DOJ تیم را بررسی شرایط در coronavirus-گرفتار فدرال زندانها با کمک از بازرس کل

یک وزارت دادگستری تیم شده است بررسی شرایط در coronavirus-گرفتار فدرال زندانها که در آن 16 زندانیان کشته شده در ماه گذشته و به عنوان عفونت از زندانیان و ماموران در ادامه به کوه در سراسر سیستم رسمی عدالت گفت: پنج شنبه.

یک گروه از مشاوران ارشد به دادستان کل ویلیام Barr انجام داده اند فرد در بازرسی از سخت ترین ضربه واحد در لوئیزیانا اوهایو و کارولینای شمالی است. مجازی بازرسی برنامه ریزی شده بود در این مرکز در لامپوک کالیفرنیا که در آن 69 زندانیان و 22 کارکنان آلوده شده اند گفت: این رسمی است که مجاز به اظهار نظر publicly.

بار نیز خواسته است تا عدالت بازرس عمومی, Michael Horowitz, برای کمک به, بررسی راه انداخته شد که در اواخر هفته گذشته.

پایین-امکانات امنیتی در اوکدیل لوئیزیانا است گزارش شش مرگ و میر تا کنون پنج زندانی اختصاص داده شده به الکتون اوهایو زندان فوت کرده اند; شده اند وجود دارد چهار مرگ و میر در واشینگتن کارولینای شمالی و یکی در سن پدرو کالیفرنیا.

حداقل 449 زندانیان و 280 کارکنان آلوده شده اند در سراسر این اداره در سیستم 122 امکانات.

هیچ فوری زمانی که برای نقد و بررسی به پایان می رسد و این مقام گفت که بر باقی مانده اعتماد به نفس در رهبری فعلی در آژانس طولانی مشکل کمبود نیروی انسانی.

مایکل کروجل فعلی مدیر اداره فدرال زندانها منصوب شد Barr فقط دو ماه پیش به عنوان بخشی از ادامه رهبری قبل پس از اوت خودکشی متهم جنسی کاسب جفری اپستاین.

کروجل حرفه ای در زندان های رسمی که در خدمت به عنوان دستیار کارگردان بود بالا به نقطه بالا به موفقیت کاتلین شاهین Sawyer. بر منصوب کرده بود شاهین ساویر به عنوان مدیر در این روز پس از اپستاین مرده پیدا شد در منهتن سلول زندان, باعث دفتر گسترده shakeup از این کشور بزرگترین سیستم زندان.

به عنوان بخشی از بار را بررسی تیم بازرسی ملاقات با محلی مقامات بهداشتی از جوامع اطراف آن در هر یک از مکان های به ارزیابی گسترده تر تاثیر شیوع بیماری.

در اوایل این ماه بر دستور تسریع آزادی زندانیان به خانه حبس در مشکل امکانات در اوکدیل, الکتون و در دنبوری, کانکتیکات, که در آن عفونت شده بود خونتان.

“ما باید به حرکت با اعزام در خانه حبس در زمان مناسب به حرکت آسیب پذیر زندانیان از این موسسات” Barr گفت.

وکلای مدافع برای اوکدیل زندانیان باید شکایت کرد برای آزادی صدها زندانی وجود دارد و این ادعا که دولت منتقل کرده است به اندازه کافی سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>