دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از Coronavirus بحران برای حمله به امنیت اجتماعی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای کاهش حقوق و دستمزد و نرخ مشارکت خفا حمله به امنیت اجتماعی است. حتی اگر این پیشنهاد شد به جای تامین اجتماعی اختصاص داده شده درآمد با کسری بودجه درآمد عمومی پیشنهاد را تضعیف می کند حیاتی این برنامه است.

پیشنهاد اسب تروجان است. به نظر می رسد به عنوان یک هدیه در قالب طبقه متوسط مالیات اما در دراز مدت منجر به نابودی آمریکا کار اساسی امنیت اقتصادی است. در حالی که هدف از این پیشنهاد اظهار داشت: در شرایط استفاده از محرک های مالی را مهم ترین تاثیر را اگر نه قصد خود را به انجام آنچه مخالفان امنیت اجتماعی شده اند قادر به انجام پایان امنیت اجتماعی به عنوان ما آن را می دانم.

قرار هدف کاهش سهم حقوق و دستمزد است به آدرس coronavirus بحران است. کاهش مالیات نمی معنی داری آدرس coronavirus و یا حتی منجر به وحشت بازار. ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که مردم پول نقد به آنها نیاز دارید در حالی که آنها با ابهامات گسترده در سراسر اشتغال و هزینه های دیگر. ما می خواهیم مردم را به ماندن در خانه تا آنجا که مورد نیاز بدون نیاز به نگرانی در مورد پرداخت اجاره و یا هزینه های دیگر. آنچه ما نیاز داریم این است که قوی بهداشت عمومی پاسخ که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاملا شکست را فراهم کند.

در کنار آن حیاتی بهداشت عمومی پاسخ وجود دارد گزینه های بهتر برای محرک اقتصادی. این شامل یک زمان به تدریج ساختار پرداخت مستقیم بازگرداندن و گسترش کار ساخت پرداخت مالیات و یا موجود در حال گسترش به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد و ارائه بیشتر محرک اقتصادی بیشتر هدفمند و عادلانه و محل اداری هیچ باری از دوش کارفرمایان است. تنها دلیل برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بالاتر از آن دیگران است که به تضعیف امنیت اجتماعی است.

برش حقوق و دستمزد میزان سهم یک کمبود محرک. بیشترین سود را به ثروتمندترین آمریکایی ها—از جمله مدیران اجرائی سناتورهای congresspeople و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—که به احتمال زیاد به صرف پول اضافی. دیگر برندگان این کشور بزرگترین شرکت ها و کارفرمایان است. پایین کارگران با دستمزد پایین تر خود بهره مند شوند. علاوه بر آن دولت و کارکنان محلی که شرکت نمی کنند در امنیت اجتماعی خواهد چیزی دریافت کنید.

چه تهمت است پیشنهاد برای کاهش, برای روشن, در حال فدرال قانون سهم بیمه پرداخت. به عنوان نام نشان می دهد این پرداخت هستند به طور کلی مالیات اما سهم بیمه یا در امروز زبان, بیمه حق بیمه. آنها تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بیمه تامین اجتماعی و مزایای مرتبط و هزینه های اداری. امنیت اجتماعی بدون قرض گرفتن قدرت. در نتیجه امنیت اجتماعی نیست و با قانون نمی تواند اضافه کردن حتی یک پنی به کسری. اگر امنیت اجتماعی تا کنون به درآمد کافی برای پوشش هر پنی از این هزینه های آن منافع خواهد پرداخت نمی شود.

اواخر رونالد ریگان رئیس جمهور به روشنی توضیح داده شده در عبارت “امنیت اجتماعی است و هیچ ربطی به کسری بودجه.” این پیشنهاد را تغییر دهید که حداقل به طور موقت اگر امنیت اجتماعی را اختصاص درآمد جایگزین شد با کلی درآمد. (البته با دقت بیشتر این درآمد اختصاصی خواهد بود جایگزین با پول قرض گرفته شده از این صندوق به طور کلی در حال اجرا است unprecedently بزرگ کسری.)

پیشنهاد یا تضعیف امنیت اجتماعی را تامین مالی و یا استخدام عمومی درآمد که هر دو را تنظیم صحنه برای آینده خواست برای کاهش امنیت اجتماعی است. و آن را به احتمال زیاد خواهد بود و نه موقت. هنگامی که برش می تواند مجموعه ای به پایان می رسد مخالفان امنیت اجتماعی بدون شک مشخص انقضای آن به عنوان یک طبقه متوسط مالیات را افزایش دهد.

بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند طبعا که خود کمک های امنیت اجتماعی شده اند به سرقت رفته است. با استفاده از کمک های خود را برای محرک اقتصادی را نشان می دهد که مقامات منتخب خود را در واقع احترام نمی گذارند آتش دیوار بین خود سهم که برگزار شد در اعتماد است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای خود هدف اختصاص داده شده و مالیات آنها پرداخت به دولت فدرال است که برگزار می شود در این صندوق به طور کلی است و می تواند برای هر هدف اساسی که در کنگره انتخاب می کند.

در مارس 8, سخنران, Nancy Pelosi و رهبر اقلیت سنا چاک شومر منتشر عالی لیست از مراحل ما باید برای مبارزه با کروناویروس. طرح خود را شامل پرداخت sick leave, رایگان coronavirus تست و درمان برای همه است. دولت ما باید از تصویب این اقدامات نه تضعیف امنیت اجتماعی با کاهش آن اختصاص داده شده درآمد.

Nancy J. آلتمن نوشتن یک همکار برای اقتصاد برای همه, یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. او 40 سال سابقه در زمینه تامین اجتماعی و حقوق بازنشستگی خصوصی. او رئيس جمهور از تامین اجتماعی کار می کند و صندلی از تقویت امنیت اجتماعی و ائتلاف است. آخرین کتاب او است که حقیقت را در مورد امنیت اجتماعی است. او همچنین نویسنده از جنگ و امنیت اجتماعی و همکاری نویسنده از تامین اجتماعی کار می کند!

این مقاله تهیه شده توسط اقتصاد برای همه, یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>