Dulceria نانوایی را در این ماه پرتاب یکی از آخرین فیلم “مهمانی خداحافظی “‘

در نامه ای به تاریخ فوریه 11, Dulce Monterrubio خطاب به او “querida communidad” به اطلاع آنها که Dulceria نانوایی بسته خواهد شد قبل از پایان ماه.

Monterrubio ادامه داد: به می گویند که Dulceria, “آغاز شده و در سال 2016 به عنوان یک عمل مقاومت به درمان و حمایت از جوامع به طور مستقیم تحت تاثیر این نفرت و بلاغت و اقدامات بسیار خود ما رئیس جمهور رونق گرفت به یک فضای زیبا از, متعلق, جامعه, اکشن, و, مدرن, پان, دولچه لذت بردن.”

از لحظه ای که آن را باز Dulceria به دست آورده شهرت خوبی به دست آورده به صورت فراگیر در علاوه بر این به باور نکردنی رفتار میکند. از روز اول این نشریه ستایش توانایی خود را به تعادل کلاسیک و مدرن تفسیر پخته محصولات موجود در مکزیکو سیتی با ویژه تاب و منحصر به فرد به مینه سوتا. علاوه بر آن موارد مواجه نگردند با غیر منتظره گیاه مبتنی بر گزینه های (به خصوص در “وگان Viernes”) خود را مانند انبه کنچس و سنتی مکزیکی ارائه خواهم alegrias.

در حالی که همه Monterrubio قرار دادن در کار او را کوچک نانوایی پناه با میزبانی رویدادهای طراحی شده به درمان بالا بردن توانمند سازی و جمع آوری پول برای محلی جوامع به حاشیه رانده شده.

متاسفانه Monterrubio به پایان رسید تا آمدن به شرایط با تلفات انسانی این طور همزمان ساختمان جامعه در حالی که کسب و کار-در حال اجرا گرفته بود در او. “پس از ژانویه ما شکستن آن برای من روشن شد که سطح فیزیکی و عاطفی سرمایه گذاری مورد نیاز برای رشد پایدار Dulceria بدون به خطر انداختن نقش خود را به عنوان یک جامعه فضای ساختمان (و من خوب بودن) است فراتر از آنچه که من در واقع می تواند همچنان به انجام,” او توضیح داد.

مهم نیست که چقدر با ارزش و دوست داشتنی یک کسب و کار ممکن است آن را غیر ممکن است برای غبطه خوردن یک همکار بودن که درک. Dulceria حفظ خواهد شد به طور منظم ساعت از طریق نهایی خود را بعد از کسب و کار در فوریه 22, که در آن نقطه تمام است که باقی خواهد ماند در خود را به انجام لیست است پرتاب یکی از آخرین در فروشگاه مهمانی برای جشن کسانی که شیرین و زیبا سال با هم.

ما صمیمانه تشویق خوانندگان به صرف دو دقیقه درگیر شدن با Monterrubio کامل نامه. برگ های آن کمی سوال که چگونه فکر کردن این تصمیم شده است. او حتی اضافه شدن بخش پرسش و پاسخ به Dulceria وب سایت برای طولانی سوال حق را به جزئی ترین جزئیات مانند کارت های هدیه و زمانی که شما می توانید (هنوز!) در ادامه به منظور سفارشی کیک.

Dulceria نانوایی
1839 E. 42 سنت مینیاپولیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su