مه و ژوئن برای رفتن به قله فصل عروسی در PAIKKA سنت پل رویداد فضایی که در آن Donato به عنوان محل برگزاری کارگردان است. PAIKKA بود به طور کامل رزرو شده توسط زوج های مایل تقارن دهه جدید برای سالگرد خود را.

دنتو فقط به عنوان در حال حاضر مشغول کار کردن از خانه, کمک به مشتریان برنامه ریزی مجدد خود را بزرگ روز برای سقوط و یا حتی بعد از آن. داشتن یک شغل در یک برکت و رحمت است. او نوازنده شوهر هنک بود بسیار خوش شانس است. همه خود را نشان می دهد که معلق شده است که باید این خدمات کلیسا او می خواهم بازی برای پول اضافی.

آنها بسیاری از دوستان—فرفره کارگران و هنرمندان و سرور در همان موقعیت و یا بدتر. خود خوراک رسانه های اجتماعی به سرعت پر از دل تنگی.

در تاریخ 20 مارس در بین رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دولت-از-اورژانس اعلام و اقامت او در خانه سفارش Donatos ایجاد کمک های متقابل شبکه و نام آن را به راحتی Googleable “COVID-19 درآمد امداد.” (در مقیاس کوچک تلاش های امدادی نیز فنر برای خدمات محلی میباشد.) در ابتدا آنها دعوت دوستان خود را به طوری آن را با معنی می تواند پول به طور مستقیم به کسانی که در خارج کار می کنند. اما آنها به زودی با غلبه بر صدها درخواست.

وجود دارد بسیاری از والدین تک Donato می گوید. مترجمان آزاد و صاحبان کسب و کار و خود اشتغالی مردم رو به یک rockier جاده به ادعا بیکاری است. افرادی که به طور داوطلبانه ترک شغل خود را به دلیل ضعف سيستم ايمنی اعضای خانواده. مستند نشده افرادی که مالیات پرداخت اما نمی واجد شرایط برای مزایای.

“فقط به ببینید که چگونه به سرعت آن نهفته بسیاری از مردم بسیار نگران کننده می گوید:” Donato.
اینترنت مملو از تقلب از تقلبی درمان به جمع آوری اعانه. بنابراین تمام Donatos انجام دهید این است که جمع آوری اطلاعات در مورد چه مقدار گیرنده می پرسید چقدر اهدا کنندگان باید به, و جفت این دو است. آنها تکمیل معامله از آنجا که معمولا از طریق Venmo.

موزیسین جسیکا منینگ دریافت 100 دلار از طریق صندوق.

از او می خواهم آماده سازی برای انتشار یک آلبوم جدید که همه گیر رخ داد. ناگهان تمام مکان های که در آن او می تواند انجام داده اند نشان می دهد که به ترویج آن بسته شد. این Airbnbs او تمیز برای درآمد دیگر خالی فقط به عنوان به سرعت. او کار آزاد, بازاریابی, زیبایی و سلامتی محصولات از کسب و کارهای کوچک در شرق و غرب سواحل خشک شده بود.

یک ماه بعد او کمی بیشتر کار منینگ می گوید. زیبایی او مشتریان با احتیاط تبلیغات دوباره. بهداشت و درمان کارگران از exurbs در حال حرکت به مترو-منطقه Airbnbs نزدیک به خود بیمارستان. در دراز مدت باقی می ماند مانند است که نیازی به تمیز کردن مکرر اما این چیزی است.

بنابراین منینگ او را فرستاده $100 به پدر او که رفته بودم به نیویورک به مراقبت از مادر خود را در مدت کوتاهی قبل از COVID-19 تعطیل سفر. منینگ مادر بزرگ است پس گذشت اما پدر او هنوز هم سرگردان در نیویورک توسط خود زندگی می کنند از آپارتمان او. به تازگی او را به بیمارستان رفت در مورد عجیب و غریب, سکسکه است که رفت و در روز تست کردم اتفاقا و تایید شد به کوروناویروس. او در حال حاضر در قرنطینه. همه منینگ و مادر خود را می توانید انجام دهید این است که او ارسال پول برای مواد غذایی است.

الکس Hovda یک جوانان مدیر در ناکس کلیسا به $100. پس از همه گیر رسیده, مینه سوتا, خود کلیسا منتقل شده آنلاین به همان اندازه به عنوان آن می تواند در حالی که جامعه خدمات اضطراری محلی مواد غذایی قفسه بسته های مواد غذایی در آن زیرزمین. جامعه اورژانس خدمات مشتریان تا چهار برابر شده در یک ماه.

Hovda همسر یک پرستار نیز مشغول ارائه نوزادان. او می گوید که آنها خوش شانس برای هر دو هنوز هم شغل خود را.

COVID-19 درآمد امداد به تازگی با پیشی گرفتن از $10,000 بیش از 60 معاملات با میانگین اهدای $175. بزرگترین هدیه ای تک بود $750 که تحت پوشش گیرنده اجاره. بیش از 120 نفر است که در مجموع از دست داده و صدها هزار دلار در درآمد هنوز هم منتظر یک اهدا کننده Donato می گوید.

“من فکر می کنم آن را ارزشمند برای مردم داده اند. من فکر می کنم آن را با توجه به آنها بسیاری از شادی است و فقط برخی از اقدام آنها می توانند در حال حاضر,” او می گوید.

“اگر ما می تواند کمک به جامعه ما به منظور بالا بردن $10,000 به گسترش به مردم که حتی به خودی خود کافی است به احساس می کنم مثل ما نیست فقط به انجام هیچ چیز نیست. و ما دیده ایم دوستان ما بود واقعا سخاوتمندانه پس از آن به ما داده چشم انداز در جامعه ما داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de