داو قطره 1,500 امتیاز به عنوان قیمت نفت سقوط شوک بازارهای

نیویورک — ترس گریبانگیر بازارهای مالی در سراسر جهان روز شنبه را به عنوان قیمت سهام و بازده اوراق قرضه شیرجه رفتن در نگرانی در مورد اثرات جدید کروناویروس.

خشن ترین قطره از بازار نفت که در آن قیمت ها حفره حفره بیش از 20٪. اما حرکت در سهام و اوراق قرضه بودند تقریبا به نفس. در ایالات متحده شاخص S&P 500 با سقوط 7 درصد در چند دقیقه اول معاملات و زیان آنقدر تیز است که معاملات متوقف شد.

میانگین صنعتی داو جونز از دست 1,582 امتیاز یا 6.1% پس از به طور خلاصه در پایین بودن بیش از 2000. S&P 500 از دست 5.8 درصد و نزدک داد تا 5.5 درصد.

بازارهای سهام اروپا کاهش یافته است بیش از 8 درصد. وزارت خزانه داری بازده careened به پایین ترین سطح خود به عنوان سرمایه گذاران کبوتر به هر چیزی که به نظر می رسد امن حتی اگر آن را می پردازد و نزدیک به هیچ چیز هر روز.

تمام فروش ناشی از ترس از ناشناخته ها. به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان بسیاری از سرمایه گذاران احساس درماندگی در تلاش برای برآورد چقدر آن را به صدمه زدن به اقتصاد و سود شرکت و ساده ترین پاسخ به این قطعیت ممکن است به خارج. در ابتدا پس از گرفتن یک موضع خوش بینانه در ویروس — امیدوار است که آن را محدود باقی می ماند عمدتا در چین و تنها باعث کوتاه مدت اختلال — سرمایه گذاران هستند و تحقق آنها به احتمال زیاد محزون می خوانی آن را دست کم گرفت.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 110,000 در سراسر جهان و ایتالیا روز یکشنبه به دنبال چین سرب در quarantining یک نوار از آن کشور به امید corralling گسترش. که بیشتر موجب ترس به عنوان قرنطينه خواهد دندان قروچه کردن زنجیره تامین برای شرکت های و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر.

جدید کروناویروس در حال حاضر در هر قاره ها به جز قطب جنوب و صدمه زدن به مصرف کننده هزینه های تولید صنعتی و سفر.

S&P 500 دهکدهای از دست داد 17% پس از تنظیم یک رکورد در ماه گذشته. اگر از آن بازدید یک 20 درصد افت آن را به معنای مرگ از آنچه که تبدیل به طولانی ترین در حال اجرا bull بازار سهام ایالات متحده در تاریخ است. دوشنبه واقع نشانه 11th سالگرد بازار ضربه پایین بعد از بحران مالی 2008.

مدار شکن. ی در بازار سهام ایالات متحده است که به معنای به سرعت همه چیز را و به سرمایه گذاران فرصتی برای نفس کشیدن قبل از تجارت ،

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید سقوط برای 0.49%. اوایل هفته گذشته آن را به حال هرگز زیر 1 درصد.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد 10 دلار یا 22 درصد به $35.27 در هر بشکه رسید. معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $8.91 یا 20 درصد به $32.37.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>