Drag queens تحویل مواد غذایی در سیاه هارت ؛ Wienery میآید

برای اولین بار: St. Paul عجیب و غریب فوتبال نوار سیاه هارت قرار دادن آن به طور منظم کشیدن نوازندگان به کار در تعطیلات آخر هفته شما در آوردن ورزشگاه-سبک خورد و آبجو در طی جمعه و شنبه شام ساعت.

“ما واقعا از دست مردم ما و مردم ما از دست داشتن یک مکان برای رفتن و من امیدوارم این خواهد بود یک راه سرگرم کننده برای مردم برای حمایت از ما و جامعه ما ساخته شده است می گوید:” وس Burdine, صاحب, سیاه, هارت.

دینا خوشمزه خواهد بود که اولین ملکه آوردن چیزهایی که دوست دارید پنیر دلمه و آبجو با کمی زرق و برق (و احتمالا یک ماسک صورت). هر هفته متفاوت بازیگر را بیش از پارکینگ تحویل وظایف.

این منو شامل قشنگ و سرخ شده به وجد Heggies, پیتزا, مرغ سبد ماهی و چیپس. خود آبجو و شراب ارائه طیف وسیعی از استانداردهای محلی (ترشرویی و عادلانه دولت های دم) به reliables (PBR, Miller, Michelob).

به شریک سفارش آنلاین در Blackhartstp.com از 4 تا 9:30 بعد از ظهر در روزهای جمعه و شنبه پس از آن درایو دوچرخه و یا پیاده روی در را به سیاه و سفید هارت پارکینگ در خیابان دانشگاه در خیابان و منتظر پر زرق و برق ترین منظقه تحویل تجربه از زندگی خود را.

Patrick Starr hanging with his BFF, hot dog.

پاتریک استار حلق آویز با بورس و سگ داغ.

در ضمن در مینیاپولیس, کلاسیک غرب بانک مشترک Wienery نیاز به پرداخت اجاره بها و آنها در حال انجام آن را بهترین راه می دانند که چگونه: با سوسیس ،

این شنبه (25 آوریل) آنها خواهید بود برای باز کردن کسب و کار از 12 تا 3 بعد از ظهر و جشن تولد صاحب کنونی پت استار. منو را از ویژگی های یک فهرستی از هات brats لهستانی و ایتالیایی سوسیس و گیاهی گزینه و همچنین سیب زمینی سرخ کرده.

هر چند نمی توان آن را به عنوان پر زرق و برق به عنوان سیاه و سفید هارت را Wienery نیز ارائه منظقه تحویل. به سادگی تماس بگیرید و سفارش خود را در 612-333-5798 و در خیابان سرو مکان را انتخاب کنید تا خود را می خورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im