کشیدن صبحانه, ArtCars رقص احزاب: 14 همه چیز رایگان برای این آخر هفته (عمدتا آنلاین)

در اینجا برخی از چیزهایی به انجام است که می تواند لذت می برد از حباب خود را. بسیاری از این حوادث در حال جمع آوری کمک های مالی, بنابراین اگر شما می توانید استطاعت به ارسال برخی از پول را در فرم از $5-er (یا کمتر یا بیشتر!), در حال حاضر زمان خوبی برای به اشتراک گذاشتن ثروت است.

ایمن ماندن همه.

DJ Shannon Blowtorch and crew celebrate New Year's Eve at the VFW.

DJ شانون Blowtorch و خدمه جشن شب سال نو در VFW. مونیکا Hemdom

جمعه:

Y2K: این چیزی است که من تماس بگیرید 2000

زندگی می کنند جریان اتاق نشیمن رقص پوریا شانون Blowtorch چرخش بازدید و کاهش (و مخاطبان درخواست) از سال 2000. جشن دوقلو شهرستانها DJ نگه داشتن است vibes خوب رفتن از ماهانه رقص به او سرويس رايگان فورشيرد در حال حاضر بسته عسل اما Blowtorch در حال حاضر به گرفتن جشن, حاضر, بنابراین ما می توانیم نگه داشتن رقص از دنج محدوده خود ما قرنطینه شرایط. پخش شروع می شود در 8 p. m. Fri., Mar. 27 از طریق Facebook. کمک های مالی می تواند از طریق Venmo در @Shannon_blowtorch و نقد برنامه در $shannonblowtorch. 8 p. m.

پشت فروشگاه, گوش دادن حزب

هر جمعه بعد از ظهر میزبان مادر بانجو و آنتونی Ihrig را در همکار نوازندگان را به گپ زدن در مورد خود موسیقی و داستان پشت های مورد علاقه خود را ضبط. این هفته مهمان قویللن و کیم کوچک از کوچک خانواده خوانندگان. جریان زنده پخش است در پشت فروشگاه, گوش دادن حزب Facebook صفحه شروع در 4 بعد از ظهر هر جمعه بعد از ظهر. 4 p. m. 27 مارس ،

Glensheen عمارت تور مجازی

یک هفته پس از بسته شدن درب های خود را با توجه به COVID-19 Glensheen عمارت راه اندازی کرده است یک 360 درجه تور مجازی تجربه رهبری مدیر دن هارتمن یکی از معدود افراد مجاز و مستغلات در حال حاضر است. هارتمن به بررسی های مورد علاقه اتاق بر اساس مکان های محبوب با مهمانان و ارائه دسترسی به قبلا فضاهای بسته و موارد نادر از این مجموعه است. نیز وجود دارد که به تازگی راه اندازی تور برنامه است که نقشه های صوتی و توضیحات برای تقریبا در هر اتاق در این عمارت است که می توان در glensheen.org. تورهای مجازی ادامه خواهد هر روز هفته در ساعت 8 صبح CST از طریق Facebook Live. ساعت 8 صبح هر دوشنبه.-Fri. رایگان.

لیدیا لیزا زنده اسکریپت خوانش

روز گذشته لیدیا لیزا رفته live on Instagram در حدود 8 p. m. برای خواندن یک اسکریپت فیلم. او گای کابل و سپس رفقای خوب (کامل با مرحله آرایش). پیمایش بی وقفه از طریق Netflix در حال حاضر بیش از حد, بنابراین آن را به خوبی به چیزی انتخاب شده برای ما. فقط لطفا هیچ سرایت. سازمان دیده بان او هر شب شب (تا کنون) در 8 p. m. on Instagram اینجا. شما می توانید نکته در Venmo @lydia-hoglund. 8 p. m. روزانه.

Mu-Tini ساعت

مجازی رایگان hangouts با برنده جایزه نمایشنامه نویس لی و مادرش وینکلر (‘دو مایل توخالی” و “داغ آسیایی, دکتر, شوهر’), Meghan Kreidler و اریک تیز میزبانی تئاتر Mu مدیر هنری لیلی تونگ کریستال. بحث از محدوده هنر اجتماعی-فاصله الهام گرفته از بازی های بقا راهنمایی برای زندگی در انزوا. Hangout پخش خواهد شد در Facebook Live, و شما می توانید با ثبت نام (و به طور مستقیم کمک به Mu هنری جامعه) در theatermu.org/virtual-signup. 7 p. m. 27 مارس ،

ماندن در خانه و هنر

هنرمند محلی امی برنج آپلود رایگان قطعات برای دانلود برای رنگ آمیزی جلسات.

Taylor James Donskey جریان زندگی

قوم جاز و بلوگرس sideman پخش آهنگ ها از جدید خود را, تک, ثبت, ‘مقاله بر آن است.’ Donskey نیز بازی شنونده درخواست. زنده پخش جریان در دسترس است از طریق Donskey را در Facebook و Instagram صفحات. 7 p. m. 27 مارس ،

itemprop

شنبه:

ArtCar کروز

مینه سوتا هنر اتومبیل های تنظیم شده برای به اشتراک گذاشتن پیام های خلاق از امید و مثبت با یک درایو در اطراف مینیاپولیس دریاچه ها. ابتدا در خانه توپ در 2 بعد از ظهر کروز از تزئین ماشین را راه خود را در اطراف زنجیره ای از دریاچه ها با هنرمندان باقی مانده در اتومبیل های خود را به پایبندی به اجتماعی فاصله مورد نیاز است. تایید شرکت کنندگان شامل رژ لب, ماشین, Elmer فورد, هیپی, VW چوب پنبه و بیشتر. ساعت 2 بعد از ظهر مارس 28; رایگان. خانه از توپ 212 3rd Ave. N. مینیاپولیس.

کورتنی Yasmineh سه نفر

قوم راک و آمریکا سه نفر خواهد بود با پخش یک اجرای زنده از بالای شهر به صدا در مینیاپولیس طریق Yasmineh کانال یوتیوب. 7-10 بعد از ظهر مارس 28.

مجازی زنان نمایشگاه

پس از لغو واقعی زنان در نمایشگاه این رویداد سازمان باید آن را تبدیل به یک مجازی آنلاین را تجربه کنند. آنها را نگه داشته همان تاریخ اصلی نمایشگاه (Mar. 28 و 29) و در جریان حوادث آنلاین زندگی می کنند و در کانال کابل 6 به صورت محلی. آنها همچنین همکاری با پرشی برای هنر را به این رویداد جمع آوری کمک برای هنرمندان و صاحبان کسب و کار کوچک و مستقل پیمانکاران که تجربه کرده اند, ضرر و زیان مالی به علت های مختلف لغو سراسر شهرهای دوقلو. بازدید از این صفحه در جمع آوری کمک givemn.org و جریان این رویداد زندگی می کنند از طریق Facebook و MCN6.org. 11 صبح تا 4 بعد از ظهر مارس 28; 12-4 بعد از ظهر مارس 29.

راه رفتن در سایه ارائه مجازی عملکرد چارلی بتل را ‘Beowulf’

مینیاپولیس عملکرد هنر تئاتر راه رفتن در سایه ارائه شده است تا ویژه مجازی تولید co-مدیر هنری جان Heimbuch یک فرد اقتباس از Beowulf. شش اجرای برنامه های مختلف خواهد بود زنده جریان در راه رفتن سایه Facebook صفحه, اما شما لازم نیست که یک Facebook حساب به منظور تماشای این رویداد است. زمان اجرا حدود 60 دقیقه بدون وقفه. وجود خواهد داشت یک لینک ارائه شده که در آن بینندگان می توانید کمک مالی در طول پخش. 8 بعد از ظهر هر پنجشنبه. و نشسته است. از 26 مارس-آوریل 5; 2 بعد از ظهر هر خورشید. از 29 مارس-آوریل 5; رایگان; کمک های مالی درخواست شده است.

L-R: Hope Nordquist, Keke Boudreaux, Harrie Bradshaw

L-R: امید Nordquist, Keke Boudreaux, Harrie بنوا ویروسی انواع مختلفی نشان می دهد

یکشنبه:

ویروسی انواع مختلفی نشان می دهد

این ویژه آنلاین انواع نشان می دهد ویژگی های اجرای برنامه توسط یک آرایه وسیعی از هنرمندان تحت تاثیر اخیر نشان می دهد لغو شد. همه کمک های مالی به ویروسی انواع مختلفی نشان می دهد حساب پی پال توزیع خواهد شد به بازیگران و عوامل این نمایش ارائه بسیار مورد نیاز حمایت های مالی به طور مستقیم به هنرمندان به عنوان آنها در تلاش برای navigagate این دوران آشفته. 6-9 بعد از ظهر مارس 29.

فلیپ تلفن دیجیتال کشیدن صبحانه

حتی اگر بسیار موفق کشیدن brunches در اتحادیه بام قرار داده شده اند در انتظار نشان می دهد به سادگی باید بر روی بروید. فلیپ تلفن خدمه در حال حاضر آوردن خود را جشن آنلاین که در آن شما خود را ارائه صبحانه و ته mimosas و آنها را ارائه سرگرمی. وجود خواهد داشت یک دیجیتال نکته شیشه در محل به طوری که بیننده می تواند کمک به این کار سخت نوازندگان در طول این زمان به چالش کشیدن. حزب شروع می شود در 1 p. m. در تلنگر تلفن Instagram, @FlipPhoneEvents. 1-4 بعد از ظهر مارس 29.

مادر, بانجو, یکشنبه

هر یکشنبه, مادر, بانجو خواهد بود جریان عملکرد در Facebook صفحه ای که سنگین است بر مشارکت مخاطبان. الن استنلی منجر خواهد شد و شنوندگان در عامیانه و انجیل آهنگ که تمام خانواده می توانید آواز خواندن همراه. یک تضمین بزرگ شروع به خود را صبح روز یکشنبه. ساعت 11 صبح روزهای یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>