آیا تماشای “سرایت’ در طول یک بیماری همه گیر! چه چیزی اشتباه است با شما مردم ؟

پس خبری از کروناویروس شکست dowloads از سرایت (اعم از قانونی و غیر قانونی) باید مشخصی که حس می کند در برخی از سطح به دلیل ویروسی انتقال در حال حاضر در ذهن همه است (هر چند نه در همه ریه ها). شما می توانید با خرید این فیلم چند جریان, سیستم عامل, اما آن را تنها در دسترس به صورت رایگان در Cinemax است که شما تقریبا به طور قطع نمی اشتراک به ساخت COVID-19 بهترین کاری که به اتفاق می افتد به چهارمین ردیف کانال فیلم پس شانون پشم ونخ راه راه.

پس شما رو به کمی تلاش برای تماشای سرایت. و شما نباید! نه به این دلیل که این یک فیلم بد, اما به دلیل آن را یک فیلم خوب. اگر شما در همه نگران گسترش coronavirus هر سرفه در اینجا یک پرش را بترساند.

به طور جدی این است که مانند تماشای Trainspotting در حالی که شما در حال تلاش برای ضربه هروئین. مثل تماشای مرده راه رفتن در حالی که وجود واقعی زامبی ضرب و شتم بر روی درب خود را. من نیستم گفت: من تصور من تا به حال یک تب پس از آن و زد به هدف قرار دادن و خرید یک دماسنج اما من دقیقا نمی گفت که. (خبر خوب: من متوسط بود 98.5. خبر بد: این بود آخرین دماسنج.)

“اما سرایت می گیرد در مینه سوتا!” من می شنوید گفت: همه Minnesotanly. و بله به عنوان یک “کار” “روزنامه نگار” به همین دلیل من وحی re-تماشای این فیلم در وهله اول این است که عصاره تمام محلی زاویه من می توانم. در اینجا آنها عبارتند از: یک مرد می گوید: اتوبوس خود را در “دریاچه و Lyndale” در یک نقطه غیر موجود “Mondale مدرسه ابتدایی” است تخلیه و جمعیت مینیاپولیس داده شده است به عنوان 3.3 میلیون تعدادی از آن هرگز در رسیدن به لیزا بندر wildest dreams. (کسی که باید گوگل ما مترو جمعیت هر چند فیلمنامه اسکات برنز که در دره طلایی و فارغ التحصیل از U of M, باید شناخته شده ام بهتر است.) به عنوان فقیر, St. Paul آن را دریافت نمی کند یک ذکر است.

We're gonna need a lot more fourplexes for all those people.

ما میخوایم نیاز به مقدار زیادی بیشتر fourplexes برای تمام کسانی که مردم.

به هر حال سرایت نیست حتی فیلم برداری در اینجا. از آن ساخته شده بود در شیکاگو بنابراین زمانی که آنها راه اندازی پزشکی تخت در “مینیاپولیس Armory” این نیست که ما اسلحه خانه بیش از هر گوئینت پالترو که به عنوان بیمار صفر است مسئول تر و حتی مرگ و میر در اینجا از او به عنوان زندگی واقعی مالک گوک واقعی است آنفولانزا زده Minnesotan.

و آنها ما را نگاه گنگ! (ما همه خشمگین در این مورد در سال 2011.) بازی در نقش Amity شهردار که می خواهد به نگه داشتن مملو از کوسه سواحل باز است برخی از dimwitted Minnesota Department of Health رسمی که whines “این بزرگترین خرید آخر هفته از سال!” و “این است که بیرون آمدن از بودجه خود را و یا ما ؟” هنگامی که کیت وینسلت نشان می دهد تا از مراکز کنترل بیماری ها به ما یاد می دهد rubes برخی از sciencin’. (شاید بدترین بخش از تماشای سرایت در سال 2020 است که آن را به شما دلتنگ برای شایستگی موفق باشید … یا که یا این احمق کلاه که جود می پوشد.)

Look at that fuckin' hat.

نگاهی که fuckin’ کلاه.

من درک می کنم که چگونه “باید انجام برخی ازچیزی که” تئوری آمادگی هل ما در عجیب و غریب, جهت, اما سرایت است راست, در حال حاضر غیرعقلانی-جوراب زنانه ساقه بلند-کردن-در-توالت-کاغذ از فیلم را انتخاب کند. اگر شما می خواهید برای یادگیری در مورد چگونه گسترش ویروس ها و چگونه آنها می تواند شامل خواندن این. غرق خود را در تمام طول فیلم در مورد این موضوع نیست احساسی عاقلانه در این لحظه. به طور جدی فقط به شستن دست های خود را متوقف لمس صورت خود, اقامت در خانه نگه داشتن شش پا از هم جدا و تماشای آواز در باران و یا چیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>