DOH-ساراسوتا دارای درایو از طریق COVID-19 تست در انگلوود

آژانس انجام شده 110 رایگان امتحانات; آزمون دیگری است برای برنامه ریزی ژوئیه 1.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

وزارت بهداشت ساراسوتا انجام شده 110 رایگان COVID-19 آزمون صبح روز پنجشنبه در انگلوود ورزشی پیچیده است.

آینده جامعه از طریق درایو تست سایت برنامه ریزی شده است برای چهار شنبه, جولای 1 از ساعت 8 صبح تا ظهر در هران نهر وسط مدرسه 6501 W. قیمت Blvd. در شمال بندر.

تعداد زیادی از مردم تست شده است محدود دوره از آزمون است که در این آزمایشگاه می روند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

وجود 100 تست های موجود برای این بعد تست رویداد. به عنوان تعدادی از آزمایشات محدود است, شما باید یک وقت ملاقات با تماس با DOH-ساراسوتا در 941-861-2883.

ایالت فلوریدا نیز راه اندازی دو رایگان تست سایت در Robert L. Taylor جامعه پیچیده در ساراسوتا و در بازار در دانشگاه مرکز شهر.

بدون رزرو و یا نسخه مورد نیاز برای تست در حالت تست سایت و وجود دارد بدون اقامت و یا علامت مورد نیاز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>