دکتر Oz ‘misspoke’ خواستار باز شدن مدارس اشتها آور’ با وجود COVID-19 میزان مرگ و میر را افزایش می دهد

Dr. Mehmet Oz می گوید که او “misspoke” ساخت بحث برانگیز نظرات که در آن او حمایت افتتاح ملل مدارس با وجود این تجارت از افزایش در تعداد مرگ و میر.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر جمعه اوز گفت: او متوجه “من نظرات به خطرات اطراف باز شدن مدارس باید گیج و ناراحت مردم بود که هرگز قصد من. من misspoke.”

اونس ساخته شده نظرات سهشنبه زبان به عنوان مهمان فاکس نیوز’ Sean Hannity در مورد مراحل این کشور می تواند در بازگشایی پس از اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در ابتدا ما نیاز ما موجو بازگشت” اوز گفت: مدرسه دهانه “بسیار اشتها آور فرصت است.”

وی با ذکر یک مجله پزشکی لانست که استدلال “افتتاح مدارس ممکن است فقط ما هزینه 2 درصد به 3 درصد از نظر تعداد مرگ و میر.”

“هر زندگی یک زندگی از دست رفته” اونس ادامه داد. “اما به هر کودک را به مدرسه ای که در آن آنها با خیال راحت در حال تحصیل بودن تغذیه و ساخت بیشتر از زندگی خود را – با نظری خطرات در پشت – که ممکن است تجارت برخی از مردمی را در نظر بگیرید.”

در تصویری پنجشنبه جراح قلب اونس روشن نیست آنچه که او به طور خاص به معنای دیدگاه اما گفت که او می خواهم خود را صرف حرفه ای “تلاش برای نجات جان انسان ها در اتاق عمل با به حداقل رساندن خطرات.”

“در همان زمان من خواسته بودن به طور مداوم, ‘چگونه ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن مردم به زندگی عادی خود?’ “او اضافه شده است. “برای انجام این کار یکی از مراحل مهم خواهد بود بدانند, ‘چگونه به فرزندان ما با خیال راحت به مدرسه؟’ “

اونس در گفت و همچنان به دنبال راه حل برای ضرب و شتم این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im