دوگانه آموزش زبان منافع همه دانش آموزان

دانش آموزانی که در یادگیری در یک محیط دو زبانه تمایل به بهتر از همسالان خود در سنتی تک-زبان برنامه با توجه به کانادا مطالعه است.

تاخیر علائم زوال عقل را در مراحل بعدی زندگی. توان علمی بالا و achiever. تیز کردن توجه و زوم گذشته رقابت برای این کار شما می خواهید.

آن را برای تلفن های موبایل مانند یک فروش زمین اما کسانی که فقط برخی از ثابت مادام العمر فواید دوزبانگی. و در بخش بزرگی از ایالات متحده مدارس نیست حق آن را دریافت.

چرا که با وجود لیست های سنگین از مزایای که با دوزبانگی در پیشرفت تحصیلی شکاف بین دو زبان و زبان انگلیسی-تنها سخنرانان همچنان ادامه دارد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

بیشتر بخوانید درباره اوایل دوران کودکی توسعه

مثلا 77 درصد از لاتین و اسپانیایی چهارم کلاس به ثمر رساند در زیر سطح مهارت در خواندن با نتایج مشابه در ریاضی با توجه به 2019 بچه ها تعداد داده ها.

اما آن را شروع نمی کند و در پایان با مدارس است.

این شروع می شود با نگرش.

برای به دست آوردن برخی از چشم انداز آموزش و پرورش دو زبانه, نگاهی به همسایه طبقه بالا که در آن دو زبان رسمی همزیستی با وجود گاهی اوقات روابط پر تنش بین انگلیس و فرانسوی زبان کانادا جمعیت.

“ویژگی های منحصر به فرد در کانادا است که دوزبانگی مرتبط با وضعیت اجتماعی و اقتصادی آن را به عنوان در ایالات متحده گفت:” دکتر الن بیالیستوک برجسته پژوهش استاد روانشناسی و والتر گوردون تحقیقات صندلی طول عمر رشد شناختی در دانشگاه یورک در تورنتو کانادا است.

“تجربه مهاجرت در ایالات متحده است که برای جذب به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و خانواده خود را از دست بدهند میراث زبان در یک نسل. در کانادا مهاجر تجربه است که برای حفظ قومی و میراث فرهنگی و با تصویب آن را در” Bialystock گفت.

غوطه وری فرانسه برنامه ها معرفی شدند به کانادا مدارس در 1970s به تشویق دوزبانگی در سراسر کشور و “آن را زاییده افکار از انگلیس و پدر و مادر که فکر آن را شرم آور کودکان خود صحبت نمی کند و یک حس قریب که زبان یک چیز خوب است بدانید که,” او اضافه شده است.

در یک مطالعه مداوم او و دیگر محققان خواسته پدر و مادر کانادایی که چرا آنها را انتخاب غوطه وری فرانسه برای کودکان خود. اکثریت پاسخ داد: “از آنجا که ما در کانادا. آن را درست انجام دهد.”

برای کسانی که انتخاب می کنید به ثبت نام در برنامه های غوطه وری که در آن آموزش در تمام دوره افراد اتفاق می افتد در هر دو زبان انگلیسی و فرانسه, دانشجو, دستاورد نیست و خطر آن را افزایش داد — غوطه وری دانش آموزان بهتر nonimmersion دانش آموزان در خواندن و بیشتر با توجه به آمار کانادا.

در ایالات متحده در اواخر 1990s و 2000s اولیه آموزش در زبان های غیر از فارسی ممنوع شد در برخی از ایالات مانند کالیفرنیا و ماساچوست است.

فقط کمتر از 4 میلیون دانش آموز در مدارس سراسر کشور در حال بومی اسپانیایی-سخنرانان و نه مهارت در زبان انگلیسی است. آنها به نمایندگی از اکثر زبان آموزان زبان انگلیسی, سریعترین رشد جمعیتی در ایالات متحده مدارس.

اما دو زبان برنامه نیست فقط در مورد حمایت از زبان آموزان زبان انگلیسی.

در 32 سال بررسی طولی بیش از 8 میلیون K-12 دانش آموزان “پیدا کنیم که با هر دو گروه مونو یا دو زبانه آنها یک تا دو کلاس از همسالان خود توسط مدرسه در پیشرفت تحصیلی زمانی که حضور آنها در اوایل دو زبان تحصیل,” دکتر گفت: ویرجینیا ذغال سنگ محقق و استاد Emerita دو زبانه و چند فرهنگی آموزش و پرورش در دانشگاه جرج میسون در Fairfax, Virginia.

به دلیل ضعیف علمی نتایج رای دهندگان کالیفرنیا لغو آموزش و پرورش دو زبانه ممنوعیت در سال 2016 و ماساچوست لغو انگلیسی آن-تنها آموزش قانون در سال 2017.

ذغال سنگ گفت که کشورهای دیگر و مناطق به آرامی گرفتن.

وجود دارد در حال حاضر حدود 3000 مدارس که ارائه دو زبان برنامه که “تنها حدود 2 درصد از مدارس, اما این یک حرکت در مسیر درست” او گفت:.

این داستان می آید از آرمان, روزنامه ابتکار پترسون بنیاد و ساراسوتا هرالد تریبون به اطلاع الهام بخش و تعامل با جامعه.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>