پشتیبانی آنها را به عنوان آنها استقرار همه چیز آنها باید در برابر نامرئی دشمن — رمان coronavirus.

او gowned تا مورد استفاده خود N95 ماسک و صرف چند ساعت در ICU رعایت این تازه کشف شده سربازان به ارائه این لحظات به طور انحصاری به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. آنها پیشنهاد نادر دسترسی نامحدود به یک بیمارستان سیستم نبرد در برابر شانس.

©2020. عکس های Kinfay Moroti/ویژه به ایالات متحده آمریکا امروز.

ویژوال روزنامه نگار Kinfay Moroti یک شریک در جنوب غربی فلوریدا جامعه بنیاد در فورت مایرز, Florida. اتصال با او در 239-476-2080. ایمیل: [email protected] Facebook: Kinfay Moroti. Instagram: @Kinfay.

حمایت از کار مانند این

مهم محلی نگاری مانند این را نمی توان بدون حمایت شما. لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. اشتراک شما خواهد شد کمک به محلی اتاق های خبر در ادامه به پوشش تاثیر coronavirus داشتن در جوامع ما در حالی که همچنین مستند راه ما ساکنان در حال افزایش است به حمایت از یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>