‘به نظر نمی رسد به صدمه زدن به پیت Buttigieg’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را برای رای دادن به یک, گی جمهور

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او می خواهم که هیچ تردیدی در رای گیری برای, گی, نامزد ریاست جمهوری – حتی اگر او بعید است به حمایت از همجنس دموکرات در حال اجرا به کار خود در این سال پیت Buttigieg.

“به نظر نمی رسد به صدمه زدن به پیت Buttigieg,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox News شخصیت Geraldo ریورا در طول یک مصاحبه رادیویی در پاسخ به این پرسش که آیا رای دهندگان آمریکایی را در حمایت از یک گی نامزد برای رئیس جمهور.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی که نمی خواهد و نمی تواند در میان آن گروه به صداقت با شما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن لمس بر روی طیف گسترده ای از موضوعات در طول حدود 45 دقیقه مصاحبه از جمله 2020 انتخابات. او ناودان سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که در مواجهه با انتقاد استقبال از “توقف-و-frisk” سیاست هایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این شهر ساکنان سیاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب در دفاع از قانون اجرای سیاست های انتقاد توسط دیگران به عنوان بیش از حد تهاجمی است.

رئیس جمهور در سخنان Buttigieg آمد روز پس از مجری رادیویی محافظه کار Limbaugh گفت: مخاطبان خود را که این کشور “هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور.” مغلوب ساختن پیشی جستن است قبلا مورد بحث Buttigieg گرایش جنسی هر چند او اغلب به شوخی درباره او دشوار است-به-تلفظ نام.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا قرار می گیرد اولین بار در آیووا قفقاز آمد و در دوم در نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه.

ویروسی آیووا ارسال شده که در مدت کوتاهی پس از آیووا نشان داد که تبدیل شده بود در انجمن کارت برای Buttigieg رقیب که او تا به حال هیچ ایده او همجنسگرا است و درخواست کارت خود را به بازگشت.

“آنچه من می خواهم به می دانم این است که من در حال اجرا به رئیس جمهور بیش از حد” Buttigieg گفت: در هفته گذشته در ABC به نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>