هواپیماهای بدون سرنشین فیلم خالی مرکز شهر, مینیاپولیس است که ما گریه [تصویری]

آن را حدود دو دقیقه از گسترده هواپیماهای بدون سرنشین فیلم اجازه می دهد بیننده را به شناور بالا خالی مرکز شهر. ما افزایش می یابد بیش از skyways باب نزدیکی آمریکا بانک ورزشگاه به پژواک مینیاپولیس معجزه خوب زیبا از درخشان برج Foshay. در پس زمینه, غور و تعمق, پیانو, plunks از ملودی.

این ویدئو ایجاد شده توسط آسمان آب نبات Studios و به ضرب گلوله توسط هواپیماهای بدون سرنشین خلبانان مایکل ویلز و Jay Christensen. ویلز می گوید: آنها می خواستند برای نشان دادن “وهم آور vibes” از مرکز شهر در مستند بلکه “امید” است که ما می خواهم یک روز پر کردن خیابان ها این بار با “لذت بیشتر از… قبل از ما بود.”

“ما می خواستیم به یاد مردم خوب و لحظات باور نکردنی ما همه به اشتراک گذاشته شده به عنوان یک مینیاپولیس, جامعه,” او می گوید.

آن را سخت به تصور کنید که از دست رفته یک جایی در همان راه شما ممکن است دست به یک دوست. اما یک شهر خالی از مردم احساس می کند مانند یک پیام از یک دور دوستان—کسی که نتواند شما به عنوان بسیاری به عنوان شما آنها را از دست ندهید. وجود یک احساس غیر طبیعی است که اگر شما چپ نگاه کردن… اگر شما می توانید به ویندوز از راه هوایی پل و یا از طریق سقف قطار… شما ممکن است یک نسخه از خود را در حال انتظار برای همه چیز به حالت عادی دوباره.

در خانه بمانند امن و قلب را. در جایی خارج وجود دارد, یک دوست عزیز است که در انتظار ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im