اگر از سوی دیگر شما در حال انجام فقط جریمه مالی و همچنین کمی دیوانه در مورد وضعیت فعلی امور تصمیم گیری ساخته شده توسط کسانی که مسئول و واقعیت خود را به دوستان و همسایگان در حال تراشیدن با محدود و یا بدون دسترسی به بهداشت و درمان?

بزرگ خلق و خوی. ما احساس می کنیم شما.

وجود دارد چند مکان که در آن است که بررسی می تواند انجام برخی از خوب است. در نظر گرفتن برخی از این علل و اگر شخصی خود را نجات سوختن یک سوراخ در جیب شما.

(کمک به ما را با نام-حذف هر گونه ارزش فرصت ها را در نظرات.)

برنامه ریزی والدین
در مینه سوتا, شما هنوز هم دسترسی به بهداشت و درمان باروری از جمله سقط جنین خدمات در طول مستند. (به عنوان یک قاعده بارداری ناخواسته بد زمان.) اما این که برای عدم ضد سقط جنین فعالان در تلاش برای خاموش درمانگاه پایین استدلال آنها به نحوی کمتر شایسته استفاده از تجهیزات پزشکی و منابع است. اگر شما می خواهید را به این مراکز درمانی یک پا تا ثبت نام خود را بررسی کنید به والدین و یا مستقل درمانگاه خود را انتخاب کنید.

مینه سوتا خانواده های مهاجر صندوق
راه اندازی شد که بلافاصله پس از COVID-19 خاموش کردن این GoFundMe حساب است که به طور خاص نسبت به آن دسته از افراد و خانواده “که مهمترین منابع درآمد آمده از مهاجران واجد شرایط برای دولت و یا مزایای فدرال.” حمایت ائتلاف از مهاجر و گروه های مذهبی این صندوق در حال حاضر مطرح شده نزدیک به 150.000 دلار. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا
این چرخ دنده دادگستری در ادامه به سخت کار کردن همراه حتی در حالی که همه چیز قفل شده است. آن را سخت تر (و نابخردانه) برای شرکت در تظاهرات یا تجمعات اما شما هنوز هم می تواند با کمک مالی به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مینه سوتا. Coronavirus شمار یک تهدید به زندان و زندانیان و یخ بازداشت شدگان پس از به تازگی ACLU شده است فشار محلی کلانترها و مسئولان برای توسعه استراتژی تهاجمی برای محافظت از زندانیان از گسترش بیماری.

وعده های غذایی برای کارکنان بهداشتی درمانی
در حالی که بسیاری از ما در خانه گیر کرده پرستاران و پزشکان و کارکنان بیمارستان ها در خط مقدم از این بیماری خطر زندگی خود را برای امن نگه داشتن ما. اگر شما می خواهید برای کمک به شما می تواند کمک به یکی از چندین خدمات ارسال غذا به این سختکوش Minnesotans: وعده های غذایی برای پزشکان (ایجاد شده توسط دوستان از بازار جهانی, Inc.), خوراک یک پرستار MN (ایجاد شده توسط یک زن و شوهر از Minnesotan مادران) و خوراک مقدم شما خبرا شرط می بندم! جعبه (ایجاد شده توسط به اشتراک گذاری محلی عشق LLC). اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای اهدای اینجا.

خشونت خانگی خدمات و برنامه های
صفحه اصلی نیست یک پناهگاه امن برای همه است. به عنوان اقامت در خانه سفارش میکشد و افزایش تنش مقدار زیادی از مردم در مواجهه با خشونت خانگی در حال رفتن به نیاز به کمک در روز های آینده. در نظر گرفتن وام دست به خشونت رایگان مینه سوتا و یا یکی از خود را محلی خشونت پناهگاه است.

برداشت دوم Heartland
شما همیشه می توانید کمک به این شهرهای دوقلو منطقه بانک مواد غذایی و وعده های غذایی اضطراری هنوز در دسترس است در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر با اقتصاد تحت استرس و کمتر دستمزد می شود ساخته شده در خارج از خانه بسیاری از مردم به آن نیاز دارید بیشتر از همیشه.

آغوش باز مینه سوتا
این سازمان خیریه و ارائه بسته های سالم, پزشکی مشخص شده وعده های غذایی برای افراد مبتلا به زندگی تهدید بیماری. بسیاری از آغوش باز’ مراجعان نیز ضعف سيستم ايمنی آنها را به خصوص در معرض خطر گسترش ویروس.

هر درایو بالا بردن بودجه برای محافظ تجهیزات پزشکی
بسیاری از مینه سوتا سازمان—از جمله برخی از گروه برجسته در جامعه آمریکا—در حال ادغام منابع خود را به مطمئن شوید که کارکنان بهداشتی درمانی ندارد و به مبارزه با کروناویروس آماده نشده است. داشتن ماسک اضافی در دست است و همچنین مفید برای درمانگاه ها که در درمان بیماران دچار نقص ایمنی که می تواند استفاده از برخی از حفاظت در برابر ویروس.

COVID-19 درآمد امداد
تن از فرفره کارگران مترجمان آزاد و صنعت خدمات حرفه ای شده اند ناودان های اقامت-در-خانه و بیمه بیکاری تنها می تواند انجام این کار بسیار برای کمک به پرداخت اجاره بها به خصوص اگر شما ثبت نشده و یا مجبور به ترک کار خود را به مراقبت از یک ضعف سيستم ايمنی عضو خانواده است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به کار مداوم, شما می توانید کمک به دور دادن بخشی از درآمد خود را—از جمله, گفتن, بزرگ, پیر محرک چک از طریق COVID-19 درآمد امداد آغاز شده توسط St. Paul محل مدیر و خانواده اش و یا صرف در یکی از این رستوران صنعت تسکین بودجه.

U. s. خدمات پستی
اداره پست دچار مشکل است مردمی. مانند ممکن است سقوط قریب الوقوع مشکل است. بسیاری از ما در خارج وجود دارد, می خواهند نفرت به دیدن یکی از این کشور قدیمی ترین و قابل اعتماد ترین خدمات پایین کشیدن تا شاید آنها را پرتاب استخوان اگر شما به خودتان پیدا کنید خیط و پیت کردن این روز است. وجود دارد بیش از یک راه هوشمندانه برای رفتن در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net