درایو از طریق COVID-19 تست های ارائه شده در ونیز

فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی ارائه خواهد شد COVID-19 تست های چهار شنبه و پنج شنبه در ونیز مرکز جامعه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا است برنامه ریزی قرار ملاقات-تنها COVID-19 آزمون از ساعت 8 صبح تا ظهر چهارشنبه و پنج شنبه در ونیز مرکز جامعه 326 Nokomis Ave. S. ونیز.

تست باز است برای هر کسی که در حال حاضر در حال تجربه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد, جدید, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی) و یا کسی که با این نسخهها کار در یک محیط مراقبت های بهداشتی. اسلات اضافی در دسترس هستند برای کسانی که بدون زمان علائم به دنبال یک آزمون.

DOH ساراسوتا خواهد شد که 100 COVID-19 تست های موجود برای این یک روز و چهار ساعت فرصت تست. قرار ملاقات مورد نیاز به عنوان تقاضا برای تست بالا است.

به تاریخ DOH ساراسوتا آزمایش قرار گرفته است و بیش از 3,600 اعضای جامعه برای COVID-19 در طول آن جامعه مبتنی بر تست حوادث.

به ارزیابی و تعیین وقت لطفا تماس 941-861-2883 از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر در روزهای هفته.

تماس گیرنده نمایش در خواهد آمد با استفاده از زمان CDC معیارهای تست.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

قرار ملاقات محدود است; اما بیشتر فرصت تست ممکن است برنامه ریزی شده در آینده است.

علاوه بر این در حالی که این در درجه اول درایو از طریق سایت DOH ساراسوتا می تواند به جای راه رفتن و نشست و مردم در دوچرخه.

فلوریدا وزارت بهداشت در ادامه به دیدن جدید موارد مثبت در سراسر دولت است. بازدید flhealth.gov/covid-19 برای اکثر زمان مورد تعداد و شهرستان-داده های خاص.

DOH ساراسوتا کارکنان تماس شهروندان با نتایج تست در 4-5 روز.

زیر امور خارجه-اجرای COVID-19 تست سایت های ایجاد شده برای هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم:

• Robert L. Taylor مرکز جامعه پیاده تا تست سایت واقع در سال 1845 34 سنت ساراسوتا باز ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و یا تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

• بازار در دانشگاه مرکز شهر از طریق درایو تست سایت واقع در 299 دانشگاه مرکز شهر رانندگی ساراسوتا باز ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و یا تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

• Publix در پورت شارلت عبور واقع در 4265 تمیمی دنباله پورت شارلت روزانه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و یا تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

DOH ساراسوتا توصیه پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

فلوریدا وزارت بهداشت به یاد همه است که افراد مسن و کسانی که با زمینه مشکلات پزشکی مانند فشار خون بالا و مشکلات قلبی و دیابت هستند بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی.

اگر شما بیمار هستید با COVID-19 یا گمان شما مبتلا به ویروس است که باعث COVID-19 مراحل زیر را دنبال کنید برای کمک به جلوگیری از این بیماری از گسترش به مردم در خانه خود و جامعه است.

محدود کردن فعالیت های خارج از خانه خود را به جز برای گرفتن مراقبت های پزشکی. آیا رفتن به محل کار ، مدرسه یا حوزه عمومی است. اجتناب از استفاده از حمل و نقل عمومی سوار-به اشتراک گذاری و یا تاکسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>