داو غرق 8 درصد به فروش کوبیدن بازارهای جهانی عمیق تر

نیویورک — فروش bludgeoning بازارهای مالی در سراسر جهان رو حتی بدتر پنجشنبه اقتصادی درد ناشی از کوروناویروس تر شد به شدت روشن است. نگرانی در حال افزایش است که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد کمک به تضعیف اقتصاد به زودی.

پس از میانگین صنعتی داو جونز بسته در یک بازار فروش برای اولین بار در بیش از یک دهه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر روز چهارشنبه او را به محدود کردن سفر به اروپا به امید حاوی ویروس است. این آخرین آمار به صورت یک صنعت هواپیمایی در حال حاضر توفان وحشت مسافران لغو برنامه و زیان بازار شتاب در سراسر جهان به عنوان تهمت صحبت کرد در حالی که به چند جزئیات در مورد یک محرک بزرگ برنامه است که می تواند کمک کند.

S&P 500 به پایین بود 7 درصد به عنوان 10:15 صبح به وقت شرق پس از معاملات بود به طور موقت متوقف پس از یک شیب افت در چند دقیقه اول معاملات. شاخص تنظیم شده است برای پیوستن به داو در ورود به بازار خرس پس از از دست دادن بیش از 20 درصد از آن رکورد در ماه گذشته و یکی از بزرگترین دوره در وال استریت تاریخ در حال فروپاشی است. داو خاموش بود حدود 1,800 امتیاز و یا نزدیک به 8 درصد.

آسیب شد در سراسر جهان و چشم ظاهر. در میان حرکت بزرگ:

— سهام اروپا سقوط 10% حتی پس از بانک مرکزی اروپا متعهد به خرید اوراق قرضه بیشتر و ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است.

— در آسیا ارزش سهام در تایلند و فیلیپین سقوط کرد به طوری سریع است که معامله شد به طور موقت متوقف شده است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن غرق 4.4 درصد به پایین ترین سطح خود در چهار سال و کره جنوبی را در بازار از دست 3.9%.

— عملکرد وزارت خزانه داری که یکی از اولین بازارهای زنگ خطر را به صدا در اقتصادی خطرات ناشی از این ویروس کاهش یافت و بیشتر در نشانه ای از ترس بیشتر در بازار است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.65% از 0.82% اواخر روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران در حال حاضر به اوراق قرضه خود که پرداخت نزدیک به چیزی در ازای ایمنی.

نه تنها درجه ای از بازار در هفته های اخیر شده است خیره کننده است سرعت آن است. اگر S&P 500 باقی مانده تحت 2,708.92 که به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد از آن خواهد بود که سریعترین است که این شاخص کاهش یافته است از یک رکورد برای بازار خرس پس از جنگ جهانی دوم با توجه به CFRA.

این فقط دو روز پیش که شاخص S&P 500 افزایش یافت و نزدیک به 5% در میان امیدوار است که محرک بزرگ از دولت آمریکا می رسند می تواند به زودی به کمک کوسن اقتصادی ضربه از ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن زمین برای یک کاهش در مالیات حقوق و دستمزد ضربه مقاومت در کاپیتول هیل, اگر چه, و امید از بین می رود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه سخنان از دفتر بیضی که در آن او سرزنش “خارجی virus.”

“بازار قضاوت در آن اعلام شده است که آن را بیش از حد کم و خیلی دیر” گفت: Michael McCarthy از CMC Markets.

سرمایه گذاران می دانیم که محرک از دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان نمی خواهد حل COVID-19 بحران جهانی که مقامات بهداشتی اعلام کرد یک بیماری همه گیر چهار شنبه. تنها مهار این ویروس می تواند انجام دهد. اما این اقدامات می تواند کمک به اقتصاد در این میان و سرمایه گذاران از ترس همه چیز خواهد بود بسیار بدتر و بدون آنها.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید, اما ترس است که COVID-19 کشیدن می تواند اقتصاد جهانی را به رکود اقتصادی به عنوان قرنطينه و دیگر اقدامات شرکت را مجبور به بستن مغازه و نگرانی در مورد ویروس ترساندن مشتریان به دور است.

بسیاری از تحلیلگران می گویند بازار ادامه خواهد داد به نوسان به شدت تا تعدادی از عفونت های جدید را متوقف می کند شتاب. بیش از 126,000 مردم در بیش از 110 کشور جهان آلوده شده اند.

سفر سهام دوباره در میان بازار سخت ترین ضربه. نروژی کروز خط از دست داده و بیش از یک چهارم از ارزش خود را Royal Caribbean Cruises کاهش 23.6%.

نفت خام خود را ادامه داد وحشیانه هفته از معاملات به عنوان تولید کنندگان همچنان به کشیدن نفت از زمین حتی به عنوان تقاضا sags از یک ویروس ضعیف اقتصاد است. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت $2.90 یا 8.1% به $32.89. معیار خام ایالات متحده از دست داد $2.36 دلار 30.62 در هر بشکه رسید.

S&P 500 به 7 درصد. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,842 یا 7.8% به 21,706 و نزدک بود 6.5٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>