آیا کسی در مینیاپولیس مراقبت از آنچه نورم کلمن فکر می کند در مورد… هر چیزی ؟

اما من هرگز آنها را دریافت نورم کلمن بد است.

پس کلمن خارج شده و برای بیش از یک دهه در اینجا یک روکش برای خوانندگان که ممکن است کاملا آشنا با سابق مینه سوتا, سیاستمدار حرفه ای است. او شهردار سنت پل از 1994-2002 که در طی آن زمان او خودش را نشان داد بود و نه دموکرات او اولین بار بود که اما جمهوری خواه ما مشکوک او در تمام طول. (او را NHL بازگشت به مینه سوتا ما به او است.) پس از یک شکست خورده فرمانداری مبارزات انتخاباتی او تبدیل به یک اصطلاح سناتور ایالات متحده هنگامی که حریف خود را پل Wellstone درگذشت یک هفته قبل از انتخابات. در حال حاضر او یک لابی برای دولت عربستان.

عجیب, موقعیت فعلی خود را است ذکر نشده در بالا و پایین صفحه خود در ژوئن 16 نظر قطعه برای ستریب.

بنابراین کلمن یک فرصت طلب حزب هک و ترجمه برای authoritarians. هنوز هم او بود که دو دوره شهردار سنت پل. بنابراین شاید چیزی در بتن مورد تعامل با سنت پل در اداره پلیس است که او می تواند به ما زمان بحث یک چشم انداز است که به ما کمک خواهد کرد به—lol jk.

ابتدا با تیتر (“پال خواستار قطع بودجه دولت و منحل شهرستان مینیاپولیس سالن رهبری”) کلمن موقعیت است که حزبی با صراحت و فصاحت ساده است: DFL تا به حال کنترل کل شهر مینیاپولیس دولت پس اگر (نمی گویم که مورد اما “اگر”) و خشونت نژادپرستانه پلیس وجود دارد که دموکرات ها مقصر هستند.

بله فعلی و سابق و اعضای شورا و شهرداران شده اند قادر و یا تمایلی به مهار پلیس فرهنگ ساخته شده است که قتل جورج فلوید امکان پذیر است. هیچ کس انکار آن—از جمله مقامات منتخب خود را دارند. اما آن مسائل که انجام سرزنش و برای چه هدف.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به نورم کلمن که فرض بر این است که ما در یک جهان بسیار آشنا برای خوانندگان به طور منظم از پلیس پسند استار تریبیون پلیس/ed صفحه که در آن “پلیس خوب” باید شهرت خود را خراب شده توسط یک یا دو مرتدان و پلیس نمی تواند موفق آنها می توانند تنها شکست خورده توسط درخت سیاستمداران است. که این فانتزی است نامناسبی رد استار تریبیون خود گزارش می رود unaddressed.

کلمن ارائه می دهد هیچ تحلیل و یا حتی اذعان تاریخ روابط بین, شورای, اداره پلیس, شهردار و پلیس اتحادیه. هیچ بحث چرا تلاش در اصلاحات شکست خورده اند به همین دلیل این اداره پلیس ثابت کرده خود را غیر قابل نفوذ به نظم و انضباط. او فقط ساخت یک نقطه به طوری که او می تواند جهش به نقطه B: شما نمی تواند اعتماد این ولگردها برای محافظت از شما در برابر بد پلیس پس چرا باید به شما اعتماد خود را وحشی ایده های در مورد لغو پلیس ؟

در این کار از یک سیاسی عمل: glib, زمخت و ساختار برای تقویت خوانندگان بررسی باورها به جای ارائه یک مفید نقطه ورود به حل مشکلات ما است. اگر من می خواستم به فوق العاده مهربان من تماس بگیرید کلمن نظر قطعه صرفا غیر ضروری. اگر من می خواستم به صداقت, من می خواهم به استفاده از این اصطلاح آن است که هر خالی داستان موجود صرفا به هم بزنید تا اینترنت خشم سزاوار: clickbait.

(پس از همه, من کار در شهرستان صفحات و من می دانم که clickbait زمانی که من آن را ببینید. ما راه بهتری جوک از این هر چند. “سرزنش پلیس اتحادیه هیچ جناس در نظر گرفته شده پلیس از”? پال خواستار قطع بودجه دولت و انحلال از آن جمله است.)

در روزهای اخیر ستریب به اشتراک گذاشته است بسیاری از دیدگاه ها در مینیاپولیس پلیس برخی نه به عنوان به طور کامل بی فایده و یا در ایمان بد به عنوان کلمن را از نویسندگان با یک چیز مشترک اند—آنها زندگی نمی کنند در مینیاپولیس. نوشتن از شمال Rep. پیت Stauber (R-CD8) ارائه می دهد تا برخی از معمول panaceas برای سوء استفاده پلیس (آموزش بهتر, بیشتر, پاسخگویی, community policing) قبل از بسته شدن با “ماندگار اصلاحات واقعا شروع می شود و در روی میز آشپزخانه با عزیزان ما.” (آه بله اجازه دهید ما برای اولین بار اصلاحات پلیس در قلب ما.) پیتر بوت-سیلور باو از جنگل دریاچه تا به حال برخی از معقول پیشنهادات در مورد چگونه برای محدود کردن پلیس تماس در شرایط اضطراری در حالی که نیو برایتن خواننده John A. Mattsen صرفا scatted نگرانی خود را در سراسر صفحه در یک “فقط به نام askin سوالات” ،

در واقع این نویسندگان تا به حال چیز دیگری مشترک علاوه بر این نیست که در شهر زندگی می کنند که آنها بسیاری از نظرات در مورد: آنها همه سابق افسران پلیس. بنابراین شاید آنچه مورد نیاز است برای استار تریبیون نظر صفحه به اتاق را نه فقط برای دیدگاه بیشتر مینیاپولیس ساکنان اما بیشتر ای اداره مینیاپولیس ساکنان? شاید حتی آنهایی که سیاه و سفید?

(اکثر bizarrely از همه ستریب تجدید چاپ یک سرمقاله از شیکاگو تریبیون مورد نیاز برای شیکاگو به یک اداره پلیس. آیا ما به اندازه کافی از مشکلات خود ما برای مقابله با?)

مینیاپولیس است که مملو از ایده های در مورد چگونه به reimagine امنیت عمومی این روزها از گروه هایی که در حال مطالعه این مسائل و در حال توسعه یک پاسخ برای سال گروه در حال ظهور از جوامع که از رنج و آزار و سوء استفاده پلیس. زمانی که سازمان هایی مانند اصلاح بلوک و سند چشم انداز جمعی می تواند جمع آوری اکثریت مینیاپولیس شورای شهر به تعهد به ایجاد تغییرات این دیگر حاشیه ایده این طرح در مرکز گفتمان سیاسی راست در حال حاضر.

شاید یک روز ستریب هیئت تحریریه را انتخاب کنید به فاش کردن خوانندگان خود را به آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>